Komunikacija s djetetom prije rođenja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    cloudy ja samo pojačam malo radio i to je to…moj malac obožava Massima pa dok mi je malo inertniji ja mu postim Suze nam stale na put i da vidiš kak počne udarat koda sam mu pustila najveseliju pjesmu

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) joj kud baš Massima… ja se nadam da moja beba nema takav glazbeni ukus, jer meni Massiomo nikako ne paše… hehe …  ja sam neki dan probala sa slušalicama, skroz lagano sam puštala galzbu ali nije bilo neke prevelike reakcije…ili ju ja nisam još osjetila pošto sam danas tek ušla u 19 tjedan

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    a meni baš drago jer voli massima budući da ga i ja volim al zato MM uvjek njurga dok ga pustim i kaže da zatupljujem dijete lošim izborom glazbe hahahahahahahahahah

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    hahaha meni on nikako ne paše, a i što se ostale glazbe tiče, dragi i ja imamo nekako sličan ukus pa neće biti njurganja :P jedino možda ak je abba u pitanju hihi

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ja i moj malac uzivamo slusajuci od D.Merlina-Skoljka
    A i Massima volimo :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Cloudy, ja slusalice uopce nisam stavljala na trbuh…ja ti sebi pojacam muziku onoliko koliko mi pase u trenutku….
    Evo, jucer sam raspalila muziku toliko da nisam cula kad je R usao u stan, nisam cak ni skuzila da nam se pas veseli i cvilka od srece kaj je dosao doma…
    Ja sam si fino ribala kuhinju, pjevala i meni bilo super…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    Cloudy, ja slusalice uopce nisam stavljala na trbuh…ja ti sebi pojacam muziku onoliko koliko mi pase u trenutku….
    Evo, jucer sam raspalila muziku toliko da nisam cula kad je R usao u stan, nisam cak ni skuzila da nam se pas veseli i cvilka od srece kaj je dosao doma…
    Ja sam si fino ribala kuhinju, pjevala i meni bilo super…

    Ma jel se ti to gnjezdis? :-P

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    DarijaZ


    Cloudy, ja slusalice uopce nisam stavljala na trbuh…ja ti sebi pojacam muziku onoliko koliko mi pase u trenutku….
    Evo, jucer sam raspalila muziku toliko da nisam cula kad je R usao u stan, nisam cak ni skuzila da nam se pas veseli i cvilka od srece kaj je dosao doma…
    Ja sam si fino ribala kuhinju, pjevala i meni bilo super…
    Ma jel se ti to gnjezdis? :-P


    Daj prestani 

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) budem i ja probala tako :) ali nekak mislim da moram bebicu krenut osjećat bar malo jače od ovog povremenog laganog bockanja da mi uspije odreagirat na glazbu :) 
    kad smo kod gnježđenja… neki dan sam s dragim komentirala to i baš je rekao da jedva čeka da mene to uhvati :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    ProudMomy


    DarijaZ


    Cloudy, ja slusalice uopce nisam stavljala na trbuh…ja ti sebi pojacam muziku onoliko koliko mi pase u trenutku….
    Evo, jucer sam raspalila muziku toliko da nisam cula kad je R usao u stan, nisam cak ni skuzila da nam se pas veseli i cvilka od srece kaj je dosao doma…
    Ja sam si fino ribala kuhinju, pjevala i meni bilo super…
    Ma jel se ti to gnjezdis? :-P

    Daj prestani 

    Ako se gnjezdis, ajd dodji pliz i kod mene sve oribaj! Ja da se kloniram ne stignem :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.