Krvarenje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lina98

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Eh ovako ovih tjedan dana su mi najstresniji u zivotu. Nedavno sam imala spotting to jest tragove krvi na gacicama, zatim je krenula osjetljivost u grudima, povracanje, mucnina, konstantni umor, bol u stopalima, ramenima, rukama… Uradila sam kucni test na trudnocu koji je bio pozitivan. Dan poslije sam pocela krvariti i javila sam se privatnoj ginekologici koja me je poslala da vadim krv. Izvadila sam krv i beta hcg mi je bila na 26. Krvarenje je trajalo 3 dana s tim da je 3.dan krv bila smeđa. Dan poslije smeđeg krvarenja sam otisla ginekologici u domu zdravlja i radila sam vaginalni ultrazvuk. Rekla mi je da ne vidi nista i da po njenom misljenju uopce nije ni bilo trudnoce. Mozete li mi molim vas dati neki savjet? Ovo je moja prva trudnoca i stvarno ludim. Ne pijem nikakve hormonalne tablete niti imam ciste da bi bila pozitivna na b hcg. U ponedjeljak idem ponovno vaditi krv ako ne puknem do tad

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Lina98

    Eh ovako ovih tjedan dana su mi najstresniji u zivotu. Nedavno sam imala spotting to jest tragove krvi na gacicama, zatim je krenula osjetljivost u grudima, povracanje, mucnina, konstantni umor, bol u stopalima, ramenima, rukama… Uradila sam kucni test na trudnocu koji je bio pozitivan. Dan poslije sam pocela krvariti i javila sam se privatnoj ginekologici koja me je poslala da vadim krv. Izvadila sam krv i beta hcg mi je bila na 26. Krvarenje je trajalo 3 dana s tim da je 3.dan krv bila smeđa. Dan poslije smeđeg krvarenja sam otisla ginekologici u domu zdravlja i radila sam vaginalni ultrazvuk. Rekla mi je da ne vidi nista i da po njenom misljenju uopce nije ni bilo trudnoce. Mozete li mi molim vas dati neki savjet? Ovo je moja prva trudnoca i stvarno ludim. Ne pijem nikakve hormonalne tablete niti imam ciste da bi bila pozitivna na b hcg. U ponedjeljak idem ponovno vaditi krv ako ne puknem do tad


    Daj jos informacija, koji dan pred ocekivanu M si radika test a koji Hcg. Kada si bila na pregledu, mozde.bilo rano da se nesto vidi…ako je beta 26 to je onda bila trudnoca ali moguce biohemijska ili jednostavno se nije odrzalo…uradi ponovo betu, mozes privatno otici ako si toliko nestrpljiva…svu srecu ti zelim..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Ciao žemske😊.
    Zanimalo bi me da li je imao ko slučaj kao ja. Pokušat ću bit kratka…. Imala sam spontani u 5.mj.(7t+6d). MM i ja smo krenili na bebu i par dana nakon odnosa sam imala simptome kao i u 1.trudnoći al intenzivnije(nabrekle grudi,žgaravicu, bol u donjem dijelu leđa, u ustima okus metala i grčići u do jem dijelu stomaka). Odlučila sam test napravit kada mi stvari budu kasnile 1 dan a to je trebalo bit sutra, međutim prokrvarila sam 2 dana ranije i to 12.12 ali ja sad nezz da li su to stvari ili implementacijsko krvarenje obzirom da je drugačije nego ikad prije i simptomi su i dalje tu. 1.dan sam krvarila dosta i imala 2 ugrušak, a 2.dan i dns jako jako malo pa nezz da li je imao tko sl situaciju?
    Svakako ću ujutro napravit test ali od straha sam van sebe….. 
    Može li tko pomoć s informacijama više ako zna, il je čuo, il je imao?
    Hvala vam anyway 🥺

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    To može biti implatacijsko krvarenje ali može na žalost biti i biokemijska trudnoća. Znači došlo je do začeća, ali se plod odmah “otpustio” ajmo tako reći. Napravi ujutro test pa ćeš vidjeti.

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Avatar Bachata

    Bachata

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Tonia

    To može biti implatacijsko krvarenje ali može na žalost biti i biokemijska trudnoća. Znači došlo je do začeća, ali se plod odmah “otpustio” ajmo tako reći. Napravi ujutro test pa ćeš vidjeti.


    Da i ja mislim da je ili implatacijsko krvarenje ali da je biokemijska nezz baš da i dalje ostaju simptomi i pritisak lagani u dnu stomaka🤔.
    Svakako ćemo ujutro vidit i više znat….. Jer trenutno mi je krvarenje stalo al simptomi ostali…. A možda je i stvar glave…. Tko zna 🤷‍♀️ vidit ćemo sutra. 
    Thanx anyway 😊

    👩‍❤️‍👨33g.,mm 35g.😍
    1 Spontani 5. /2020. 😔
    Eutirox - 1tabl od 50mg dnevno
    Andol 100-1tabl dnevno( 3 mutirajuća gena) folacin 400- 1 tabl dnevno
    Beta ➕ 20.12.2021.g.🤩🙏😇
    Trudnoća termin- 08.08.2022.g.😇🙏👶

  • oka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan 
    Imam pitanje sva sam u panici . 
    13.9 sam trebala dobiti menstruaciju nisam ju dobila testirala sam se 16 i test je pokazao pozitivno .i Drugo dan isto tako i treći dan sva tri dana su pokazala pozitivno . 🥰
    No danas me počelo bolit zateže me i prije sat vremena popodne išla sam na Toalet i na gaćicama je bilo dosta krvi . Odmah sam zvala svoju ginekolgicu koja me naručila u ponedjeljak u 13:00 ,no rekla je da mi sad ne može do ponedjeljka nikako pomoći . Išla sam opet na wc i opet sam vidjela dosta krvi .
    Molim vas pomognite mi svašta čitam svašta pišu da li je to normalno ?? 
    Hvala 

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    oka

    Dobar dan
    Imam pitanje sva sam u panici .
    13.9 sam trebala dobiti menstruaciju nisam ju dobila testirala sam se 16 i test je pokazao pozitivno .i Drugo dan isto tako i treći dan sva tri dana su pokazala pozitivno . 🥰
    No danas me počelo bolit zateže me i prije sat vremena popodne išla sam na Toalet i na gaćicama je bilo dosta krvi . Odmah sam zvala svoju ginekolgicu koja me naručila u ponedjeljak u 13:00 ,no rekla je da mi sad ne može do ponedjeljka nikako pomoći . Išla sam opet na wc i opet sam vidjela dosta krvi .
    Molim vas pomognite mi svašta čitam svašta pišu da li je to normalno ??
    Hvala


    da li krvarenje traje? jesu testovi bili blago pozitivni i jel prvog dana i trećeg dana bila kakva razlika u jačini crtica na testu? meni to zvuči kao biokemijsku. Krvarenje u trudnoći nije nikad normalno. 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar Ariel

    Ariel

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ja sam ovdje skroz nova i u panici sam i stresu. 

    Pocetkom 6mj sam saznala da u 9. tjednu nema otkucaja srca te sam isla na izazivanje pobacaja. u 8mj sam imala biokemijsku trudnocu a prije 2 i pol tjedna sam saznala da sam opet trudna. 

    Kad sam saznala da sam trudna u 4. tjednu vidjela sam lagano krvarenje koje je izgledalo kao implantacijsko krvarenje. Vadila sam Betu, u utorak je bila 46 a u petak je bila 112. Dobila sam progesteron i to se zaustavilo ali jucer (zadnji dan 5. tjedna trudnoce) sam vidjela jako puno krvi. Krv je tamna, bez ugrusaka, nemam nikakvu veliku bol (osjecam samo malo pritisak ali nista strasno). 
    U panici sam otisla na pregled i doktorica mi je pokazal na ultrazvuku da je jos uvijek sve u redu. Prepisala mi je vecu dozu progesterona, dobila sma tablete za bolju cirkulaciju krvi i vaginalete protiv gljivica - za svaki slucaj. 

    Ja nisam imala mira i danas sam napravila jos jedan test za trudnocu i on je pokazao jako malu i tanku liniju (prije tjedan dana je bila deblja i jaca). No doktorica mi je rekla da moram tjedan dana mirovat i doc opet za 2 tjedna na pregled da vidimo je li se sve razvija dobro. S tim testom sam se samo jos vise uznemirila. 

    Ne znam sto da mislim, sto da radim, kako da se umirim? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Vi i doktorica sa svoje strane ste učinili sve što se može.. 
    Nije neka utjeha ali u Božje ruke i nadati se najboljem.. i biti spreman na ono drugo. Držite se.. znam koliko to sve psihički boli i koliko je teško 😔

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Mokusa

    Mokusa

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ako ti je dugo čekati pregled možeš na svoju ruku ponovno otić vaditi betu, samo ako nije s uputnicom plaća se. Na temelju toga znat ćeš da li beta raste ili pada.
    Ja sam krvarila ukupno 20 dana (od 5.do 8.tjedna trudnoće) , smećkasto krvarenje, ponekad je bilo i svježe krvi kad nisam baš mirovala. Ali beba je ipak dobro. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.