kompletni spontani pobacaj

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sirenaplava

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naime na hitnoj potvrdjena trudnoca 5+4 . vidi se gestacijska vrecica..smedji iscjedak..kazu sve ok sve je uredu.to tako zna bit u ranoj trudnoci i nek se sutra javim svom ginicu. Drugi dan jako prokrvarim odem njemu kaze vi krvarite prijeti vam pobacaj, duphastone 3x1 i strogo mirovanje dva dana.. Drugi dan izvadim betu 781…navecer jaki bolovi u lijevoj preponi i kuku, pocnu izlaziti neki komadici tkiva uz obilno krvarenje, mi odmah na hitnu, tamo kazu bio je kompletni spontani, nesto se malo vidi na uzv al to je prazno i ima crtu po sredini, kazu stignete imat jos djece, nemojte plakat, plod i sve je vjerovatno izaslo, ne treba kiretaza, za dva dana napravite betu..i uzv..na papirima nije napisao za “ono nesto malo” sto se vidi vec pise da je prazno i da nema niceg..cerviks zatvoren..no medjutim danas kad nisam pala u nesvijest jer cijeli dan krvarim i iz mene izadje ogromna sivo plava vrecica sa dva kao crna jajasta tkiva..ja nisam mogla vjerovat.. Dakle..kako to nitko nije vidio na uzv..ispada da sam tek danas pobacila…i kak mi nitko nije dao neki antibiotik il bilo sta…ovo je tak neozbiljno i prestrasno..jel netko imao ovakva iskustva

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Kod spontanog pobacaja kad krene samo od sebe sve, nije potreban antibiotik, jedino nakon kiretaze se daje antibiotik.
    Pa iskreno, ne znam kako nisu to vidjeli na uzv, ne znam koje je velicine bilo, ali kako opisujes, ne bi se smjelo ne prikazati na uzv…
    Najbolje da odes svakako na jos jedam uzv, mozes na neku hitnu ako bas jako krvaris ili kod svog socijalnog, kako bi se vidjelo da li je u potpunosti maternica cista.
    Kao sto su i rekli, spontani su vrlo cesti i mnoge zene nakon imaju potpuno normalnu i zdravu T.
    Sretno dalje !

    [lilypie.com]

  • Leona..

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imala sam spontani pobačaj u 8.tjednu.Počela sam krvariti i nije bilo pomoči jer je srce prestalo kucati.Morala sam na kiretažu.Meni se srce slomilo.Vec sam imala i ime i bas sam se radovala.5 dana kasnije imam jake bolove na donjem dijelu trbuha.Dali je tko imao takve bolove.Hvala

  • christhanah274

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam isto pitanje, hvala

  • MP.

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Leona..

    Imala sam spontani pobačaj u 8.tjednu.Počela sam krvariti i nije bilo pomoči jer je srce prestalo kucati.Morala sam na kiretažu.Meni se srce slomilo.Vec sam imala i ime i bas sam se radovala.5 dana kasnije imam jake bolove na donjem dijelu trbuha.Dali je tko imao takve bolove.Hvala


    Pozdrav, i sama sam imala kiretažu prije  6 mjeseci, još se nisam oporavila. I ovi bolovi koje opisuješ su normalni, posebice kad pritisneš taj donji dio, nemoj se plašiti jer s novom trudnoćom će proći skroz , barem je tako meni rekla moja gin. 
    Npr. Mene i sad zna zaboliti taj donji dio baš kad trebam dobiti menstruaciju.. nadam se da to tako mora bit jer je ovo za mene sve novo.. isto nisam mogla vjerovati šta mi se događa.. 
    Dečko još uvijek nije spreman na novu bebicu, a meni bi utopila tugu za sadašnjom. Suosjeçam se sa svim mamama i s ovim se teško nositi 😔

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.