Kreme protiv strija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mama_25

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ja sam totalno opsjednuta time da ne želim imati strije pa se ujutro nakon tuširanja mažem bademovim uljem od Nivee a navečer se mažem sa Biobaza mama (frendica mi ju je preporučila i kaže da je odlična). Sada sam tek na 17+3 pa ćemo vidjeti da li će moje mazanje imati koristi.

  • mamaT

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    ja sam se trackala svim i svačim (kremama, losionima i uljima) i na kraju mi je trbuh popucao deset dana prije poroda :( samo sam jedno jutro izašla ispod tuša, pogledala se u ogledalo i zinula do poda. izgleda da se bebo spustio i moj trbuh to nije izdržao. sad je prošlo 4 i po mjeseca i moj trbuh je još uvijek prošaran crvenim strijama.. mažem se i dalje ali nula bodova :(

  • Sara79

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Koristila sam babylove kremu Mamma  protiv strija iz dm-a i Biobaza mama i mazala se cijelu trudnoću, popucala par dan prije poroda :(

  • Avatar Imanni

    Imanni

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Koliko se često mažete?

  • perom

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    ¸ja bi samo nadodala da je važno piti dosta tekučine,,koliko je važno hidratizirati tijelo izvana,još je bitnije iznutra.Ja sam se mazala običnim kremama za tijelo + nevenova mast iz Dm…Laneno ulje je isto dobro za hidratizaciju kože (jedna žličica dnevno) :)  Nemam niti jednu striju ;)

  • Avatar račica

    račica

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    hoće li se pojaviti strije ili ne, puno ovisi o tipu kože. mislim da nijedna krema i ulje neće spasiti od strija ako vam koža nije dovoljno elastična, može ih samo malo ublažiti. ja sam se mazala s bademovim uljem cijelu trudnoću a oduvijek se mažem po tijelu nakon tuširanja i pijem puno tekućine, pa sam zadnji mjesec trudnoće popucala po donjem dijelu trbuha samo tako. dobro je što te strije ipak s vremenom postanu manje vidljive

  • Avatar lexy2

    lexy2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoci cime god da sam se mazala dobila sam strije (jako sam mrsava i nemam bas elasticnu kozu). Evo sad u drugoj sam dobila na poklon Olival (s prirodnim uljem badema, maslina i psenicnih klica)… pa cemo vidjet…

  • ivankasf

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja sam si uzela Hippovo ulje i za sad nemam ni jednu striju- za dva tjedna trebam rodit- ne znam da li je to do moje kože ali ja sam prezadovoljna - nadam se da će tako i ostat do poslije poroda :)

  • Mama_Sonja

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Inače imam elastičnu kožu, u 1.trudnoći trbuh nisam mackala kremama redovito, i niti jedne strije. Sada, u 2.trudnoći, sva sam u trbuhu, nigdje se nisam udebljala, sve kg otišle u pupu =), mažem se redovito s Afroditinom kremom od badema za njegu kože i evo, polako koža puca =(, a još mjesec i pol do termina.

    Happy mama puta dva <3

  • snježana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći od početka do kraja sam se mazala dva puta dnevno i zadnjih 10tak dana popucala po stomaku.Dobila sam 15 kg.mislim da nije toliko strašna kilaža ali sve je to do kože..moje mišljenje, možda griješim.Netko prođe bez ijedne,netko popuca bez obzira na sve.Koristila sam babylove kremu,nevenovu mast i na kraju čisto bademovo ulje.Ništa..sad opet trudna..samo ih gledam kako se šire :((

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.