Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina001

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozz…evo pisem opet za upit o klomifenu ? Dal ima ko iskustva s tim …pisite ;)

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Pila, zatrudnila nakon prve ture. Jedino je ovulacija bila bolna ali fakat bolna.

  • nina001

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Od kojeg dana u ciklusu si pila ? I dal si isla na ultrzvuke da prati folikul ? 

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Ako se dobro sjecam, pijes ih od drugog dana ciklusa i ides nakon toga na uzv da se poprati velicina folikula. Usput ti kaze kad su pogodni dani za odnose.

  • nina001

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Aha …ja imam policisticne jajnike i znam da svako tijelo drugacije reagira na lijek ..uz to pijem prah Gynositol i Folacin i nadam se da budem uspjela :) hvala ti na odg …
    Dal si i ti imala problema s time ?

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Nisam. Ja sam imala prosle godine u rujnu spontani i nakon toga nikako zatrudniti. Imam vec djete koje amo od prve zaceli i tu drugu trudnocu isto. Kako nije nikako islo a imam vec i godina, ginic mi je predlozio te tablete, reko, zasto ne pokusati i uspijelo  je.

  • nina001

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Super…hvala :) nadam se da ce i meni 

  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja nadovežem na ovu temu, ja imam problema sa štitnjačom-Hashimoto i pcos na oba jajnika, pokušavali skoro godinu dana na kraju rekla ginicu i odmah mi dao klomifene koje sam pila od 2 dana menge pa idućih 5 dana i isla na folikulometriju i taj mjesec ostala trudna 😊 sad smo 32 tt i nemamo nikakvih problema. Želim svima svu sreću sa ostvarivanjem trudnoće, ja vjerujem da je meni klomifen pomogao 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ja sam prvu trudnocu uz Klomifen ostvarila, rodila lijepu zdravu curku! MM je imao loš spremio a ja bez ovulacija mjesecima i uspjeli od prve.  Najmanja doza i oooobavezno uzv om popratiti.

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    nina001

    Super…hvala :) nadam se da ce i meni


    Sretno 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.