Poklon za krštenje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zvjezdica28

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bit ću krsna kuma jednoj prekrasnoj djevojčici, a ni mi svog mišonju nismo još krstili. Zanima me koji su običaju. Što su vaša dječica dobila od krsnih kumova tj. što ste vi poklonili kada ste bili krsni kumovi? Voljela bi nešto posebno pokloniti maloj princezici pa ako neko ima neki super prijedlog…
    Tnx

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Zvjezdica28


    Bit ću krsna kuma jednoj prekrasnoj djevojčici, a ni mi svog mišonju nismo još krstili. Zanima me koji su običaju. Što su vaša dječica dobila od krsnih kumova tj. što ste vi poklonili kada ste bili krsni kumovi? Voljela bi nešto posebno pokloniti maloj princezici pa ako neko ima neki super prijedlog…
    Tnx

    Meni su fora personalizirani foto-albumi sa recimo ugraviranim imenom i datumom djeteta, ili onak cijeli set za krštenje (bijela krsna haljinica, svijeća, krunica) sa imenom djeteta… Naravno, ovo drugo bi bilo u dogovoru sa roditeljima djeteta… Također, ima zanimljivih zlatnika. Ili nekakva lijepa slika. Mislim da sam negdje čitala da ima i lijepih krunica od bijelog zlata… 
    Mi smo od krsnog kuma dobili zlatni lančić i križ te novac. Ne znam hoće li dijete htjeti nositi nakit kad poraste, ali svakako je lijepa uspomena.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mi smo dobili haljinicu,odjecu za presvuc poslje krstenja,svijecu i sve sto jos treba u crkvi,zatim zlatni lancic sa privjeskom,hranilicu,paket pelena,jos nesto odjece,tortu te punu kosaru voca..keksa..cokolada,kavu i sve sta se jos unutra slaze..

    Laura 21.08.2014 :-*

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.