Lazna menstruacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bibi169

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Dobar dan  svima. Nova sam i treba mi jedan savjet sto da napravim… menstruaciju sam imala 29.01. i bila je kao i inace 5 dana s tim da je prva 3 dana kao i inace bila jako obilna.. trebala sam dobiti 25.02. ali je uranila dva dana.. ali osjecala sam se cudno jer sam vrlo malo krvi imala prvi dan onda je preko noci bilo malo vise a 2.dan jako malo i vrlo svijetla krv i treci dan gotovo nista.. a prije 2 tjedna sam bila vrlo umorna cak su me pratile i mucine i povracanje i brlo osjetljive grudi.. mucine se javljaju i sada i osjecam tupu bol u donjem dijelu stomaka i napuhana sam stomak ne mogu ni uvuci jer me boli..to mi se nikada nije dogodilo i bila sam izlozena i velikim stresnim situacijama i imala sam bakteriju i koristila sam kreme i lijekove i vaginalete i uvijek je bila redovna i isto je trajala i bila obilna.. 
    Oprostite na dugoj objavi ali ne znam sto da radim u zato bi voljela ako imate kakav savjet za mene

  • nova62

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    The first time I came to this site was for the first time.

    จีคลับคาสิโน [xn--42cak4ed9dub3clvd8n.net]

  • jelenalelat

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo mame..pomoziteee 😏😏 imam bazalnu temperaturu 37 sa 2 ili 37 sa 3 trebala sam dobiti 20.11.2018. a ja sam juce dobila 15.11.2018. to je pet dana ranijee 😥 imam vetrove  i idem malo cesce cesce da kakim, nikada pre nisam jela ljuto pre 3 dana sam pocela jesti ljuto NEVEROVATNOO!!! DA LI SAM TRUDNA?

  • rismil

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, upravo sam naisla na tekst koji mi je pomogao prilikom panike i svakakvih crnih misli koje su mi padale na pamet
    https://zdravabeba.rs/trudnoca/menstruacija-u-trudnoci [zdravabeba.rs]
    Posebno obratite paznju na deo koji govori o tome kako izgleda lazna menstruacija

  • Ivana62

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage moje trazim savjet od vas…
    ☺️☺️ 
    M i ja zelimo bebicu vec par mjeseci ali do toga još nije doslo. Situacija je sljedeća:
    Vjestica mi je kasnila 2 dana, treci dan ujutru pojavio mi se braon sekret u vrlo maloj kolicini.. citala sam da je to implatacijsko krvarenje. Navečer tog istog dana prokrvarim ali ne obilno, vec znatno manje za razliku od menstruacijskog krvarenja. 
    Krvarenje je trajalo do sutra ujutru.. bolovi su bili blagi, tzv. Tupi bolovi , slicno mens.bolovima🤔
    Radila sam test za trudnoću, ali mi je pokazalo -.
    Najviše me je zacudilo sto je krvarenje trajalo 1 dan, a osjećaj totalno cudan. Malo nervoze, ucestalo mokrenje, umor, i dalje tup bol 😒 i sve tako u krug.
    Poslije par dana opet sam radila test za trudnoću i opet je pokazao -. 😭
    Da naglasim prije 3 mjeseca sam isla gin. i nalaz apsolutno uredan.
    Sta vi mislite? Od krvarenja je proslo 4 dana, pa da li da cekam par dana da prodje da ponovo pravim test ili? 

  • bestcost24

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Kupite lažni stvarni pasoš na mreži Drugi putovnici s dvojnim državljanstvom SAD Velika Britanija - Kupite lažne i stvarne putovnice putem interneta. Kupite stvarnu putovnicu Pristupni putovnici, internetska putovnica, kupite ID, kupite potvrdu o kupnji lajkova, kupite lažne lične karte, kupite stvarnu putovnicu

    Kupite putovnicu na mreži Kupite putovnice putem interneta Prodaja originalne putovnice Kupi kupnju lažne putovnice putem interneta Diplomatska putovnica Kupite dvojno državljanstvo SAD UK CA, kupujte drugu putovnicu online Kupite putovnicu Online kupite lažni putovnicu kupite pravi europski putovnicu online kupite legalnu putovnicu online kupite registriranu
    Trebate li neki dokument?

    KONTAKTIRAJTE S NAMA KORIŠTENJE naših informacija

    Web stranica: …………. http: //bestcostsuppliers.com/
    WhatsApp ………. + 1443-292-6615
    E-mail: ……………… bestcostsuppliers@gmail.com
    Tekst / poziv …………. + 1302-669-9523
    Kik …………………. bestcostsuppliers
    Skype: …………….. Najbolji trošak

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.