Kako bi izgledao vaš savršeni porod?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Ovo mi je prva trudnoća i ne znam ni sama šta očekujem…moje prijateljice koje su rodila svaka ima svoje iskustvo..neke govore nije strašno, druge pak da užasno boli…mislim da bi svaka trudnica željela da sve to prođe što prije i uz što manje bolova….jedino šta mene tješi ako su druge trudnice mogle šta ne bi mogla i ja…. ;)

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Prva beba mi je na putu i pocela sam odbrojavat dane, mjeseci su iza nas… :) Svoj porod ne zelim ni zamisljat ali mi je zelja da traje kratko i da ne boli puno… :)

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Uh, evo još mjesec i pol dana do mog prvog poroda i puno razmišljam o njemu… Naravno, prije svega bih željela da beba i ja izađemo žive i zdrave iz bolnice, što god bilo potrebno. E sad, da mogu birati, rado bih, naravno, da sve traje što kraće, da me ne moraju rezati, šivati, da ne završim na carskom, ne dobijem drip i tak to… Da sve prođe što prirodnije, sa što manje ili bez intervencije. Voljela bih da je muž samnom (iako se nije još čvrsto izjasnio, no nadam se da će biti). O epiduralnoj i porodu na stolčiću bih odlučila na licu mjesta. Iako većina preporučuje epiduralnu. Još nisam sigurna za to, no svakako bih si olakšala bol, ako bude nepodnošljivo! Voljela bih biti što kraće u bolnici. No teško je ovako unaprijed reći, možda me uhvati panika čim krenu trudovi pa odmah odjurim, možda ne. Vidjet ćemo ;). Svakako se jako veselim dolasku bebe, uzbuđena sam i jedva čekam. Eh, samo porod prvo treba proći… Lagala bih kad bih rekla da me nije strah! No nastojim razmišljati pozitivno i zamišljati porod kakav sam opisala . Pozdrav svima i sretno, kako god kome bude, samo da svima sve dobro na kraju završi!!

  • Avatar Brunhilda

    Brunhilda

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Očekuje me porod u 6.mj., i zaista bih lagala kad bih rekla da me nije strah. No usprkos strahu - vjerujem da će sve biti ok. Nisam sad iz članka shvatila - MORAMO li imati infuziju? ( nje me je najviše strah, paranoična sam i imam pune oči suza čim mi je netko spomene, a ne da je primam i tijekom poroda) - o užasa li!   odbila bih je, ako je to ikako moguće….

  • Manon2601

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Uf…ne zelim razmisljati o tome, samo da sto brze prodje i da beba bude dobro… ako mogu birati, ne bi htjela epiziotomiju, a ak je moguce sto manje igala i zadiranja u integritet rodilje…

  • jela27

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nisam još trudna ali jako bih voljela imati bebicu.Ali previše me svega strah i imam ogromnu blokadu! Potrebno mi je dosta podrške i razumijevanja jer me prvo strah rizične trudnoće,sam porod kojeg se uzasavam te briga o vebi.Hoću li biti sposobna biti dobra majka?Voljela BiH imati i pročitati ovaj priručnik da mi malo vise približi znanje o svemu tome,detaljno.Nadam se da cu jednom skupiti hrabrosti i svom dragom dati zeleno svjetlo za praviti bebicu.Svim trudnicama Želim sto lakši porod,LP :)

  • Avatar ria88

    ria88

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj savršeni porod bi bio kod kuće, uz najbliže, oca djeteta i neku drugu bližu osobu od povjerenja…i naravno uz još pokoju medicinski stručnu osobu… Meni kao budućoj majci najprirodniji i najlakši porod bi bio kod kuće, bez stresa od bolničkih zidova i odvajanja od sigurnosti i ugodnosti doma… :)

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Planiramo uskoro drugu bebu. Djevojčica nam sad ima 21mj. Moj savršen porod se nebi puno razlikovao od prvog. 
    Najvažnije da 
    1. muž bude uz mene, jer to nitko i ništa na ovome svijetu ne može zamijenit
    2. da nekako zaobiđemo gel , indukciju i drip(rodila sam prvo upravo ovom pomoći zato sta je već prošlo 14 dana od termina)
    3.  da malkice manje boli

  • Crna555

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Savršen porod = kratak i bezbolan, bez šivanja, da je beba super i da već sljedeći dan sjedim kao da mi nije ništa. :) Ah te fantazije :)

  • Avatar nani1

    nani1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Cekamo trece dijete, i svijesna sam cijelog procesa …ali jos se nadam da postoji savrsen porod,a to bi bio jednostavno da bol pocne doma, i da dok dodem do bolnice otvorena samo na stol pet min.i gotovo…treci andel na mojima prsima…to bi bilo sjajno.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.