Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sanjchi, Maslacak, Romi, Bela, Barbi … cure, pridruzite nam se! ❤️



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bela

    Bela

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    A nista odoh i ja na fb 

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Kiki156

    Sanjchi, Maslacak, Romi, Bela, Barbi … cure, pridruzite nam se! ❤️


    Kiki mi smo na hangoutsu,mozes doci k nama,dosle su i neke cure koje su prije tiplale s nama,za sad je vecini tamo lakse tako….a napravila bi ja fb profil,fali mi drustvo svih vas sta smo tipkale zajedno…ali vec sam davno prije rekla da necu,i sad mi se nekako cini da idem protiv svojih uvjerenja,cak imam i majicu      s natpisom “No I'm not on fu…ck..ng fb”…a Kiki znam da me to ceka kad tad,barem zbog Lee ,jer danas sve ide preko facea

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Ova moja mala nece vise da spava po danu,ja cu poludit,kolliko sam sretna jer odspava noc,toliko me ovo preko dana izludi spava 2-3 puta dnevno po 15 min. i to je to

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Ali curke nitko od vas nece biti na fb samo zato sto ste napravile profil..ne morate staviti ni pravo ime ni sliku niti dodati ikoga od prijatelja. Znaci samo da preko tog fejk profila mozete doci na grupu..evo ja sam rekla da cu sudjelovati i tu i tamo ali vidim i sama da sve manje stizem. Ali falite mi 😔

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    VECEEEEER
    JOJ nikako da stignem dns IGDJE… slabo na fbu… slabo na hangs nesto, tu jos slabije… takav dan… stresan… neispavana noc… a muz je dns i u pmsu… aaaaaaaaaaaaa

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Super za L Sanjchiii

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Nama se Diego svako malo budio sinoc… od 21 do 3 jedno 5x… tek kad sam ga uzela sebi sam uspjela odspavati 4h u komadu… wuhuuuu… dan startali u 7… i evo muz place kako on meni ne moze opisati koliko mu je neopisivo tesak dan i koliko je umor

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Nama se Diego svako malo budio sinoc… od 21 do 3 jedno 5x… tek kad sam ga uzela sebi sam uspjela odspavati 4h u komadu… wuhuuuu… dan startali u 7… i evo muz place kako on meni ne moze opisati koliko mu je neopisivo tesak dan i koliko je umoran… a ja kad nesto kazem: tebi je uvijek najteze…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Nama se Diego svako malo budio sinoc… od 21 do 3 jedno 5x… tek kad sam ga uzela sebi sam uspjela odspavati 4h u komadu… wuhuuuu… dan startali u 7… i evo muz place kako on meni ne moze opisati koliko mu je neopisivo tesak dan i koliko je umoran… a ja kad nesto kazem: tebi je uvijek najteze…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.