Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Htjela sam vas pitati jel vi bebe siroko povijate? Meni su na izlasku iz rodilista rekli da nek povijam i tako radim dok nebudem isla na.prvu kontrolu u ponedjeljak pa da vidim sto ce pedijatrica reci

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ja sad uvalim mami veš njezin da osuši u sušilici pa zato pitam neda mi se bas peglati ali kao da joj osip izbije kad ne popeglam 🤔


    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    E daaa…reko mi dragi da cemo kupit susilicu..hahaha…mislim da nis od tog al vidjet cemo😅 misam se nikad susretala s tim strojem..kak ro radi? Sta je potrebno od instalacija? Odvod, struja?


    Sanjchi ja gotovo vise nista ne peglam jedino neke svoje majice i kosulje sta ne stavljam u susilicu i one nadstoljnjake koji mi se prejako zguzvaju u centrifugi ili u susilici. Inace sve drugo, nase, djecje i hrpu tetrica nis ne peglam. Samo perem susum slazem. Em ubijene bakterije, em zacas em mekano 😊 
    Kiki uzasno je plakao, poljubicstio… srce mi se steglo, skocila sam sa stolice kad je vrisnuo… i sta je najgore cijeli dan jauce, nije da nervozira nego bas kao da ga boli. Dr je rekao da ce ga boliti nogice i da ce biti malaksao, ali to cak i nije jee skoro nije nista spavao, a ja mislila da ta cjepiva uspavaju. Pa mogu misliti kako njega misica maloga boli kad se mm zali da ga ruka uzasno boli (i on se pustio cijepiti danas tamo; cudi me da to rade; ja nisam jer prvo moram svom doktoru posto se ne sjecam kad i na sto sam cijepljena jos u osnovnoj skoli). Znaci mi smo ga cijepili s 5u1, odbili smo 6u1 jer mislimo da nema potrebe za cjepivom protiv hepatitisa B dok je tako mali, plus sa cjepivom protiv rota i pneumokoka.

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Pod nije spavao mislim da nije htio uopce u svom kreveticu… 3h sam ga drzala na rukama misleci da spava a on je samo drijemao i trazio blizinu, i radio one bolne facice, to mi je najzalosnije vidjeti. Evo jedva sam ga sad uspavala, nadam se da ce noc biti dobra.

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Aurorada bebin ves obavezno sav peglam zbog bakterija.


    Pa sta susilica ne ubije sve bakterije???

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Dolores mi nismo morali široko povikati! Bile smo na pregledu kukica i rekla je da su savršeni! No da dođemo na kontrolu za 9 tjedana jer se kao jos do tad moze stanje promjeniti ali koliko kuzim svugdje je drugačije 


    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Nera se vcrs toliko ispovracala da je na kraju vise ko vodu povracala nego mliko… Nisam vise znala sta cu od 9.30 se borimo… Od povracanja joj se i nosic zacepio pa smo to sanirali i kako joj je stomak bio bas napuhan stavila sam joj toplomjer u guzu onda se dobro pokakala, dala joj espumisan i sad sam je stavila na sisu malo je sisala i evo sad mi spava na sisi

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Mi smo tek u pevom mjesecu naruceni na utz kukova a do tad siroko povijamo..Drugi tjedan i mi na cijepljenje😲

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Marijana a misko mali, grozno je kad ih tako muci nesto a ti si nemocan… Nadam se da ce ga brzo prestati bolit od cjepiva… 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Nama je receno da siroko povijamo do uzv…. Moram sutra zovnit i narucit je… Zaboravila sam skroz na to… 😲

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.