Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, nisi  i Diego se okreće uz moju pomoć… Sam dođe na bok i onda više neće… do sada se možda 2-3x okrenuo  Super za pozitivne vijesti s pregleda…
    Kiki, eh, da, i ja kad ga pohvalim obično slijedeća noć, a možda i više njih budu užasne tako da sam ja odlučila šutjeti  Što se frendice tiče, jednom sam o tome pričala… ugl… muž joj je onda radio van HR… u Irskoj i nije znao hoće li uspijeti dobiti godišnji jer se 2 tj nakon ženio njen brat i onda toliko tjedana ne bi mogao dobiti g.o. I njoj je bilo neugodno doći bez njega. Pa onda da će doći makar s djecom… pa onda da ne zna hoće li dobiti slobodno, pa sam joj rekla da zamoli da radi ujutro, pogotovo jer je mislila uzeti free weekend za vjenčanje svoga brata, ali jednom tj ima svakako pravo na slobodno, pa uglavnom… poanta svega… znala je odavno datum i da je htjela je mogla srediti smijenu jer muž joj je došao na kraju na vrijeme da dođu na naš pir i onda je već bilo kasno zamijeniti se s nekime jer tamo dobivaju raspored, pa se stvar zakomplicira…
    Maslacak, aaaajjj, vidi zubiće 
    Giovi, meni su izašli s 4 mj  Ali Diego jako slini od 3. mjeseca i tura sve u usta, a zubića nema još… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    E, da, Kiki, da te “utješim”. Mali od naših frendova ima god i 8 mj i još ne spava noć  Svako malo se budi…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    I me,super za slapu!




    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Bok cure!
    Dena sretnih velikih 6 
    Klea bas je ljepotica Dora, gle kako je mirna. Mi nismo jednu sliku normalnu na krstenju slikali jer se stalno nesto komesala
    Kiki zao mi je za spavanje, vjerujem da ste iscrpljeni
    I me, barbs ni moja se jos ne okrece. 
    Sanjchi super je podloga, nije skupa. Puzle dođu skuplje, plus ovo mozes premjestati di oces, puzle se ipak raspadaju. Ovo za more je dobra ideja!

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Bela, heheheh, ljenivci naši mali!
    Sanjchi, sada vidim koliko te koštala. Cijena je super. Ja sam mislila da si uzela preko nekih str ih Hr gdje dođu preko 200 kn… Zato sam napisala da mi je cijena previsoka… mislim, na kraju i jest s obzirom koliko košta na ebayu! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Nena0310

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Bok drage mame! 
    Ja sam nova ovdje. Nadam se ugodnom druzenju i korisnim savjetima 😉

    David 3.10.2017 👶

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Nena0310

    Bok drage mame!
    Ja sam nova ovdje. Nadam se ugodnom druzenju i korisnim savjetima 😉

    David 3.10.2017 👶


    Dobrodosla!

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    barbs

    Bela, heheheh, ljenivci naši mali!
    Sanjchi, sada vidim koliko te koštala. Cijena je super. Ja sam mislila da si uzela preko nekih str ih Hr gdje dođu preko 200 kn… Zato sam napisala da mi je cijena previsoka… mislim, na kraju i jest s obzirom koliko košta na ebayu!


    Lijeni istrijani 

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Nena0310

    Bok drage mame!
    Ja sam nova ovdje. Nadam se ugodnom druzenju i korisnim savjetima 😉

    David 3.10.2017 👶


    Dobrodosli Nena i David 😊


  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Dobrodosla Nena!




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.