Kreme protiv strija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar gemelli

    gemelli

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Koristila sam Babylove ulje koje košta svega 20-ak kuna. Prve strije na jednome boku pojavile su se nekoliko tjedana prije poroda. Nakon poroda dobila sam strije oko pupka vjerojatno od naglog stiskanja kože, ali ništa strašno.

  • ivana.vuko

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    pozdrav, ja sam u 6. mj. i od početka mažem svaki dan sa biobaza mama kremom protiv strija. miriši kao sprej za komarce, ali ima puno korisnih ulja, brzo se upija, 99% sastojaka je prirodnog porijekla i povoljna je. Oko pola litre košta oko 50 kn. Stomak mi je već popriličan i još nemam strija, neznam ni kad se obično pojave, nadam se da ni neće i da će se ova krema pokazati kao dobra.

    Brigita.B.

  • antonija1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    ja sam od drugog mjeseca počela koristiti biobazu, no u 3. mj. me je jako počeo smetati miris, povraćala sam itd. prestala sam s biobazom i prešla na bademovo ulje (ono jeftino iz ljekarne).  nisam se mazala baš redovito, mislim da sam sveukupno potrošila 1 dcl tog ulja kroz cijelu trudnoću. nisam dobila niti jednu striju. ne znam je li na to utjecalo bademovo ulje ili samo genetika…

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Od početka sam koristila bademovo ulje iz apoteke koje košta oko 20kn i odlicno je!!! Neman niti jednu striju, a trbuh mi je na dan poroda bio 116cm 
    Dosta je masno, pa sam ga koristila isključivo navecer nakon tusiranja.

  • Avatar Mamilyn Monroe

    Mamilyn Monroe

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Zahvaljujući Klokanici i Aromari dobila sam super ulje (Ulje sv.Valentina) koje koristim nakon tuširanja, odlično je i za hidratizaciju i za izbacivanja viška vode iz organizma,a i savršeno miriši…I eto me u 37.tjednu bez ijedne strije i još ne otičem,ali mislim da uz njegu sve to najviše ovisi o kvaliteti kože i brzini dobivanja na kilaži…

  • Avatar pato99

    pato99

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    ELANCYL krema protiv strija i BADEMOVO ULJE. 
    Od drugog mjeseca trudnoće mazala sam se jednom dnevno, a zadnjih nekoliko mjeseci dva puta ( ujutro i navečer ), a ponekad i više puta ako bi osjetila zatezanje kože.
    Od očekivanih strija ( pošto mi i mama i baka imaju “razoren” trbuh al ono baš jako) nisam dobila ni jednu jedinu striju na tijelu. Tako da definitivno vjerujem da su mi ti preparati pomogli, tako da evo preporučujem svima!

    BADEMOVO ULJE (oko 20 kn u ljekarni) najbolje je namazati na vlažnu kožu nakon kupanja (znači prije brisanja ručnikom) jer se tako najlakše razmazuje po cijelom tijelu i ne ostaje masno. Mala količina ulja bila mi je potrebna da u roku minute namažem sve dijelove tijela podložne strijama u trudnoći (sise, trbuh, guza, bedra).

    ELANCYL krema protiv strija (oko 100 kn u ljekarni) super krema, brzo se upija i vlaži kožu. Jedno pakovanje trajalo mi je otprilike oko mjesec dana. Na početku sam malu količinu kreme stavljala sve dok nije počeo vidljivo rasti trbuh, a onda nisam štedjela na kremi pa mi je koji put izdrzalo i 2, 3 tjedna ali evo isplatilo se i super sam zadovoljna s rezultatima.

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Koristila mnoge kreme, sve su “kao” super, no sve je bilo dobro do tjedan dana prije poroda kada sam ih dobila :(
    Sve ovisi od kože, dali je elastična ili ne! Vjerujem da te kreme nemaju učinka!

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Baš sam koristila ( najduže ) ELANCYL kremu protiv strija, no eto nije pomogla

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • tena1985

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    bademovo ulje iz ljekarne

  • Avatar Croheidi

    Croheidi

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Ja sam u prvoj T koristila Mustelu, strije nemam niti jedne.. Al skupa je :-/

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.