Kako preživljavam razvod?

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

     predivno,hrabro,realno i motivirajuće…

    5ra ;)

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    mozda mami nije lako al djeca isto pate
    bas mi je zao

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    moje mišljenje iz iskustva i zivota je sljedeće, ponekada razvod djeci olaksa situaciju ukoliko su roditelji razumni i uvidjavni. Naravno da svako dijete zeli i mamu i tatu.. tu su oni da se pobrinu da ne lome svoje frustracije preko djetetovih ledja … no u svakom slucaju u zivotu se dogode situacije da jednostavno zajednički suzivot nije moguc .. pa je tada još bolnije gledati da vam djete plaće i moli da se nesvadjate. po mom misljenju u svakom izboru rastati se ili ne prvenstveno treba voditi racuna kako to sve najbezbolnije prikazati djetetu te ga nauciti kako zivjeti s tom činjenicom…

    DOCKY

  • jadranka.alac

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    to je grozno teška situacija, been there, done that i ne bih to poželjela nikome, s tim da imam jednog sina koji je imao 2,5 godine kada se sve izdogađalo. kad sad pogledam tri godine unatrag, nema tu načina da prođe bezbolno. da smo ne znam koliko zrele, odgovorne i optimistične osobe. tu nema brzog rješenja, vrijeme će učiniti svoje i prema mom iskustvu i iskustvu kojeg vidim kod mojih klijenata koji prolaze razvod, oko 3-4 godine je nekakav reparacijski period. život ide dalje, radujmo se što više kad smo s djecom jer kao što dobra stara poslovica kaže “bolje dva sretna odvojena roditelja nego dva nesretna roditelja zajedno”. sretno vam, mušetirke i ne dajte se!!! :-*

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.