Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Danas mi svekrica ide kuci. I sutra muz pocinje radit.. jedca cekam 😂😂😂


  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    I_me

    Danas mi svekrica ide kuci. I sutra muz pocinje radit.. jedca cekam 😂😂😂


    😂😂😂😂😂😂😂😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Zna li netko gdje kupiti one spužvice za ogradicu kinderbeta? Ne znam kako bi to drugačije nazvala…
    Lea je sinoć usred noći nekako glavom lupila u to. Nije jako ali dovoljno da krene plač. Nemam pojma što ona radi dok spava da završi na drugom kraju kreveta i u drugom položaju 

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Barbs, mamasita mozete mi reci koju velicinu knjige ste uzelini koliko je cca slika stalo u nju?

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    Zna li netko gdje kupiti one spužvice za ogradicu kinderbeta? Ne znam kako bi to drugačije nazvala…
    Lea je sinoć usred noći nekako glavom lupila u to. Nije jako ali dovoljno da krene plač. Nemam pojma što ona radi dok spava da završi na drugom kraju kreveta i u drugom položaju


    Ako mislis na one pojedinacne navlake za ogradicu onda dada&rocco, ako mislis na spuzvu u komadu, to imas u svakom baby ducanu

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Mislila sam na te pojedinačne. Hvala! 
    Pogledat ću na njihovoj stranici pa naručiti da ne bi opet bilo udaraca…

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Hej! Kavica i odmor. 
    Mali spava,mala na vikendu kod bake.
    Mir i tisina. Jucer naprvljena generalka kuce,taman ce izdrzat do sutra ujutro-po malu idemo navecer.
    Aurora,mi smo zapoceli s vocnim kasicama,sad papa i povrce..a najvise voli mlijeko s keksima..u tom se davi…i mislim da bi pojeo koliko god mu dam.




    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    Mislila sam na te pojedinačne. Hvala!
    Pogledat ću na njihovoj stranici pa naručiti da ne bi opet bilo udaraca…


    Super su 😊 l se vec par puta nabio glavom u ogradu, al one stite pa mu nis nije  😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Suncokretica

    Mislila sam na te pojedinačne. Hvala!
    Pogledat ću na njihovoj stranici pa naručiti da ne bi opet bilo udaraca…


    Ej. Jel te mogu zamoliti za uslugu? Ako ćeš naručivali od dada&rocco daj mi pliz javi kako to funkcionira, jel po komadu ili i koja je cijena? Mi smo tek na kolijevci, ali uskoro ćemo ju prerasti pa će mi trebati te spužvice. Ali nemam pojma niti kad ćemo kupiti kinderbet niti koji. Pa mi je glupo ih gnjaviti. 😏

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Suncokretica

    Mislila sam na te pojedinačne. Hvala!
    Pogledat ću na njihovoj stranici pa naručiti da ne bi opet bilo udaraca…

    Ej. Jel te mogu zamoliti za uslugu? Ako ćeš naručivali od dada&rocco daj mi pliz javi kako to funkcionira, jel po komadu ili i koja je cijena? Mi smo tek na kolijevci, ali uskoro ćemo ju prerasti pa će mi trebati te spužvice. Ali nemam pojma niti kad ćemo kupiti kinderbet niti koji. Pa mi je glupo ih gnjaviti. 😏


    12 kom navlaka je 252,00 kn, a svaka dodatna je 20,00 kn. Ti si mozes naruciti koliko zelis i sama biras dezene

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.