Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ugolina hvala ti :) ne bojim se toga sto cu imati dvoje male djece. Jako se veselim i mislim da ce mi kasnije biti puno lakse kad rjesim 2 muhe odjednom hahaha
    Borovnice evo bas danas cu nazvati pa cu se narucit vidjet cu sto ce mi reci jer ja sam u hr samo na godisnjem i htjela bi otici samo da mi potvrdi da jr sve uredu. Isla sam normalno svaka 4 tjedna nakon tog 6t sto sam bila i onda naravno pred kraj svaka 3 pa svaka 2 :)
    I_me hvala ti :) da, uz djecu vrijeme samo leti, nazalost.
    Angel dobro dosla :) ja sam mogu reci sigurna da si trudna. Niti meni ni u prvoj trudnoci ni sada nisu bile tamne crte. To ti samo znaci da je trudnoca rana :) 

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Boog Angel, dobrodošla!
    Ne znam znači li ti to išta, ja sam prvi  test uradila 5 dana prije očekivane m, uradila sam ga popodne, i na moje iznenađenje već je pokazao blijedu crtu. Dva dana kasnije kada sam ponovila, crtica je bila izraženija. Tebi izostaje m već 15tak dana?
    Možda možeš telefonirati gin.i na osnovu ovoga što si rekla pitati kada dogovoriti pregled? 
    Ne razumijem se mnogo u vrijednosti bete, ali sam viđala tablice s razinom visine po tjednima t.

    [lilypie.com]

  • Avatar suncica85

    suncica85

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja sam skroz nova u ovome, prva t., za vikend sam ugledala plus 
    E sad, sto se tice pregleda vidim da svi spominju da je prerano odmah pa necu jos zvati dr., sljedeci tjedan ionako idem na sistematski vec od prije ugovoreni pa cu tada prilikom vadjenja krvi i pregleda napomenuti o t., pitam se samo trebam li mozda nesto prije otici vaditi betu ili nije nuzno? Hvala

    [lilypie.com]

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Sunčice, dobrodošla! Čestitam na plusu! 
    Slabo ti se i ja razumijem, također prva t ali su meni drugi već odgovorili na to pitanje, pa eto samo prenosim- nije nužno prije vaditi betu. Super što imaš sistematski sljedeći tjedan, možda dobiješ neke odgovore. 

    [lilypie.com]

  • Avatar suncica85

    suncica85

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Hvala, nadam se da ce biti sve ok, jos me sve strah ikome reci da ne bi bilo nesto. Malo sam se zabrinula jer me bas boljelo kao da trebam dobiti m. ali kolko sam procitala i to je normalno, no svejedno sad jedva cekam taj sistematski samo da mi potvrde da je tu i da je sve ok.

    [lilypie.com]

  • Avatar suncica85

    suncica85

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Kod vas za sada sve ok, kako se osjecate?

    [lilypie.com]

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo i mi smo ugledali plusić, po  zadnjoj m danas smo 5+4… Jos nismo bili na pregledu, ovih dana cu nazvat gin da se narucim… Inače ovo mi je druga t, imam jednog zivahnog trogodišnjaka  cestitam svim curkama na plusićima i želim vam urednu i školsku trudnoću 

    [lilypie.com]

  • Avatar b-b-k

    b-b-k

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Pozdrav Curke
    Evo mi ugledali plus i potvrdili betom i za sada je sve ok, čekamo 29.01. za pregled i konačnu potvrdu.
    Za sada od simptoma me samo trbuh boli tu i tamo i grudi pogotovo bradavice.
    Stvarno se nadam da je to to, nakon dugo čekanja.
    ČESTITAM svima na plusićima :)

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Boog svekyca i b-b-k! Čestitam, dobrodošle! Nadam se da ćemo se družiti i pratiti kroz ovo vrijeme.

    Dosad sam se osjećala vrlo uobičajno, osim grudi koje su se uspravile i narasle, kao da svaki dan rastu ( na moje osobno oduševljenje jer inače tu kod mene vlada minimalizam) ali zato me i bole. 
    Od jutros imam male grčiće u donjem dijelu, slično kao što imam za vrijeme m, ali intezitet je puuuno blaži.
    Pretpostavljam da je to nešto normalno. 

    Suncice, ni ja nikome ništa ne govorim do prvog pregleda.  A i tada, ako sve bude u redu, ograničit ću se samo na roditelje, pa koliko izdržim.
    Znamo ja i moj i dragi Bog.
    Pandice, jesi dogovorila pregled? 

    [lilypie.com]

  • pandica1805

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Dobrodosle cure :)
    Suncica nije nuzno vadit betu :)
    A ove bolove sto spominjete ja sam ih u prvoj trudnoci imala dobrih mj dana, a i sad ih imam potpuno iste.
    Svekyca evo ti i ja dvije mame za sada hehe 
    Ja sam bas danas zvala gin narucila me u ponedjeljak :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.