Kašnjenje menstruacije,negativan test

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Jelena3

    Lijep pozdrav ženice :)
    Molim vas za pomoć.
    Kasni mi menstruacija 19 dana, inače nisam isla kod ginekologa. Imam nepravilne cikluse i nisam htjela radit paniku jer sam svaki dan imala osjecaj kao da ću dobit menstruaciju..
    Prekinula sam pit kontracepcijske tablete prije 4 mjeseca.
    Prošli mjesec dečko i ja imali odnose,ne zaštičene plus ejakuacija. Oko plodnih dana.
    Prije mjesec dana negdje imala jaku upalu mjehura non stop na wc. Ali to ocito traje i dalje samo što ja mislim da je ta upala nestala davnih dana.
    Tijekom dana odem 20 put do wc. Manje količine.
    Zbunjena sam žene! Radila danas test negativan. I to popodne jer nisam mogla više čekat,želim odmah znat dal sam trudna! Ništa. Jel moguće da je to zbog previše pišanja?
    Žena u apoteci rekla da mogu i sad da napravim test.
    Inače imam jako bolne grudi i bradavice užasno osjetljive, nekad ne znam jel sam gladna il mi više muka,blagi grčevi ko da ću dobit svaki čas, vrtoglavice nekad i usred noći toliko jake da me ruši,nekad malo jača želja za određenom hranom,preosjetljivost, nekad mi dođe ko da imam valunge užasna vručina i užasno sam crvena u licu,umor ..

    Nikad mi se nije desilo da mi toliko jako kasni menstruacija ili da me preskoči.
    Istina imam stres u životu ali ja smatram da on nebi toliko jako odgodio cikus. Ne znam šta da više mislim ili radim .. užasno sam nestrpljiva i htjela bi znati na čemu sam.

    Dal da ponovim još jedan test ? Ili da se strpim jos koji dan da odem kod ginekologa na pregled?
    Molim vaša mišljena.

    Puno hvala unaprijed ;)


    Pozdrav…idi ujutro u bilo koji privatni laboratorij i izvadi betu..i kroz par sati ces znat…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • martaa1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.