Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Ma daj? Sjedi s 4.mjeseca? Možda je fakat napredno dijete, ali prije će biti da je hipertonus kako kaže Srnac. Ali okej, nećemo se miješati 😂😂😂
    Barbs, učlani se u grupu na FB “Domaće kašice za bebe” tamo imaš hrpu dokumentata sa svime i svačime, recimo ovo što kaže Maslačak za špinat sam tamo pročitala itd. Samo pazi, one su ti “rode za kašice” 😂😂😂tj. Ono što su rode za dojenje takva ti je tamo ekipa za kašice, ful su neke nabrijane sve prirodno, kruti obrok od 6.mjeseci itd. Zna biti ratobornih komentara. 😂😂😂 Ali stvarno ima i hrpu toga korisnog. A i iskreno, znam da ti je to pedijatrica rekla, i da sve to radiš u najboljoj namjeri, zato nisam ni htjela komenitirat ovo za kekse, ali i meni je to bilo čudno, jer keksi nemaju nikakvu nutritivnu vrijednost, pa nisam baš shvatila kako ga to “zasiti” 😂😂😂


    Rode za kasice 
    Barbs ja nisam htjela nis kom za keksice jer nemam pojma o tome..ali mi je iskreno neprirodno da dijete od 5mj jede kekse a do jucer je bio samo na cici..je prije su tak davali i meni mama rekla da mu pomijesam bananu i keks..reko budem jednog dana.
    Vidis i ja sam u toj grupi, moram malo procekirati i krenuti se lagano pripremati za papicu 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Srnac

    Hedgehog

    Ma daj? Sjedi s 4.mjeseca? Možda je fakat napredno dijete, ali prije će biti da je hipertonus kako kaže Srnac. Ali okej, nećemo se miješati 😂😂😂
    Barbs, učlani se u grupu na FB “Domaće kašice za bebe” tamo imaš hrpu dokumentata sa svime i svačime, recimo ovo što kaže Maslačak za špinat sam tamo pročitala itd. Samo pazi, one su ti “rode za kašice” 😂😂😂tj. Ono što su rode za dojenje takva ti je tamo ekipa za kašice, ful su neke nabrijane sve prirodno, kruti obrok od 6.mjeseci itd. Zna biti ratobornih komentara. 😂😂😂 Ali stvarno ima i hrpu toga korisnog. A i iskreno, znam da ti je to pedijatrica rekla, i da sve to radiš u najboljoj namjeri, zato nisam ni htjela komenitirat ovo za kekse, ali i meni je to bilo čudno, jer keksi nemaju nikakvu nutritivnu vrijednost, pa nisam baš shvatila kako ga to “zasiti” 😂😂😂

    Rode za kasice
    Barbs ja nisam htjela nis kom za keksice jer nemam pojma o tome..ali mi je iskreno neprirodno da dijete od 5mj jede kekse a do jucer je bio samo na cici..je prije su tak davali i meni mama rekla da mu pomijesam bananu i keks..reko budem jednog dana.
    Vidis i ja sam u toj grupi, moram malo procekirati i krenuti se lagano pripremati za papicu 😍


    A kad jesu. Super je grupa, ko i ona Rodina za dojenje, naučiš svašta, a kad me nešto zanima odem u search i potražim. Ne pada mi na pamet da tamo nešto pišem ili pitam 😂😂😂😂

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Srnac

    Hedgehog

    Ma daj? Sjedi s 4.mjeseca? Možda je fakat napredno dijete, ali prije će biti da je hipertonus kako kaže Srnac. Ali okej, nećemo se miješati 😂😂😂
    Barbs, učlani se u grupu na FB “Domaće kašice za bebe” tamo imaš hrpu dokumentata sa svime i svačime, recimo ovo što kaže Maslačak za špinat sam tamo pročitala itd. Samo pazi, one su ti “rode za kašice” 😂😂😂tj. Ono što su rode za dojenje takva ti je tamo ekipa za kašice, ful su neke nabrijane sve prirodno, kruti obrok od 6.mjeseci itd. Zna biti ratobornih komentara. 😂😂😂 Ali stvarno ima i hrpu toga korisnog. A i iskreno, znam da ti je to pedijatrica rekla, i da sve to radiš u najboljoj namjeri, zato nisam ni htjela komenitirat ovo za kekse, ali i meni je to bilo čudno, jer keksi nemaju nikakvu nutritivnu vrijednost, pa nisam baš shvatila kako ga to “zasiti” 😂😂😂

    Rode za kasice
    Barbs ja nisam htjela nis kom za keksice jer nemam pojma o tome..ali mi je iskreno neprirodno da dijete od 5mj jede kekse a do jucer je bio samo na cici..je prije su tak davali i meni mama rekla da mu pomijesam bananu i keks..reko budem jednog dana.
    Vidis i ja sam u toj grupi, moram malo procekirati i krenuti se lagano pripremati za papicu 😍

    A kad jesu. Super je grupa, ko i ona Rodina za dojenje, naučiš svašta, a kad me nešto zanima odem u search i potražim. Ne pada mi na pamet da tamo nešto pišem ili pitam 😂😂😂😂


    Hahah istina..bolje nista ne pitat.
    Barbs bi razapeli zbog keksica 

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Boook!
    I me super da napokon idete doma! 😚
    Barbs Diego je med medeni!!! 😍 sta to fino papa? Za zgisnut kasice imas svasta u mulleru kao npr rizine pahuljice, proso, 7 zitarica…to ti je sve u prahu. Ili zobene. Kolko me sjecanje sluzi keksi idu od 6 mj i ja sam ih stavljala unkasice kao inti da ih zgusne i drzali su L sitim po 3-4h.
    Maslacak  super su ti pacici 😊
    Ja sam bila na poslu nesto pa sam dosla doma, uzela P i 2h smo bili u supernovoj, a on je sve prespavao u klokanici 😂 
    Kupila sam si cipele za krstenje, L neke majicice i dobila popust od 20% na sve u c&a od 01.-04.03 i to planiram iskoristit da P kupim jaknicu za proljece 😁
    Hedgehogb bas sam se nasmijala sa tvojim planiranjem i bacanjem s 1.kata 🤣

    [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Barbs iskra nije tils spavat a S je zaspala sinoc oko 6 do 10 al mama je bila s njom, zaspala je opet u ponoc do 5:30, ova prehlada nam je sve opet izneredila, a mm jucer zakocilo u ledjima a tako sam se veselila da ce on i mama hendlat djecu dok se ja izlezavam dva tri dana 
    Vec sam imala onaj film u glavi ko caricanu krevetu i donesu mi djecicu na pola sata da ih poojubim u celo i kazem im da budu dobra ostatak dana  al eto srusili su mi se snovi, sta kaze sogi muzevi uvik moraju bit bolesniji od nas

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Barbs, kako si mogla keks, omg! hihi al nemoj brinit nece bit trajnih posljedica i nece zbog toga u 23. dobit upalu lijevog uha, upoznat zgodnu studenticu medicine koju ce ozenit za pet godina i koja ce te blido gledat kad joj kaze da si d davala jabuke jer sad prvo ide kvinoja i lichi 

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Tooo, imam monolog, inace cula sam da je novu stvar bolje davat ujutro da se stigne bolje pratit reakcija, a kasnije bilo kad
    Klea pliiiiiz kad stignes napisi koju zitaricu koliko dugo kuhas i koji omjer vode, pogotovo za ove neobicnije
    Imam prosene pahulice ko rizine konzistencija njih mogu ravno u mliko?
    A imam i heljdu pahuljice al te izgledaju ko iz muslija njih bice treba skuhat jel?😓

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Bebushka

    Barbs, kako si mogla keks, omg!hihi al nemoj brinit nece bit trajnih posljedica i nece zbog toga u 23. dobit upalu lijevog uha, upoznat zgodnu studenticu medicine koju ce ozenit za pet godina i koja ce te blido gledat kad joj kaze da si d davala jabuke jer sad prvo ide kvinoja i lichi



    Da i onda ce Diegova studentica po furumima pisat kak ima krejzi sveki koja je njenom muzeku davala kekse..helouu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Srnac

    Bebushka

    Barbs, kako si mogla keks, omg!hihi al nemoj brinit nece bit trajnih posljedica i nece zbog toga u 23. dobit upalu lijevog uha, upoznat zgodnu studenticu medicine koju ce ozenit za pet godina i koja ce te blido gledat kad joj kaze da si d davala jabuke jer sad prvo ide kvinoja i lichi


    Da i onda ce Diegova studentica po furumima pisat kak ima krejzi sveki koja je njenom muzeku davala kekse..helouu.


    Hahahhahahhah. Zaboravile ste “jer je bio gladan” Bebushka i Srnac 😍😍😍 
    Barbs, oprosti što se šalimo na tvoj račun, ali ovi tvoji, i mama i svekići su mi već postali toliko komični s tim svojim izmišljanjem tople vode i mogu mislit kako je tek tebi. Plus još to spavanje što baš zeza. Ali smijeh liječi sve. Drago mi je da postoji ovaj forum da se možemo ispucati. Meni danas dolazi Vegeta. Pa se psihički i fizički pripremam za nju. Malo je luda, ali srećom rijetko ju viđam. Imala je u početku običaj nazvati u stilu: ja sam u blizini, mogu svratiti? Pa se sad ne javljam kad ona zove. Tj. Javim se nakon 2h kao joj nisam čula mobitel bila sam s L. Ili, joj meni vam je stišan mobitel jer L spava. Tim svojim nejavljanjem sam se 2x spasila od metka. Mrzim nepozvane goste. Oćeš doći, dođi, ali kad se dogovorimo, nemreš me nazvat da bi došla za 15 min. 😰😱😰😱

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Spasila od metka 
    Ni ja ne volim nenajavljene pogotovo od kad imam bebu..i popizdim kad kasne a pogotovo urane. Ja sve nekako istempiram i onda livada.
    Ali kuzim da ljudi koji nemaju djecu tako ne razmisljaju pa oprostim..moguce da sam se tak i ja ponasala. Ili kad prakticki sa vrata pozdravljaju maloga kao rukuju se..a isto moguce da sam i ja tuđe bebe capala za ruke..nadam se da nisam 
    Sva sreca pa je babinje manje vise iza nas.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.