Kredit u trudnoći?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav svima.
    Otvaram temu budući da bih u vrlo skoroj budućnosti podignula kredit.
    Inače sam u potpunosti sposobna za kreditiranje odnosno imam sve uvjete za podizanje kredita.
    Partner je isto spodoban sudjelovati u otplati ali mu formalno nedostaju neke stvari koje banka traži.
    Čitam da su trudnice totalno nepoželjnje u svijetu kreditiranja, pa me interesira mogu li podignuti kredit sad dok je trudnoća još svježa i dok se ne vidi još, da ništa ne spominjem.
    Molim Vas tko ima iskustva s ovim da se javi sa informacijama.

    Hvala!

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Pozdrav, neznam koliki ti iznos treba, pretpostavljam da se radi o nenamjenskom. Ja sam dizala u prosloj trudnocu, bila sam na porodiljnom. Nisam imala nikakav problem sto sam trudna. Radilo se o manjem iznosu. Digla sam u addiko banci posto mi je hitno trebao, a kod njih nisu trebali papiri kao u drugim bankama (samo rijesenje o porodiljnom). 

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Pa baš i neznam koji bi kredit, ali ne neki najmanji…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.