Kombinirani test

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anagb

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan. Nova sam ovdje. Imam i imat cu dosta pitanja. Ovo mi je prva trudnoca (12 tjedana), salju me na kombinirani test. Moja ginekologica je prilicno mutava, sama sam istrazila sto je taj test. A molila bih vise informacija, kako se radi, je li rade ultrazvuk ili samo gledaju iz krvi. Ako rade ultrazvuk, na koji nacin? Ne znam sto ocekivati ni kako se pripremiti za pregled. Pregled mi je sutra. Zahvaljujem na pomoci.

  • Avatar Lordy

    Lordy

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Prvo se radi ultrazvuk preko stomaka,onda se vadi krv.Ne treba ti nikakva priprema,dođeš normalno obučena.

    URL = https: //lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.