Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hvala na tutorialu cure 😂😂😂 Bas cu ici u nabavu manjeg broja i igrati se 😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Sanjchi,predivne ste!
    Slike su 15×10.
    309 kom 166 kn.
    Barbs,mislim da ga ne stisnes dovoljno ako ti to izlazi..izlazi ti jer nije dosta cvrsto.


    Ma mene zezaju one trakice koje idu ispod 😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Nama tako izađe kakica, kad se pokaka i ne skuzimo pa ga netko drzi za guzu, izađe izmedu nogu van 😣
    Al ovaj dio do pupka se njemu kroz noc zarola dolle.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    barbs

    Maslacak31

    Sanjchi,predivne ste!
    Slike su 15×10.
    309 kom 166 kn.
    Barbs,mislim da ga ne stisnes dovoljno ako ti to izlazi..izlazi ti jer nije dosta cvrsto.

    Ma mene zezaju one trakice koje idu ispod 😂😂😂😂


    Pa za to i kazem..ako ovo iznad ne stisnes dovoljno…ono se iscupa jer klinci vise nisu skroz mirni..
    Dena,pampers ne koristim pa neznam kak njihove pelene funkcioniraju..imala sam samo 2,potrosili..poslije tog ih ja nisam kupovala.




    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Hedg meni moja rekla da ne treba do 6mj iako je na ad.
    Ja sam kupila isti samo u vrecicama.
    Jel se ona voda za bebe u bocici mora prokuhat ako mu dam za pice? Bilo nedavno pitanje al sam zaboravila.
    Barbs da se maknem od njega probudila bih ga i oduzela mu san😉


    Ma da to sam skužila da za tekućinu, ko i za dohranu svako ima svoju politiku 😂😂

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Maslacak31

    Sanjchi,predivne ste!
    Slike su 15×10.
    309 kom 166 kn.
    Barbs,mislim da ga ne stisnes dovoljno ako ti to izlazi..izlazi ti jer nije dosta cvrsto.
    Hvala ti😊 jel to neka akcija ili? Jel to u svakom DM-u ima?


    Mislim da ti je sad neka akcija,isto ti je ko i cewe,mozes online narucit,i pokupis u dm-u. Ili im na cd-u,usb-u odneses slike i pokupis. U svakom da. Bar mislim. 




    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure 😊
    Hedgehog moja se jos ne okrece, nema neke naznake da bi mogla uskoro… Tek smo ima 2i po tjedna skinili abdukcijske gacice za kukove pa mislim da je to malo utjecalo… Jadna kad smo joj ih tek skinuli nije znala sta ce s nogama i dalje ih je drzala u M polozaju, zato sad mlatara s njima na sve strane 😂 sijeda dugacka ko Dalmacija 😂😂😂😂
    Maslacak da,da, trenerka na Mini Mouse, vidila sam da neki decko ima na Mikija, jel ono što tvoj? Super su slike u albumu
    Sretna ajme vidi ga kako lipo papa kasicu 😍
    Sanjchi prekrasna vam je slika 💖
    Dohranu mislim da cu pocet davat nakon 4mj kad se cjepimo…
    Barbs ja kuzim koje te ‘trakice’ muce… U biti ona krilca oko nogu, ako sam skontala… Nama tu uvik propuste pelene kad se pokaka…. Probala sam sve pampersice, violetu, puffies,sve tu propuste

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Luce, po osjecaju idi 😉 ako ti zelis krenuti, slobodno… neces pogrijesiti 😊 Te trakice i mene muce al mi ne propusti svaka i sve dobro radimo… boooo… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Luce,nije moj..sve na mikija je prerastao! Al mala samo Minnie nosi,nema sanse nesto drugo joj obuc!




    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Maslacak i sanjchi-super slikice i album..
    Ja mislim da cu sutra ujutro kod pedijatrice sa slapom. Opet joj se jako crveni kvrgica 😭😭😭
    Dobila je antibiotik u 15h i sad joj moram dati u 3h, vidjet cu ujutro kako ve to izgledat pa cu nazvat pedicu za konzultacije 😥


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.