Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Da forum se doslovno raspao 
    Evo Diego spava … bio je to naporan dan..
    Malena, Diego raste ko gljiva… s nepunih 5mj na sistematskom imao je 7400g i 69,5cm… S 5mj krenuli smo s kasicama. Pres 10 dana izasao je prci zubic i cekamo drugi koji ga jako muci. Do 3,5mj je super noc spavao, od onda zeza.. Voli raditi trbusnjake, biti u polusjedecem polozaju, oslanjati se laktovima u podlogu, njihati se ko jaje hvatajuci stopala (naravno, uvali i palcice u usta 😂), a ako je dobre volje i biti na trbuhu… jos se samostalno ne okrece… brblja kad je raspolizen.. jako voli biti u drustvu. onda je najmirniji. 16.4. imamo sistematski i trece cijepljenje… bas me zanima.koliko ce do onda napredovati…
    i to ni ukratko bilo to.
    i ne mogu vjerovati da me forum pustio napisati poruku…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    barbs

    Poz, Malena 😊 Dugoooo te nije bilo
    Bas mi je zao foruma.. bas mj fali
    Dolores, kako se dize u sjedeci polozaj? Jer i Diego to radim al mu ne dam…. Mada on ima u nedjelju 6mj…


    Pa kad ju stavim na svoja koljena u polozaj onaj polusjedeci ko za hranjenje ona se sama podigne u sjedeci.digne trup i sjedi.ne mislim da se iz lezeceg dize jer je za to jos premala, ako hocu to izbjeci moram je stalno nositi jer se vise ne zeli cuvati dolje nek mora biti dignuta da sve vidi.a danas imale sistematski i ima 6600 kg i 62 cm.Dr je rekla da je to super i da je jako puno narasla.E sad nam slijedi dohrana.kako ste vi pocele s 4 mj? Ja po onom kalendaru neznam sto da joj dam.gotove kasice ili? Malo me strah reakcije

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Dolores pa super ti ona napreduje!! Muzeva necakinja isto tako je krenila se rano odizat za sjedit pa im je fizioterapeut rekao da joj to ne daju, al mislim sta kad se tako sama odize, sta treba dite zavezat?? Tako da ne znam sta bi ti rekla… Mi u ponedjeljak punimo 4mj i imamo pregled kod pedijatrice pa se i ja nadam da ce nam dati zeleno svjetlo za kasice… Ja sam mislila prvo krenit s rizinim pahuljicama, pa mozda onda mrkvu, tikivicu…. Mislim da cu kuhat kasice jer imamo nesto domaceg povrca, ali cu joj tu i tamo dat kupovnu kasicu… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Hellooooo! Ima li zivih?😛😛😛




    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dolores mislim da se sve bebe.krecu rano “posjedat” iz tog polozaja. Moji su oboje krenuli rano s tim, ali nikako im se to ne smije dopustiti. Njihova kraljeznica je jos preslaba za to. Dijete smije sjedit kad se ono samo posjedne, s poda!

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    sretna

    Doloresmislim da se sve bebe.krecu rano “posjedat” iz tog polozaja. Moji su oboje krenuli rano s tim, ali nikako im se to ne smije dopustiti. Njihova kraljeznica je jos preslaba za to. Dijete smije sjedit kad se ono samo posjedne, s poda!


    Ali sto da ja sad radim? Ja ju vratim natrag ona place ko luda i sto da radim onda, da je vezem ili kako da je sprijecim, ako znate pomozite mi.

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ne slazem se sa sretnom! To nije sjedenje samostalno da si posjela dijete..ono sjedi u tvom krilu…
    I inace dijete je spremno za sjedit kad stavi nogicu u usta..
    Ne vjerujem da ti nju predugo drzis u tom polozaju. Koliko vidim ima 4 mj..sam pedijatar ce ti rec da vjezbas posjedanje na sistematskom. Samo ju nemoj predugo drzat u tom polozaju..




    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    Ne slazem se sa sretnom! To nije sjedenje samostalno da si posjela dijete..ono sjedi u tvom krilu…
    I inace dijete je spremno za sjedit kad stavi nogicu u usta..
    Ne vjerujem da ti nju predugo drzis u tom polozaju. Koliko vidim ima 4 mj..sam pedijatar ce ti rec da vjezbas posjedanje na sistematskom. Samo ju nemoj predugo drzat u tom polozaju..


    Sorry, ali svaki dr ce ti rec da dijete smije sjedit onda kad se samostalno posjedne. Al dobro, neka svatko.radi kako zeli, ali ja sigirno ne bi riskirala da se nesto dogodi preranim posjedanjem, a 3 mj je stvaaaarno prerano!

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    sretna

    Maslacak31

    Ne slazem se sa sretnom! To nije sjedenje samostalno da si posjela dijete..ono sjedi u tvom krilu…
    I inace dijete je spremno za sjedit kad stavi nogicu u usta..
    Ne vjerujem da ti nju predugo drzis u tom polozaju. Koliko vidim ima 4 mj..sam pedijatar ce ti rec da vjezbas posjedanje na sistematskom. Samo ju nemoj predugo drzat u tom polozaju..

    Sorry, ali svaki dr ce ti rec da dijete smije sjedit onda kad se samostalno posjedne. Al dobro, neka svatko.radi kako zeli, ali ja sigirno ne bi riskirala da se nesto dogodi preranim posjedanjem, a 3 mj je stvaaaarno prerano!


    Tvoj p je krenuo s dohranom. Oces rec da ga na lezecki hranis?  Pa nije zena rekla da posjedne dijete i pusti ga da sjedi. Nego sjedi u njenom krilu..vjerojatno oslonjeno na njena prsa.
    Sretnih 5 mj!




    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Curica ima 4 mj. ne 3.Ne posjedam ja nju da sjedi samostalno, ja nju stavim u polusjedeci polozaj u krilu, a ona se sama digne.Da pedijatri nisu s time odusevljeni i naravno da to ne vole, to mi je rekla.Ne drzim ja nju tako dugo, samo tolko da malo odmorim svoju kicmu.A nemoze ni dijete stalno lezati.Ali zanimljivo mi je to da pedijatri ne vole ako se beba ne dize, a ako se previse dize opet nije dobro.sve u svemu savjet ne dobijes kako postupati.Najlakse je reci odite na vjezbe kao sto sad ja idem.Fora je u tome da nisu sva djeca ista.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.