Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Reći ću suprugu da kupi šeširiće, ali kaj nisu oni za bradavice, meni su okej i još ih sestre razvuklu… Ali budem sve sve probala. Možda jučer jednostavno nije bio takav dan, dan kada je htjela sisati. Em je bila sva pospana em možda fakat prvi dan nije bila gladna. Vidjet ćemo dns. Ma sestre su baš okej. Svaki put mi pomognu. 

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Ja ako ne dozivim zivcani slom sad necu nikad. uspavam ga napokon! i pocnu iz vodovoda raskopavat ulicu i cijelw zgrada se trese…probudio se i urla


    A joj mamisita da poludis i mene lovi panika kad se sjetim da ce nam fasadu radit…..

    URL = https: //lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Barbi13

    mamisita27

    Ja ako ne dozivim zivcani slom sad necu nikad. uspavam ga napokon! i pocnu iz vodovoda raskopavat ulicu i cijelw zgrada se trese…probudio se i urla

    A joj mamisita da poludis i mene lovi panika kad se sjetim da ce nam fasadu radit…..


    Bbrletic jesi to ti promijenila nick u barbi?? Sad vidim po tickeru da bi to mogla biti ti 😂 jel gledam koja je sad ta..

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Frajer se probudio, pa sam probala napraviti nekoliko slicica…trajalo 3min, onda se on ukakao, a meni krepala baterija😅 Evo rezultata…


    Hahaha gledam sliku preko moba i bez naocala i  mislim si sta je ova stavila dijete na lisce 😂😂😂
    Sad sam malo bolje pogledala i ono dekica 😂
    Al izgleda ko prava jesenska slika. Mali frajer 😍


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Marijana

    Dena presladak je V! Nama su na pregledu kod pedijatra ustanovili sum na srcu. Idemo u uto kardiologu, privatniku, jer ni ovdje u DE se nemre dobiti termin u najkracem roku ako je beba u pitanju… tek sredinom 12.mj. Nadam se da je sve u redu, pise na netu da puno novorodjencadi to ima. Ali ipak sam malo zabrinuta….

     Vjerujem da si zabrinuta.. nadam se da ce vam u utorak reci da je sve ok. 😊


  • Esma@...

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    E ovako nova sam imam neke siptome al nisam sigurna jer vec sam 6god u brako i nemam jos djece..imam jake bolove u donjem djelu ledza,jake glavobolje,misici me uzasno bole grudi i ponekad imam nesvjestice.Rano mi je da uradim test dali postoji mogu nost da sam trudna…Hvala

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Mojoj su skuzili frenulum kod otpusta tek 
    Sta se radova tice, u kucu do je neko useljava isto se sve treslo al curama je valjda bas pasalo to drmusanje i ritmicni zvukovi…fala Bogu!

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sretna

    Barbi13

    mamisita27

    Ja ako ne dozivim zivcani slom sad necu nikad. uspavam ga napokon! i pocnu iz vodovoda raskopavat ulicu i cijelw zgrada se trese…probudio se i urla

    A joj mamisita da poludis i mene lovi panika kad se sjetim da ce nam fasadu radit…..

    Bbrletic jesi to ti promijenila nick u barbi?? Sad vidim po tickeru da bi to mogla biti ti 😂 jel gledam koja je sad ta..

    Hahahaha jesam ovo je jednostavnije

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Sad cemo ja i moja Petra u setnju mozda zaspi na zraku od sest ne spava….da malo i sise odmore😆😆

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Bebushka

    Mojoj su skuzili frenulum kod otpusta tek
    Sta se radova tice, u kucu do je neko useljava isto se sve treslo al curama je valjda bas pasalo to drmusanje i ritmicni zvukovi…fala Bogu!


    Nadam se da su to onda odmah u bolnici i rijesili. Nama napomenuo pedijatar na 1 pregledu,dok smo dobili termin,mali je vec imao 3 mj.
    Mojima buka nikad nije smetala pretjerano.




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.