Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Neznam uopste sta je folikulometrija????Neznam isla sam na neki ulzrazvucni pregled gdje mi je doktor rekao nesto kao da nemam ovulaciju u cijelosti nesazere ili tak nesto i nakon toga mi je dao klomifen i femibion,vjestica kasnila 6 dana test negativan i onda i ona dosla neznam vise doslovno sta da radim

  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    TiKi92

    zelimbebu

    Cao,nova sam ovdje vec godinu dana pokusavam da zatrudnim ali nazalost nista prosli mjesec pila klomifen ponovo nista pomoć

    Kakav je spermiogram? Jeste isli na folikulometriju? Kad se daju tablete klomifema obicno se prati rast folikula ultrazvukom. Ukoliko kroz tri ciklusa na klomifemima ne dođe do trudnoce, dobro bi bilo provjeriti prohodnost jajovoda, ako vec niste.


  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Neznam uopste sta je folikulometrija??? Neznam isla sam na neki ultrazvucni pregled gdje mi je rekao da mi ovulacija nije u cjelosti kao nesto nesazrije ili tak neš,i dao mi klomifen i femibion vjestica kasnila 6 dana test negativan i nazalost ona dosla neznam vise sta da radim

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Folikulometrija je pracenje rasta folikula ultrazvukom u ciklusu u kojem se ovulacija stimulira lijekovima. Ne znam zasto vas dr. nije narucio na pregled da vidi da li uopce ovulirate na klomifen, jer neke zene i ne reagiraju na njega. Moguce da niste reagirali ili su bili folikuli lose kvalitete. Jeste radili jos kakve pretrage? Suprug bi trebao napraviti spermiogram ako nije. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Folikulometrija je pracenje rasta folikula ultrazvukom u ciklusu u kojem se ovulacija stimulira lijekovima. Ne znam zasto vas dr. nije narucio na pregled da vidi da li uopce ovulirate na klomifen, jer neke zene i ne reagiraju na njega. Moguce da niste reagirali ili su bili folikuli lose kvalitete. Jeste radili jos kakve pretrage? Suprug bi trebao napraviti spermiogram ako nije.


    Aha to sam isla,jer kad mi je dao klomifen onda sam isla i radio mi je ultrazvuk i rekao koje dane trebam imat odnos ali opet nista,iducu sedmicu imam plodne dane pa nadam se da ce biti ista,stvarno vise poludi a muz je radio jos prosle godine sve ok

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Zelimbebu, klomifen poboljšava mogucnost zatrudnjivanja al ti nista ne garantira. Da bi se jajna j spermij spojili i zametak ugnjezdio kolko god zvuci jednostavno,treba jako punobstvari da se potrefi. 
    S kojom dozom si krenula? Krece se sa 25 ili 50mg, ako bude na uzv vodecih folikula ostaje se pri toj dozi jos mislim koji mjesec,a ako nema ovulacije onda se povecava doza mjesecno po 50mg,najvise 200mg. To je izrazito mocan lijek koji moze olakim koristenjem dovesti do hiperstimulacije sto nije ugodno pa treba biti oprezan i strpljiv.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Zelimbebu, klomifen poboljšava mogucnost zatrudnjivanja al ti nista ne garantira. Da bi se jajna j spermij spojili i zametak ugnjezdio kolko god zvuci jednostavno,treba jako punobstvari da se potrefi.
    S kojom dozom si krenula? Krece se sa 25 ili 50mg, ako bude na uzv vodecih folikula ostaje se pri toj dozi jos mislim koji mjesec,a ako nema ovulacije onda se povecava doza mjesecno po 50mg,najvise 200mg. To je izrazito mocan lijek koji moze olakim koristenjem dovesti do hiperstimulacije sto nije ugodno pa treba biti oprezan i strpljiv.


    Krenula sam sa 50mg i kad sam isla na ult 9 dan periode on je reko da je sve super i kao bice beba uskoro ali mozda sam i ja pogresila jer sam ispila sve tablete(10tab) a citala sam posle kao samo 5 tab da se pije 🙁🙁ali nadam se iducu sedmicu da ce biti sta novo hehe🥰

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Pa kolko dana si ti pila tablete???

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    10 dana

  • Deleted user

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Pa kolko dana si ti pila tablete???


    10 dana

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.