Kako bi izgledao vaš savršeni porod?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage čitateljice, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju.

    https://klokanica.24sata.hr/trudnoca/trudnica/moja-trudnoca-sto-vas-ceka-u-radaoni-1238 [klokanica.24sata.hr]

    Knjigu ‘Moja trudnoća’ u izdanju 24sata osvojile su marijancek, beag i 5ra.
    Čestitamo dobitnicama, a one će biti obaviještene i putem e-maila.

    Pozivamo vas da nam i dalje pišete kako zamišljate svoj savršeni porod, a vaše komentare objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    5ra


    Evo nas na pola puta prve trudnoće. Poroda se ne bojim jer neznam što me čeka. Počela sam skupljat informacije i upijat iskustva i savjete drugih mama. Od svoje šogorice koja ima dva potpuno različita poroda iza sebe naučila sam da nema pravila,da je svaki porod drugačiji  ali da na kraju ionako sve zaboraviš.  Ja sam sebi posložila u glavi ovako:  imam sreće da nosim malog anđela i da bi mu mogla pružiti svu ljubav svijeta  mora doći na svijet a porod je samo još jedan trenutak da u tome uspijemo;znači porod moram obaviti i ja to mogu kao i milijuni drugih žena…
    Znam jedino da ću poučena iskustvima drugih pokušati što kasnije otići u rodilište, kad trudovi budu već u kraćim razmacima.
    Svjesna sam da može trajati "cijelu vječnost" i pripremat ću se na najstrašniju bol al mislim da kad sve to završi i ja dobijem u ruke svoju zdravu bebu i čujem njezin prvi plač i kad budem znala da je sve prošlo kako treba da ću onda zaključiti savršen porod,kakav god on zapravo bio.

    super stav, bravo tako sam ja išla prvi put i tako je i bilo, samo da je dijete živo i zdravo, rodile su tisuće, tisuće i tisuće žena pa budem i ja, eto i mi na pola puta druge trudnoće i bez obzira kaj znam što me čeka, jedva čekam opet sve proći i do iznemoglosti izljubiti i maziti, razmaziti svog drugog anđela/icu!!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Uljepšali ste mi dan, barem jedan od ovih mučnih trudničkih dana! 
    Hvala najljepša, sigurna sam da će mi knjiga koristiti, a pročitane informacije ću svakako i
    rado podijeliti s ostalim “klokanicama” 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Cestitam Beag.

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Čestitke dobitnicama!! :)

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Hvala!!! 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    savrsen porod bio bi mi tako da trudove dobijem dok lezim zagrljena s muzem, pa skupa mjerimo razmake i onda polako krenemo u bolnicu. tamo da sjednem na taj cuveni stolcic dok me muzic grli i fino da to prode sto brze, pa nek bude i bolno, spremna sam na to (barem mislim da jesam ) i onda da ostanemo sa svojom malom princezom neko vrijeme i uzivamo u emocijama 

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Moj savršeni porod bi bio da mogu dobiti stolčić ovaj put ili bar da mi se podigne stolac, da ne rađam ležečki. Ostalo je sve više manje bilo ok. I naravno da, kao i prvi put, ne dođem u bolnicu dok mi trudovi već nisu na nekih 5 min razmaka. :)

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar olivera_sb

    olivera_sb

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    moj savrseni porod se vec dogodio….dosla sam u bolnicu s pravim trudovima koji su vec bili na svakih 5 min, pa vrlo brzo na 3min…dali su mi drip da ubrzaju jer sam prvorotka pa da ne traje previse sati, a ja sam se s tim slozila…muz je bio sa mnom u rađaoni i ne znam kako bi izdrzala da nije :) na kraju, sve se brzo zavrsilo, u rađaoni sam bila par sati,od toga na stolu 2 sata samo, brzo sam se otvorila i rodila u 3 tiskanja :) hvala Bogu da je sve odlično proslo! jedino bi voljela iduci puta da su sestre u rodilištu bolje i pristupačnije, ali na to ne mogu utjecati, nazalost

    None

  • Avatar maja_zmaja

    maja_zmaja

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije tocno mj dana i s obzirom kakvih sam prica cula i procitala moj porod je bio super.jest da je trajalo 17 sati od pocetka trudova do samog poroda ali to brzo prodje, zapravo najduza su mi nekako bila zadnja 3 sata nakon sto su mi probusili vodenjak jer sam vec bila skroz otvorena i samo se beba trebala spustit, a taj dio je i najbolniji. I sve to prodje i onda oporavak koji je cak bio gori u pojedinim trenucima od samog poroda ali je i to proslo, i prezivjeli smo muke po bradavicama na pocetku dojenja, i sad imamo vec mj dana, 5kg i super napredujemo.  Za moju princezu bi to opet prosla da moram. Plus pomoglo je to sto je osoblje u merkuru bilo stvarno divno, i doktori i babica i sestre. Ispunili su sve moje prohtjeve, ali i ja njihove kad je trebalo i stvarno da sam mogla birat ne bi bolje odabrala :).  Vjerovatno postoji i laksi i manje bolan porod ali eto meni je moj ostao u lijepom sjecanju jer je sve proslo ok i ako ikad opet rodim ne bi mjenjala nista osim da me ne rezu je oporavak od toga najgori jer traje dva tjedna. Sve ostalo nema frke :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.