Jesenske bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Rorry

    Da i moj se skroz smanjio pa ne znam ima li vise smisla stavljati steznik.
    Ma mi ti se od pocetka malo mucimo s dojenjem jer sam tek 5.dan dobila mlijeko pa jos imam 1-2 obroka nadohrane. Al nekako mi se cini da je Mila nabujala zadnja 2-3 dana nacicava zadnjih par dana uvijek u isto vrijeme pa se pitam jel ima grceve, gladna je ili samo voli cicati sutra dodje patronazna pa cemo vidjeti kak je s kilazom
    Helena je vratila porodjanu tezinu?


    Da, rodjena sa 3850, sa 7 dana, tj prosli petak 3920. Sutra dolazi opet patronazna pa me bas zanima.  Danas nam je otpao i pupak.
    Jucer smo bile u prvoj setnji.
    Kako vi oblacite bebice za seteta vani??

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Looda_vila

    Rorry

    Da i moj se skroz smanjio pa ne znam ima li vise smisla stavljati steznik.
    Ma mi ti se od pocetka malo mucimo s dojenjem jer sam tek 5.dan dobila mlijeko pa jos imam 1-2 obroka nadohrane. Al nekako mi se cini da je Mila nabujala zadnja 2-3 dana nacicava zadnjih par dana uvijek u isto vrijeme pa se pitam jel ima grceve, gladna je ili samo voli cicati sutra dodje patronazna pa cemo vidjeti kak je s kilazom
    Helena je vratila porodjanu tezinu?

    Da, rodjena sa 3850, sa 7 dana, tj prosli petak 3920. Sutra dolazi opet patronazna pa me bas zanima. Danas nam je otpao i pupak.
    Jucer smo bile u prvoj setnji.
    Kako vi oblacite bebice za seteta vani??


    Mi se jos nismo usudile vanka ici :) cekamo da bar 10 dana prode 😁 kako se brines za pupak? Emily je ispao jucer

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Ja ju samo pokrijem dekom i prebacim preko kosare onaj gornji dio,  cak mi se cini da joj je i od toga vruce jer se cijela zajapuri.  
    Maslacko, ja sam prvo spricala octeniseptom,  ocistila i onda naprasila tyrosurom. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa 😊 
    Bas ste me sad bacile u razmisljanje sa tim kapima. Mi bi od sutra trebali pocet

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Maslacko ja sam.oko pupka minimlano. Na sv.Duhu prakticiraju sto manje prckanja oko pupka. No patronazna sestra mi pokazala kako samo malo prodem okolo uz rub i pokupim eventualni gnoj. Na stapic za usi stavis sterilnu kompresu, pospricas octaniseptom i lagano okolo prodes. Sad kad je otpao, patornazna sestra ocistila ostatke, pospricala octsniseptom i stavila prasak tyrosur. Sad cekamo ds to zacijeli da se mozemo ic kupat💪
    Danas na vaganju 4180, skoro pola kile dobila od izlaska iz bolnice😂🤗
    Baby.nb1 ja ne dajem k1d3,malo sam se raspitala okolo i nitko od mojih frendics nije ih davao. Samo bio gaju da dodatkom d3. K1 cijepivo je primila u bolnici.

    [lilypie.com]

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Ma nemojte se bojati pupka,  bolje pocistite i naprasite,  nego da se nesto inficira  mozete ga pomirisati svaki dan,  ne smije imati neugodan miris
    I Mila se danas vagala,  4270 g,  650 g od porodjajne,  skoro 900 g od izlaska iz bolnice! 
    Looda vila,  bas si me zaintrigirala tom duzinom oziljka od carskog! Isla sam mjeriti,  moj je 14 cm,  a tvoj samo 9! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Rorry

    Ma nemojte se bojati pupka, bolje pocistite i naprasite, nego da se nesto inficiramozete ga pomirisati svaki dan, ne smije imati neugodan miris
    I Mila se danas vagala, 4270 g, 650 g od porodjajne, skoro 900 g od izlaska iz bolnice!
    Looda vila, bas si me zaintrigirala tom duzinom oziljka od carskog! Isla sam mjeriti, moj je 14 cm, a tvoj samo 9!


    Bome i tvoja lijepo dobiva na kilazi! Bravo!🤗
    Evo isla ja mjerit oziljak..meni ispada 11cm krojackim metrom, a na nalazu napisali 9cm haha, ne znam od kud su oni mjerili. Al meni se svids oziljak..bas se onako minimalno vidi. Sestre kad su premotavale ranu prije izlaska iz bolnice..vele cista plastika…bolje nego plasticni kirurzi napravili😄

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Bila nam je sestra danas pa je pregledala.. rekla je samo vodom malo pocistit i ostavit da se oporavlja samo.. ni slucajno je rekla nista stavljati osim ako ne primjetimo da ide gnjoj… 
    Dolazi nam svakih dan, dva pa ce je ona provjeravati.. 
    Kad ste prvi put izveli bebu u setnju? Emily ima sad tjedan dana i ja bi je vodila vanka jer imamo jedno od rijetkih suncanih razdoblja ali svugdje po netu citam da ne izvodis bar prvih misec dana..  zar to nije malo pretjerano?

  • Rorry

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Mi smo prvi put isle van nakon 10 dana,  a ranije nismo samo zato sto je mene jos boljelo od carskog pa se nisam htjela forsirati.  Naravno da je pretjerano mjesec dana biti doma,  mislim da svjezi zrak svima godi.  Nemoj ici u shopping centre ili negdje gdje ima puno ljudi,  ali ne vidim zasto ne bi mogla po ovako lijepom vremenu prostetati s bebicom 

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacko456

    maslacko456

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Trebala sam iskoristiti jucerasnji dan dok sam jos mogla .. Danas se probudila, vani oblacno, kisno, 8 stupnjeva 😭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.