Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    I_me

    Maslacak i sanjchi-super slikice i album..
    Ja mislim da cu sutra ujutro kod pedijatrice sa slapom. Opet joj se jako crveni kvrgica 😭😭😭
    Dobila je antibiotik u 15h i sad joj moram dati u 3h, vidjet cu ujutro kako ve to izgledat pa cu nazvat pedicu za konzultacije 😥


    Ajoooj I me,nadam se da se nije upala vratila, jeste li na kraju saznali koja bakterija je u pitanju

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    barbs

    Inace, Bebushka, ja tako namjestim kao i ti al sam mislila da je to “na knap” pa sam uzimala vece…

    Ja kad joj stavljam pelenu uvijek prodem po tom rubu da lijepo prione uz kozu. Onako ga “izvrnem” prema van


    Aha 😊 Bas cu probati 😁

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ja povracam.. copilo me nesto. Samo odjednom presjeklo u zelucu..
    Samo mi je jos to falilo 😭😭😭😭
    Popila sam jedan aktivni ugljen.. valjda ce se smirit zeludac.. idem probat leci..


  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    I_me joj stvarno vas ne ide… Nadam se samo da je od nervoze i stresa da nije nikakva viroza ili stogod slicno

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Umirem..
    Slapa de budila svakih sat i pol.. a dok je spavala ka sam provela u kupatilu..
    Bome lijepo sam se ocistila 😂😂😂
    Nisam povracala 2h i pijem caj.. nadam se da ide na bolje.. mozda uspijem i odspavat malo


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    I me,nadam se da je i slapi i tebi bolje!
    Barbs..hahhahhah! Na kraju ce on i u 3 jos stat! Zezam malo!🤔😂😜
    Sanjchi,super za slike..i za maskicu! Ja sam ovaj puta standard uzimala..al znala sam i taj premium papir..ovisi o akcijama. Stvar je u tome da sto vise slika narucis..niza ti je cijena! Imaju cjenik od 0-99,100-200 ili 300..i od 300 slika nadalje.
    Ja sam prvo stavila nekih 280 slika..al kad sam vidjela kak malo fali do 300-jos sam nesto poduplala za bake…i na kraju me jeftinije izaslo nego 280 slika.. kolko ti je cijena za kom?
    Evo ja ti poslikam mail sto sam dobila.




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    I jutro! Kod mene kavica na stolu! Muzica na posao ispratila..i sad me ceka hrpetina vesa koji se nece sam ispeglat..




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    316 kom,a ne 309..




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Sto cu sama kavu pit!? ☕☕☕☕
    Budjenje spavalice!




    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Evo vam i jedna jutarnja zimska s prozora!




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.