Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Sretna,P je med medeni😍😍😍a kako je ozbiljan😆violeta,L je pravi maneken😍😍😍bas me razvesele te slikice😄😄😄bili smo vani al dosta puse pa nismo dugo bili….

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    LJudi moji! Una je bila budna jucer od pola 4 do jutros do 5 ja sam prolupala 😞😞


    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Violeta, prefora vam je slika! 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, preslatkiiii jeeeee 😍😍😍😍
    V, preeeforaa ideaaaaa 😍😍😍😍😍
    Suncokretice, Tiny love rocker imamo… svira i vibrira - SPAAAASSS 😍😍😍😍
    i kod nas pirka bura…. skoro 2 setnje … i Rubi je bila s nama…. kooooje pjesacenjeee 😍😍😍😍

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Joj mame bebice su vam preslatke!!!! 😍
    Pravi mali smotuljci! 😍
    Kod nas tako lijep dan da smo odmah ujutro zapicili na kavu na rivu i djir po adventu. Mala sve prespavala.. osim kad smo isli prema autu, morala sam stat na sred rive i dat sisu i tad ko za klinac svi poznati morali proci 😂😂😂 sva sreca ponjela sam sarenu tetru za pokrit se da mi svi me pilje u sisu ako dodje do papanja 😂😂😂
    A muz sav izbezumljen.. ti ces ju sad hranit? A gdje? Idemo naci neku uvucenu klupu! Sta ces tu? Reko da, da uzivam u pogledu na more 😂😂😂
    Trebali smo u 2 kod kumova al slapa opet zaspala, sad cekam da se probudi


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    sretna

    Evo od neki dan. Smije se, smije i vidi mob i odmah zacudena faca 😂
    Barbi sretna 2 mj i vama! 😊


    Hahahahaha tak i Ema. Smije se i guguce i pravi tren za slikanje.. izvadim mob i ona stane i pilji sva ozbiljna. Mozda trebamo nabavit neku sarenu maskicu 😂


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Aurora1611

    LJudi moji! Una je bila budna jucer od pola 4 do jutros do 5 ja sam prolupala 😞😞


    Ajoj.. nadam se da joj je bio samo neki ludi dan i da se danas nece ponovit.


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    #madeinchina#njušuz#geek#gljivice#supersuza50kn#😂😂😂#glavnafacauselu#crvene#dobiladobarbrojpatika#doslezamjdana


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I me 😂😂😂 morat cemo.nesto smislit!
    Sanjchi prekrasna je L! 😍
    Aurora nadsm se da se.nece ponovit danas

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Sanjchi za docek??? 😂😂😂 prejaka si! Ja sam rekla muzu kod kuce smo i idemo spavat u 1. Mozda i prespavamo docek 😂😂😂, 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.