Koliko vaše bebe spavaju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Moj malac će sad 8 tjedana i isto ne spava baš po danu. Isto nekad u šetnji odspava eventualno sat i pol 2, a nekad neće i mora ga jedno od nas nositi na rukama jer se rijetko kad hoće voziti u kolicima kad je budan. Kod kuće spava samo nama na rukama ili prsima. Čim ga spustimo u vodoravan položaj, budi se i plače. Al sve to mogu podnijeti jer se po noći budi jedanput ili dva puta i to drugi put već oko sedam kad ionako ustajem. Ja zadovoljna ako tako ostane 

  • Avatar Maajaa

    Maajaa

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Nixie


    Moj malac će sad 8 tjedana i isto ne spava baš po danu. Isto nekad u šetnji odspava eventualno sat i pol 2, a nekad neće i mora ga jedno od nas nositi na rukama jer se rijetko kad hoće voziti u kolicima kad je budan. Kod kuće spava samo nama na rukama ili prsima. Čim ga spustimo u vodoravan položaj, budi se i plače. Al sve to mogu podnijeti jer se po noći budi jedanput ili dva puta i to drugi put već oko sedam kad ionako ustajem. Ja zadovoljna ako tako ostane 

    Bok!!   Kako ti i tvoja beba?

  • Avatar Leda2

    Leda2

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Onda nas sve isti problemi muce, moja je tek prosli tjedwn pocela spavati po danu, odspava dva sata dopodne i sat popodne jos koji puta ako uhavti pola sata i to je to, spava u kolicima jer se cesto vudi pa ju vozim. Po noci spava od devet pola deset a ujutro kako kad, nekad se probudi u 5 a nekad izdrzi do pola 7. Dva puta je spava do 8 i to kada je imala naporan dan! Sve u svemu sam zadovoljna, ako tako ostane super. Prvih mjesec dana je spwvala po pola sata tri puta u danu ali je onda bila strasno nervozna i stalno na rukama.

    =http://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Maajaa


    Nixie


    Moj malac će sad 8 tjedana i isto ne spava baš po danu. Isto nekad u šetnji odspava eventualno sat i pol 2, a nekad neće i mora ga jedno od nas nositi na rukama jer se rijetko kad hoće voziti u kolicima kad je budan. Kod kuće spava samo nama na rukama ili prsima. Čim ga spustimo u vodoravan položaj, budi se i plače. Al sve to mogu podnijeti jer se po noći budi jedanput ili dva puta i to drugi put već oko sedam kad ionako ustajem. Ja zadovoljna ako tako ostane 
    Bok!!   Kako ti i tvoja beba?

    Evo draga, dobro smo više manje. Nekakav bronhitis ga je uhvatio pa sam se prestravila. Nije uopće nešt jako stašno, al svejedno čim zakašlje, meni srce stane. Baš je grozno kad tak mala beba bude bolesna. Kako ste vi?

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Leda


    Onda nas sve isti problemi muce, moja je tek prosli tjedwn pocela spavati po danu, odspava dva sata dopodne i sat popodne jos koji puta ako uhavti pola sata i to je to, spava u kolicima jer se cesto vudi pa ju vozim. Po noci spava od devet pola deset a ujutro kako kad, nekad se probudi u 5 a nekad izdrzi do pola 7. Dva puta je spava do 8 i to kada je imala naporan dan! Sve u svemu sam zadovoljna, ako tako ostane super. Prvih mjesec dana je spwvala po pola sata tri puta u danu ali je onda bila strasno nervozna i stalno na rukama.

    To se tako često mijenja sve da se ne stigneš ni snaći. Moj je počeo spavati jednom prije podne i onda još jednom popodne. Baš me zanima do kada će to trajati. Grozno mi je što svaki put prije dnevnog spavanja vrišti. Nije nikad zmap zaspati i inače je kenjkio i morali smo ga nosati da zaspi, a sad vrišti dok ne zaspi. čudo jedno.

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Moj bebac ima 4mj i zaspe oko 7/7ipo navecer do ponoc/1 tad se probudi za siku, i onda svaka 3-3ipo h. U 8 smo na nogama.. prije mi nije nikako po danu tija spavat a sad vec neko vrime ima fazu da max 2 ure moze bit budan i onda ga uhvati san tako da svaki dan u isto vrijeme odrijema pola sata.. ja zadovoljna obzirom kako je bilo dok je bio manji..

  • bebaje

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Čao mame majkice 
    Imam jedno pitanjce… Imam dva mala anđela, Manuelu i Magdalenu, koje su prije 2 dana napunile dva mjeseca. E sad, curke su mi evo par dana (već??) počele spavati cijelu noć. Papaju Pre NAN. Mene zanima trebam ih li budit da jedu? Dobile su po kilu mjesečno.
    Hvalaaa

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Imam pitanje…i je i nije bas on topic…bebinja mi isto kao i vama ne spava po danu, osim ako je na meni. Ima 24 dana. No sad je zaspao na trbuhu, u sekund, sam. Znaci cijelu vecer ga pokusavam uspavati i ne ide mi, a on se odjednom sam zakotrljao na trbuh i zaspao isti tren. Jos je zanimljivije to da se cijeli dan grci sa prdenjem a sad spava na trbuhu i cujem ga da prducka u snu?! Inace ga na bok stavljam. Sta da sad radim, kad uguglam “beba spava na trbuhu” samo mi izbacuje onaj SIDS..

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Je li to spavanje na trbuhu toliko opasno?!

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    A gle, te preporuke za spavanje se mijenjaju svaka tri dana. Imam dva priručnika, u jednoom piše jedno u drugom drugo. E sad, ne možeš ti bebača prisliti da spava kako ne želi. Njemu odgovara na trbuščiću jer ga muči probava. Ja sam svog znala staviti malo na trbuščić dok je pod nadzorom kad je bio tako mali, ali on recimo nije htio. Jako je plakao i nema šanse. Na boku je htio prva tri tjedna i onda samo na leđa. E sad, bitno je da on tebi  tom položaju može sam podići glavicu. Kumina mala je isto spavala na trbuhu skoro od prvog dana. Neke bebe jednostavno tako žele.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.