Kako prepoznati trudove (početak poroda) ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    bjap


    Dare12


    ja isto nisam znala da iman trudove i dosla sam u rodiliste 9 sati nakon prvoh kapi plodne vode i pocetka trudova, pa mi je doktor reka iritantno: - mogla si doc sutra popodne u 5! , na sta sam mu ja uzvratila: - kako je vama bilo kad ste prvi put isli rodit?! ali ja svoje nisam ni ocekivala jos, jer su mi dosli u 36 tt …sve u svemu, najbolniji su mi dosli pred sam kraj…al znat ces… 
    Ajme, u 36. tjednu? Ne bih tad ni očekivala pucanje vodenjaka, niti bih primjetila ak tako malo curi u tom tjednu…mislila bih da je nekakav iscjedak jer uvijek nekakav iscjedak postoji. Kako si skužila? I svaka čast na jeziku, dobro si mu rekla! 

    Nisam ni ja ocekivala trudove, jos san 2 dana prije bila na kontroli u ginekologa i on reka da je sve ok i da se nastavim normalno ponasat.. pa ja i mm taj dan lipo otisli na selo…i predvecer krenilo… nisam ni ja mislila da je to to prvi momenat, jer san morala ic piskit pa se ustala sa fotelje i osjetila par kapi da je iscurilo i iskreno mislila da san piskila… ali kad je nakon 5 sati to malo jace pljusnilo, znala sam da nije vise to sta san mislila, a bilo je mali trag krvi u sluzi kad sam otisla na wc…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Dare12


    bjap


    Dare12


    ja isto nisam znala da iman trudove i dosla sam u rodiliste 9 sati nakon prvoh kapi plodne vode i pocetka trudova, pa mi je doktor reka iritantno: - mogla si doc sutra popodne u 5! , na sta sam mu ja uzvratila: - kako je vama bilo kad ste prvi put isli rodit?! ali ja svoje nisam ni ocekivala jos, jer su mi dosli u 36 tt …sve u svemu, najbolniji su mi dosli pred sam kraj…al znat ces… 
    Ajme, u 36. tjednu? Ne bih tad ni očekivala pucanje vodenjaka, niti bih primjetila ak tako malo curi u tom tjednu…mislila bih da je nekakav iscjedak jer uvijek nekakav iscjedak postoji. Kako si skužila? I svaka čast na jeziku, dobro si mu rekla! 

    Nisam ni ja ocekivala trudove, jos san 2 dana prije bila na kontroli u ginekologa i on reka da je sve ok i da se nastavim normalno ponasat.. pa ja i mm taj dan lipo otisli na selo…i predvecer krenilo… nisam ni ja mislila da je to to prvi momenat, jer san morala ic piskit pa se ustala sa fotelje i osjetila par kapi da je iscurilo i iskreno mislila da san piskila… ali kad je nakon 5 sati to malo jace pljusnilo, znala sam da nije vise to sta san mislila, a bilo je mali trag krvi u sluzi kad sam otisla na wc…

    Eh, onda si stvarno znala!!  hvala ti!

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ma ne brini….jednostavno osjetis i znas…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Joj cure moje vjerujte da cete znat he he .

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    antonio do kad si ti ostala doma dok si imala trudove???? voljela bi cuti nekog iskusnog jer imam osjecaj da cu na prvu bol odma skucit u auto i gass…a stvarno nebbi htjela da me tam pacaju satima…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Tina0208


    antonio do kad si ti ostala doma dok si imala trudove???? voljela bi cuti nekog iskusnog jer imam osjecaj da cu na prvu bol odma skucit u auto i gass…a stvarno nebbi htjela da me tam pacaju satima…

     To i ja mislim, a znam da ne smijem, i da će me svi slat u bolnicu jer je tamo sigurnije,i onda ću sve poslat u mater. 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    haha… dobra si…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Najbolje vam je kad vi osjetite da zelite ic… srica, ja sam poslusala mm, inace ja ne bi prije debelog jutra..ovako me natira u zoru…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    He he cure moje za prvog me cjelu noc bolila kicma i dno trbuha digla sam se ujutro popila kakao marendala i onda krenula za bolnicu oko podne kad sam dosla bila sam otvorena 5 prstiju ali je bila jedna pametna sestra pa me stavila u sobu na odrzavanje trudnoce pa mi je rekla kad osjetim jake bolove svake tri min da je zovem i tako sam se ja stiskala za krevet jos pet sati i nakon toga se javila sestri ona je pozvala doktora i kad me pregledao hitno za radaonu i nakon tri tiskanja mali je bio van ali prije svega toga sam imala tri dana trudova,a za drugo sam lezala dva mj u bolnici radi gestacijskog secera i previse plodne vode pa su mi inducirali porod joj nikome tih muka nebih pozeljela nedaj boze nezelim vas strasit ali do zadnjeg momenta nisam htjela lezat jer su onda trudovi jos jaci a tokom radanja dok sam tiskala mali mi se okretao bio je jako zivahan krenuo glavom i nista okret tako mi je radio od 3 posljepodne pa do 5 i 17 min na kraju kad vise nisam mogla tiskat pocela sam se gubit cula sam samo doktora gospodo jos ovaj put pokusajmo i ako ne hitan carski i tako trudovi jaci krenuli i mali za njima doktor je gurnuo ruku unutr i ulovio malog za glavu da se nebi opet okrenuo i tad je izasao uzas od poroda,eto moje iskustvo dva decka uzas sad se nadam da barem necu toliko patiti i da cu do kraja bit kuci.prvi mali tri dana mucenja drugi trinaest sati.

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Antonio bas mi te je zao ti si se bome napatila  nadam se da meni nece bit tako ,, i ja imam veliki strah da necu prepoznat trudove nadam se da ce ti sa curkom biti punoo lakse 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.