Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sretna

    I me, drzim fige da prode bez temperature 😊 sa kolko se mala rodila? Sitnija je bila jel?

    Imala je 2960g i 50cm kad se rodila. Bas je bila mini, cvarak mali 😁.. sad je bas bebolina 😆☺


  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Treca od aventa imas klasik ili natural? Ja imam onu sta je jako siroka i da bi pili treba je stvarno posteno nagurat u usta i moraju jako rasirit usta al to je zato sta je tako sirok hvat slican onom na cici pa da ga ne zaborave, to su natural aventove, klasik su puno uze…ja recimo imam mum dude varalice i sad cu bas ic kupit jos avent i nuk jer mum nece pa nece…usput da iskoristim one popuste iz knjizice s bonovima

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Uv zrake navodno ne prolaze kroz prozor pa bi ih trebalo stavit kraj otvorenog prozora…mi smo tako il na balkon desetak min, dugo se vukla zutica al uspili smo

  • Lily

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Budem ga izvela na sunce vise ovaj tjedan jer ce i temperatura porasti. Idemo u srijedu pedijatrici pa cemo vidjeti. Dojim kad trazi. Ali poprilicno je zivahan pa me umiruje njegovo ponasanje. Doktor me je uvjeravao da se ne brinem jer ja sam panicna i da ce proci samo od sebe. 

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Lily meni su rekli da ga skinem u bodi i tako pod zatvoren prozor (da nije bitno da bude na izravnom suncu, dovoljna je svjetlost i da maknes zavjese)-tako mi je pedijatrica rekla… cak da je dovoljno ga prosetati 10ak min kad je suncano pa makar samo osuncati glavicu, ne treba sve… bez brige, povuci ce se to… i mene je brinulo al su me uvjerili da je bitna ucestalost stolica i boja.. kao i cesti podoji

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    I me,1400 grama u mj dana! Super! Prava curka!




    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, BRAAAVOOO EMAAA!! 😍😍😍😍 Drzim figeeeee da ne dobije temperaturi, misic “mali”😘😘😘😘😘😘😘
    Meni su dosle sestra i kuma pa smo kuma i ja otisle u setnju i bas sam se izmorila… Ova prehlada me usporila  I non stop pijem toplo i jedem med i koristim propolis i kapi za nos… Diego sada spava a ja lezim dok muz ne dodje s posla…
    Super za iskoristeno lijepo vrijeme vani 😍😍😍😍😍😍 I kod nas je diiivnooo 😊😊😊😊

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treca sreca, ja imam AVENTOVE + TT iz izdajalice i slikat cu ti nakon rucka 😊😊😊😊 Iz AVENTOVIJ on bez problema pije mada on ne zna piti iz bocice.pa se sav prolije ahahahha 😂😂😂😂😂😂 a iz TT nisam jos probala..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treba iskoristiti svaki trenutak suncanog dana…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Lily

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ima čestu stolicu i boje senfa je. To je uredna? Kombiniramo majcino mlijeko i hipp. Pokusala sam ga iskljucivo dojiti ali mu jednostavno nije bilo dovoljno koliko god jeo. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.