Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Zaboravila napisat“same”😂😂😂😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Rota je gadna….moj prvorodjeni ju prebolio s godinu i nes sitno….u jaslicama zaradio ofkors….ali sad mi ona nece u jaslice a ne volim cjepiva inace pa necu cijepit. Mada da ide u jaslice promislila bih…
    …ja cekam da malom zavrsi trening….muz ostao cuvat malu a ja eto isla malog odvest cisto da nisam cio dan u kuci da ne prosvikam….kiki kuzim te 100% ….mila&ja smo se spasili kad sam s 2mj kupila kolica koja stanu u lift…..uzasan je osjecaj kad si zarobljen s bebom u 4 zida stalno….

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    I_me,proci ce i to.. ema je jaka,kukovi cw brzo da budu u najboljem redu.. znam da nije lako,ali nemoj da brines..
    Rota virus-ja sutra moram zvati da narucim cjepivo,pa poslije nove god imamo prvo cijepljenje..
    Sad sam popiz* .. vec davno sam jasno naglasila da ne zelim nikoga ne najavita.. i sad neko mi kuca na vrata kad ononod dragog brat (bez bilo kalve najave frajer je dosao da vidi A ) jasno sam rekla da mi se drugi put najavi.. iako je muz vec jednom jasno rekao da se mora najaviti.. dragi me zvao i pitao pa sto sam mu otvorila ako se nije najavio,ali gospodin odmah salje poruke da se otvore vrata.. sad sam i vise nikad bez najave 😈

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Barbi13

    I mi smo same po cijele dane😢a komentara ce uvijek bit tko ih sljivi……nisam znala za cijepivo protiv roto virusa,sta se on placa?


    Da. 2 doze 800kn. Mene je dokt nagovarala da uzmem al ipak nisam..


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    Rota je gadna….moj prvorodjeni ju prebolio s godinu i nes sitno….u jaslicama zaradio ofkors….ali sad mi ona nece u jaslice a ne volim cjepiva inace pa necu cijepit. Mada da ide u jaslice promislila bih…
    …ja cekam da malom zavrsi trening….muz ostao cuvat malu a ja eto isla malog odvest cisto da nisam cio dan u kuci da ne prosvikam….kiki kuzim te 100% ….mila&ja smo se spasili kad sam s 2mj kupila kolica koja stanu u lift…..uzasan je osjecaj kad si zarobljen s bebom u 4 zida stalno….


    Pa daaaaa… ti sa trecim djetetom imas pravo biti 3 god kod kuce… pa blago tebi ☺😊


  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Ja vec u petom mjesecu moram upisat P u jaslice😢😢😭😭

    URL = https: //lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    I me sretno sa remencicima, bit ce to sve dobro, to su nasi jesenski fajteri i fajterice❤
    Rota sa 2mj i sa 3mj je V dobil cijepivo.
    Marijana neki dan sam vidla neku baby kutiju, nisam sad sigurna jel hrana, caj il nesta trece, uglavnom, pisalo je gore refluks, al nisam stigla prouciti, pa samo za info (mozda vec i znas) ak te zanima da se raspitas
    Sretna ti me podsjecas na one super mame iz americkih filmova, sve stignes i sve bude savrseno, svaka cast👍👍
    Ja se tjesim da sam ja (kaos mi je drugo ime) dosla na svijet da odrzim ravnotezu😅😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Ja nista ne stignem citat danas,vjerojatno ni sutra..uhvatila se kolaca. Maloj u cetvrtak rodjendan..u subotu festamo,a u cetvrtak obiteljski uz bake i djedove…upucat cu se do nedjelje! Neznam uopce kad cu to sve stic.




    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    2 dana sam ih radila😅 jedva cekam sutra ujutro da budu hladne😅😋😋

    Sanjchi tak i ja, nekad mi se cini da dok dođem do kraja da ce se ovo prvo poceti pljesniviti🤣🤣
    Ja sam pred dva tj. dobila kremsniye od frendice al nam nisu valjale, bile su sa keksima i neka kiselkasta krema😒 ja volim takve klasicne, al ih ne pravim bas jer pojedemo svaki 2 i ostatak razdijelim 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Rota, L ju je imao sa 2 godine, uzas je, oduzelo mi nekoliko godina zivota, ali mm ne bi da cijepimo P pritiv toga.
    Dena i sanjchi daleko sam ja od toga.da sve stignem 😂😂 puuùuuno puta planovi propadnu 😄 
    I me nadam se da ce prihvatit remencice

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.