Kilogrami nakon poroda😭

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • glorija123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav, otvorila sam ovu temu jer sam rodila prije 2 mj a dobila sam 30 kg u trudnoci i od toga mi je otislo 10 kg odmah nakon poroda, vise ne ide dolje…pa me zanima kako ste vi skidale kilograme, dali ste konzumirale nekakve prozvode ili ste nosile steznike za mrsavljenje i zatezanje pa ako moze nekakva preporuka? Volila bih se sto prije rijesit viska jer se ne mogu priviknut na mlohav, objesen i istaknut trbuh 😂
    Zanimaju me vasa iskustva s tim 😅

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    glorija123

    Pozdrav, otvorila sam ovu temu jer sam rodila prije 2 mj a dobila sam 30 kg u trudnoci i od toga mi je otislo 10 kg odmah nakon poroda, vise ne ide dolje…pa me zanima kako ste vi skidale kilograme, dali ste konzumirale nekakve prozvode ili ste nosile steznike za mrsavljenje i zatezanje pa ako moze nekakva preporuka? Volila bih se sto prije rijesit viska jer se ne mogu priviknut na mlohav, objesen i istaknut trbuh 😂
    Zanimaju me vasa iskustva s tim 😅


    Ja nisam isla na opciju mrsavljenja ali je ipak do ar dio otisao, tocnije sada mi je ostalo 2kg viska, u trudnoci dobila 15kg a iz rodilista izasla u plusu (ja sam od rijetkih kojima je hrana tamo bila super 😅)
    Ugl. Tokom dana pijem oko 1l caja od koromaca. Ja ga pijem radi mlijeka ali je jako dobar za mrsavljenje, meni su se kg samo otopili. Probaj, nece skoditi 😉

    [lilypie.com]

  • glorija123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetu, probat cu 

  • inna7

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ja nisam trebala mrsaviti,mrsavija sam sad 5mj od poroda nego prije kad sam ostala trudna,jer nisam se ni udebljala puno samo 5kg,tak da sam vec iz bolnice isla sa manjom kilazom.. al moja sestricna je ostala isto vrijeme trudna ko i ja,udebljala se 18kg i evo 4mj nakon trudnoce vratila se na staru kilazu..Veli da nije bila na dijeti,al je izbacila kruh i slatko i pila samo vodu i svaki dan po 2 sata setnje s bebom,jos bebica i sisa i veli da kg idu samo dolje.. 😀😀

  • glorija123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Joj to je super, blago vama ja sam rodila prije 2 mj, izasla iz bolnice za 75 i jos uvijek sam na toj kilazi 😓😓

  • inna7

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ma budes smrsavila,pij puno tekucine,najbolje vodice i puno se kreci,sad bude ljepse vrijeme i setnja s bebicom je idealnoo i za bebu i za mamu😁

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja sam rjesila svojih trudnickih 10!Puno setnje (kad god je moguce),tekucina obavezna,ali treba i na prehranu pazit!Fuckas setnju ak ces doma pojest Milku od 300 grama!
    Sad napadam onih 10 od prije trudnoce!😀

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ostalo mi je jos 8kg od poroda i nikako ih se rijesit, doduse nije da jedem ista zdravo 😂, inace sam se tesko debljala i svasta sam jela, nikad niti kila gore, a sad se sve prima i bas me deprimira to, plus sto sam vidno deblja

    [lilypie.com]

  • glorija123

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Petra05

    Ostalo mi je jos 8kg od poroda i nikako ih se rijesit, doduse nije da jedem ista zdravo 😂, inace sam se tesko debljala i svasta sam jela, nikad niti kila gore, a sad se sve prima i bas me deprimira to, plus sto sam vidno deblja


    Ista stvar, bila sam stapic prije trudnoce, sad stanem pred ogledalo i placem😂😂
    2 kg sam skinula od zadnjeg javljanja, znaci prije 10 dana….i to me odusevilo jutros kad sam se vagala😊 no sve je palo u vodu kad sam stala pred ogledalo haha😳 sutra krecem u teretanu..1 sat teretane 3-4 puta tjedno za pocetak pa budemo vidjei dali se sta topi😂 a na prehranu također pazim, izbacila kruh, jedem u malim kolicinama 3 puta na dan, slatko sam također izbacila ali kad nitko negleda uzmem kockicu cokolade (ali samo kockicu) da zadovoljim svoje potrebe za slatkim😂😂
    Sve u svemu kad sam vidjela -2 kg malo sam dobila kao nekakvu volju da skinem jos i jos ( tu se radi o 18 kg viska)😂😂 msm svugdje se rasporedilo i gdje treba i gdje ne treba ali trbuscic je ostao objesen i izbocen😂😂😂

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nemoj brinut za slatko!Imas toliko jednostavnih i brzih recepata bez rafiniranog secera!koriste se zamjene za secer naravno!Zasto se muciti time da ne smijes nista slatko,a ima izbora?
    By the way,ako uzmes tamnu cokoladu  mozes pojest i vise od jedne kockice!Hahaha…Meni je pomoglo tako da preporucam!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.