Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    E da…jedna lijepa vijest, iako nije velika para ali imamo pravo na djecji. 😊😊 Tako da cemo i to uplacivat mu na racun..jer na to uopce nismo racunali. Danas sam dobila rijesenje. 😃

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Zaboravula sam kom Milu - preslatka je! I sretna 2 mj!
    Leon je isto pravi frajer😊
    Sanjchi, luce je prava slatkica

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Bela

    I_me

    A jucer sam pricala sa cimericom. Ona je bila na prvom pregledu kod pedijatra sa mj dana i sljedeci je sa 3 mj. Ne znam zasto takva razlika i nitko joj nije rekao nista za cjepivo sto se dobiva sa 2 mj. Al neka.. dok moze izbjec bar mj dana cjepivo blago njoj.. takve male ih pikat 😢

    Mi smo jucer bili i na kraju je nisu cijepili iako su nam rekli na prvoj kontroli da je cijepljenje i sistematski sa 2 mj…samo su je izmjerili i vagnuli i sljedeca kontrola i cijepljenje tek sa 4 mj…pa ti znaj


    nikog ovdje od nas nije cijepilo na tom 1.sistematskom s 1mj koliko sam skužila
    a ja sam zaboravila kako je to bilo kad su mi dečki bili bebe
    ali evo Milu sad nisu s 1mj, nego smo naručeni za 2.sistematski s 2ipol mj i tad će ju piknut
    drago mi je eto makar tih pol mjeseca odgode da smo dobili time…što kasnije, to bolje!
    Violeta - jes, baš bistro gleda, bit će to mudrijaš mali! i super za božićno odijelce, ja sam još u trudnoći kupila svečanu baršunastu crvenu haljinu, ali nemamo cipelice još…i trakicu…
    Dena - ujoj baš gadno zvuči :( nisam još čula nikog da mu je tako. Svakako bih i ja po drugo mišljenje, grozno je da ti se to još vuče….mene je rez od carskog (di ipak režu cijelu utrobu hej!) gnjavio do nekih 4tj (puno duže nego druge carice koje znam) i baš sam se kretenski osjećala invalidno, a ne da običan rez od epi toliko dugo nije zarasto do kraja…sumnjivo gull.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    I_me

    Rekla je joj se javim kad malena napuni 4 i pol mj da mi da smjernice u nadohrani iako ona preporuca tek sa 5-6mj da se krene sa kasicama.. kaze ako mama ima mlijeka i beba lijepo napreduje nema potrebe prije.


    to je istina….moj Toma je bio isključivo na dojenju do 6mj i niš mu nije falilo…dapače, imao je puno više kila nego brat u toj istoj dobi kojeg sam ranije krenula dohranjivat jer je ionak bio na AD.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Bela

    I_me

    A jucer sam pricala sa cimericom. Ona je bila na prvom pregledu kod pedijatra sa mj dana i sljedeci je sa 3 mj. Ne znam zasto takva razlika i nitko joj nije rekao nista za cjepivo sto se dobiva sa 2 mj. Al neka.. dok moze izbjec bar mj dana cjepivo blago njoj.. takve male ih pikat 😢

    Mi smo jucer bili i na kraju je nisu cijepili iako su nam rekli na prvoj kontroli da je cijepljenje i sistematski sa 2 mj…samo su je izmjerili i vagnuli i sljedeca kontrola i cijepljenje tek sa 4 mj…pa ti znaj


    Bela pa i vi imate okrugla dva mj danas! Tvoja i moja curka i Leon su nam svi vršnjaci
    Nego treba pratit ta cjepiva kad ide koje…ja sam s njima dvojicom znala napamet točno koje ide kad i za što je, a sad niš….a sve zaboravila….treba googlat. Da ne propusti koje ipak. Jest da je zlo (i ja bih najradije da cjepljenja nema) ali imaju neka cjepiva koja “vrijede” samo uzastopce u određenim razmacima kad se dobivaju, pa zato treba pripazit da ne preskoči skroz. A odgoda je

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    ako se mene pita dobra stvar….(otišao post saam)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretnih 2mj svim bebacimaaaa 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ako me sjecanje dobro sluzi, cjepiva idu sa 2 mj, 4 mj, 6 mj i godinu dana. Mislim da onda ide sa godinu i pol pa nista do 5 god

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    moji su sad 7 i 10 i jedino čeg se sjećam je ono što su za školu pred upis se cijepili, ovo ostalo mi je sve predavno bilo, pobrišem memoriju svako par godina

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    moji su sad 7 i 10 i jedino čeg se sjećam je ono što su za školu pred upis se cijepili, ovo ostalo mi je sve predavno bilo, pobrišem memoriju svako par godina


    A sta bi se sjecala nakon tolko.godina 😂
    Ja se ne sjecam pol stvari,a mali ima tek 3.5 g 🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.