Komunikacija s djetetom prije rođenja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ja pričam od skoro samog početka … ubiti od nekog 9 tjedna kad sam bila na prvom uzv-u i dobila prvu sličicu… i dragi komunicira s trbuhom baš kad smo neki dan išli na pregled i nadali se da će radit uzv i da ćemo vidjet spol bio je komentirao trbuhu da se pokaže :) dobro da nije bilo puno ljudi oko nas jer bi nas čudno gledali hihi

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Muz je stalno pricao sinu dok sam bila trudna, kad su mu ga dosli pokazati kad sam rodila, muz mu se obratio, a on je otvorio okice I nasmijao mu se, babica koja ga je drzala I ljudi koji su stajali okolo su pukli od smijeha kad su to vidili :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    LuKi


    Muz je stalno pricao sinu dok sam bila trudna, kad su mu ga dosli pokazati kad sam rodila, muz mu se obratio, a on je otvorio okice I nasmijao mu se, babica koja ga je drzala I ljudi koji su stajali okolo su pukli od smijeha kad su to vidili :)

    Joooj kako slatkoo 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tea2803


    LuKi


    Muz je stalno pricao sinu dok sam bila trudna, kad su mu ga dosli pokazati kad sam rodila, muz mu se obratio, a on je otvorio okice I nasmijao mu se, babica koja ga je drzala I ljudi koji su stajali okolo su pukli od smijeha kad su to vidili :)
    Joooj kako slatkoo 

    Zovemo ga smijesko, stalno se smije :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    prekrasno

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Daaa bas prekrasnoo 
    Moj se tu i tamo nasmije ali mi je prekrasno jer ima jamice u obrazima na svoju mamu 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • mama45

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    mi čekamo 4 bebicu, a komunicirali smo (čitaj pjevali i pričali) već s prvom koja još malo puni 11 godina. Plodovi su se naslućivali još u trbuhu, a kad se rodila nije bilo zabune da je reagirala na sve poznato. Kako mi je to i dio struke u praksi sam si potvrdila studije koje su rađene u “trbuhu” da nas bebice i te kako slušaju i pamte,
    Treba samo paziti kada i što im se pušta. Veliki pozdrav

  • mama45

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ako ima zainteresiranih održavamo već 14 godina tečajeve prenatalne komunikacije u Zagrebu.
    Tečaj se sastoji od 5 susreta jednom tjedno po 45-60min, a poželjno je da prisustvuju oba roditelja (slobodno mogu doći i  starija djeca). Može se početi već od kad znate da ste trudni, ali zbog interakcije preporučamo od 20 tjedna. Pjevamo i igramo se s dječicom u trbuhu, a sve bazirano na istraživanjima prenatalne sposobnosti predrođenčeta. Iskustva su predivna. Više informacija putem e-pošte prokreos@yahoo.com

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Prekrasno , vjerujem kada ću drugi put biti trudna da ću definitivno otići!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Cure da vas pitam… kad bebi puštate glazbu..dal slušalice stavite bilo gdje na trbuh ili ? i koliko glasno pojačate?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.