Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Orhideja cestitke 😘😘 dobro dosla Zara 😁

    https://m.facebook.com/profile.php?id=465253027326526&ref=content_filter [m.facebook.com] 
    Ovo je na faceu, zove se Jesenske bebe/mame 2018…

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Orhideja čestitkeee na maloj Zari 👏👏👏

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Dora777

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage žene, majke, kraljice! Nova sam tu, nestrpljiva sam, luda, pa sam se priključila da vas pitam za savjet. Naime, 8., 26.,27.,dana ciklusa smo imali odnos, ejakulirao je u mene, i 11. i 17. dana ciklusa, tad smo koristili metodu prekinutog snošaja. Inače mi ciklus traje između 26 i 28 dana. Zadnju mjesečnicu sam imala 26.10. Već tjedan dana i više me konstantno boli kao da ću dobiti, ali ništa. Napravila sam tri testa u zadnjih tjedan dana, zadnji danas, 31. dc, svi negativni što mi je poljuljalo nadu, ali nje i dalje nema. Prvi put sam ostala trudna na zadnji dan mjesečnice, pa se nadam da je i ovaj put taj period bio plodan.A na jednom od pregleda samo 3 dana po završetku menstruacije  mi je ginekolog rekao da već ovuliram. Jel moguće da je možda samo za test još rano? 🤔

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Čestitke svim mamicama! ❤️
    Nismo se dugo javljale… 
    Anđeo, pitala si za mokrenje… Meni je smetalo “nešto” dolje kad bi sjela, mislila sam da je to zbog poroda i da će proći.  U prvim danima nakon poroda, a sad povremeno. I kada se izmokrim, napravim oar koraka po kuci i osjecam da ima jos. I išla sam si popipali i osjećam dolje kao jednu mekanu lopticu. Čitala sam na netu i kaže da može biti spuštena maternica ili mjehur. Sad čekam pregled da vidim šta će dr reći… 😣 

  • Avatar Lenchy77

    Lenchy77

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Dora777

    Pozdrav drage žene, majke, kraljice! Nova sam tu, nestrpljiva sam, luda, pa sam se priključila da vas pitam za savjet. Naime, 8., 26.,27.,dana ciklusa smo imali odnos, ejakulirao je u mene, i 11. i 17. dana ciklusa, tad smo koristili metodu prekinutog snošaja. Inače mi ciklus traje između 26 i 28 dana. Zadnju mjesečnicu sam imala 26.10. Već tjedan dana i više me konstantno boli kao da ću dobiti, ali ništa. Napravila sam tri testa u zadnjih tjedan dana, zadnji danas, 31. dc, svi negativni što mi je poljuljalo nadu, ali nje i dalje nema. Prvi put sam ostala trudna na zadnji dan mjesečnice, pa se nadam da je i ovaj put taj period bio plodan.A na jednom od pregleda samo 3 dana po završetku menstruacije mi je ginekolog rekao da već ovuliram. Jel moguće da je možda samo za test još rano? 🤔


    Iako si fulala grupu sa svojim pitanjem-trenutno omam dvije trudne frendice sa zadnjim danima menstruacije 24. i 26.10.,tako da nije prerano za test. Očigledno nisi trudna, al od te nervoze oko toga menga ne dolazi. Relax. A ako baš hoćeš bit mirna odi u breyer izvadit krv i znat češ u roku 2h jesi ili nisi. 

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Cestitam novim mama! ❤️

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Cestitam svima, jesu li nam dosle sve jesenske bebice???<3

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Majaa123

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Eto da i ja podijelim svoje iskustvo iz rijeckog rodilista iako moja beba nije jesenska vec proljetna 2019. Ovo prvi puta pisem.. Rodila sam hitnim carskim rezom nakon cca 30sati trudova, pod trecim gelom. Prvi gel sam dobila u 9:30 ujutro, na kraju sam molila za carski u 22h jer se ni nakon treceg gela nisam otvorila niti cm a bolovi nisu bili ljudski. Doktorici je bilo smijesno, veli nemate predispozicije mladi ste, treca sreca. U 23h su me spustili u box i to samo zahvaljujuci divnoj sestri sa cetvrtog kata, dobila epiduralnu i do 5:30 ujutro gledala zabrinuta lica sestara i dokotora jer “bebi nije dobro”. 4 testa uzimanja krvi iz oglavka za koje mi nista nisu rekli, ne znam kad su mi prokidali vodenjak, ne znam dal se ikad spustio, ne znam skoro nista o svom porodu osim da sam u 5 ujutro morala tiskati i da je nastala panika tek kad su mom sinu otkucaji srca gotovo nestali. Bradikardija, acidoza i mekonijska plodna voda.. place mi se kad se svega sjetim. Pozitivno sto nosim iz tog rodilista je jedino moj sin i divne sestre sa cetvrtog kata, anesteziologica i jedna mlada curica stazistica koja mi je masirala leđa i doslovno plakala sa mnom.. i vise nista. Sam porod i sestre na petom katu pokusavam zaboraviti, sve ono sto sam prosla i osjecala bi samo htjela izbrisati a to je moje prvo i jedino dijete. Toliko sam tuzna sto od slogana “prijatelj majki i djece” nigdje prijateljstva nisam vidjela ni dozivjela i sto su forsirali mene kao i mnoge druge zene na prirodni porod samo zbog njihove statistike. Eto toliko od mene! Drzite se mame i samo hrabro!!

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    ❤️ Ponekad malo zavirim i citam nasa dopisivanja, prisjecam se…❤️

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Palcica12

    ❤️ Ponekad malo zavirim i citam nasa dopisivanja, prisjecam se…❤️


    Palčica mi se družimo i dalje samo na Facebooku, želiš nam se pridružiti❤️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.