Lazno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • breskvica12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Cao nova sam pa se ne snalazim bas najbolje..
    Uglavnom kasni mi vec 7dana, do sad sam imala redvne M imam nekakve simptome trudnoce.. radila sam vec 3 testa i svi su bili negativni.. danas sam zakazala kod ginekologa al me ubi iscekivanje.. (prvi test sam radila dan prije nego sto cu dobiti, drugi nakon 2 dana od izostanka i jutros treci) pa da li je neka imala slicanu situaciju.. hvala

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    breskvica12

    Cao nova sam pa se ne snalazim bas najbolje..
    Uglavnom kasni mi vec 7dana, do sad sam imala redvne M imam nekakve simptome trudnoce.. radila sam vec 3 testa i svi su bili negativni.. danas sam zakazala kod ginekologa al me ubi iscekivanje.. (prvi test sam radila dan prije nego sto cu dobiti, drugi nakon 2 dana od izostanka i jutros treci) pa da li je neka imala slicanu situaciju.. hvala

     Kad imaš kod ginekologa pregled? Najbolje je da izvadiš betu, ona ce ti pokazati radi li se o trudnoći ili ne

    [lilypie.com]

  • breskvica12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    breskvica12

    Cao nova sam pa se ne snalazim bas najbolje..
    Uglavnom kasni mi vec 7dana, do sad sam imala redvne M imam nekakve simptome trudnoce.. radila sam vec 3 testa i svi su bili negativni.. danas sam zakazala kod ginekologa al me ubi iscekivanje.. (prvi test sam radila dan prije nego sto cu dobiti, drugi nakon 2 dana od izostanka i jutros treci) pa da li je neka imala slicanu situaciju.. hvala
    Kad imaš kod ginekologa pregled? Najbolje je da izvadiš betu, ona ce ti pokazati radi li se o trudnoći ili ne


    Sad u petak.. imam bas strah.. bila sam vec trudna prije i nije se razvijalo dobro pa sam morala ocistiti.. sad vise ne znam ni sta bih mislila iskreno.. bas me strah sta ce mi reci

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    breskvica12

    Napokon 2804

    breskvica12

    Cao nova sam pa se ne snalazim bas najbolje..
    Uglavnom kasni mi vec 7dana, do sad sam imala redvne M imam nekakve simptome trudnoce.. radila sam vec 3 testa i svi su bili negativni.. danas sam zakazala kod ginekologa al me ubi iscekivanje.. (prvi test sam radila dan prije nego sto cu dobiti, drugi nakon 2 dana od izostanka i jutros treci) pa da li je neka imala slicanu situaciju.. hvala
    Kad imaš kod ginekologa pregled? Najbolje je da izvadiš betu, ona ce ti pokazati radi li se o trudnoći ili ne

    Sad u petak.. imam bas strah.. bila sam vec trudna prije i nije se razvijalo dobro pa sam morala ocistiti.. sad vise ne znam ni sta bih mislila iskreno.. bas me strah sta ce mi reci


    Odi sad izvadit betu, nalazi su otprilike za 2 sata gotovi, i onda ces znati jesi trudna ili ne, i onda ces svakako znati sta i kako kod ginica

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Mislim da se privatno oko 200 kn plati 

    [lilypie.com]

  • breskvica12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Mislim da se privatno oko 200 kn plati


    Planirala sam ali u domu zdravlja se pokvario aparat tej sto vadi nalaze i sad sve salju u drugi grad da vade nalaze.. nesto razmisljam da ujutro odem u privatnu kliniku da izvadim betu.. a novac je najmanji problem trenutno

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    breskvica12

    Napokon 2804

    Mislim da se privatno oko 200 kn plati

    Planirala sam ali u domu zdravlja se pokvario aparat tej sto vadi nalaze i sad sve salju u drugi grad da vade nalaze.. nesto razmisljam da ujutro odem u privatnu kliniku da izvadim betu.. a novac je najmanji problem trenutno


    Po meni je beta najbolji pokazatelj i nakon 2 dana ju ponovis ako bude pozitivna da vidis da se lijepo dupla… Meni na početku trudnoće se u maternici nije nista vidjelo i onda sam vadila betu koja je potvrdila trudnoću 

    [lilypie.com]

  • breskvica12

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    breskvica12

    Napokon 2804

    Mislim da se privatno oko 200 kn plati

    Planirala sam ali u domu zdravlja se pokvario aparat tej sto vadi nalaze i sad sve salju u drugi grad da vade nalaze.. nesto razmisljam da ujutro odem u privatnu kliniku da izvadim betu.. a novac je najmanji problem trenutno

    Po meni je beta najbolji pokazatelj i nakon 2 dana ju ponovis ako bude pozitivna da vidis da se lijepo dupla… Meni na početku trudnoće se u maternici nije nista vidjelo i onda sam vadila betu koja je potvrdila trudnoću


    Ajd valjda ce biti, drzi fige.. al bi opet voljela znati da li je jos neko imao slicnu sitauciju 😘

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    breskvica12

    Napokon 2804

    breskvica12

    Napokon 2804

    Mislim da se privatno oko 200 kn plati

    Planirala sam ali u domu zdravlja se pokvario aparat tej sto vadi nalaze i sad sve salju u drugi grad da vade nalaze.. nesto razmisljam da ujutro odem u privatnu kliniku da izvadim betu.. a novac je najmanji problem trenutno

    Po meni je beta najbolji pokazatelj i nakon 2 dana ju ponovis ako bude pozitivna da vidis da se lijepo dupla… Meni na početku trudnoće se u maternici nije nista vidjelo i onda sam vadila betu koja je potvrdila trudnoću

    Ajd valjda ce biti, drzi fige.. al bi opet voljela znati da li je jos neko imao slicnu sitauciju 😘


    Ja sam imala kasnu ovulaciju, tak da moguće ti je i to… Svakako javi

    [lilypie.com]

  • mica96

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav 🙂
    Nova sam na forumu,ali citala sam dosta postova.
    Kod mene ovako problem. Momak i ja vec par mjeseci radimo na bebici, menstruacije uvijek redovne, ciklus od prilike 28 dana😁
    Sada bili u avgustu na moru, bili plodni dani, mi opusteni uzivali i radili na bebici.
    Mens.je trebala stici prije 3 dana, dan nakon izostanka uradim Claerblue testic i dobijem -. Danas 3i dan kasnjenja uradim obicnu trakicu, dobijem - 😔
    Od simptoma mucnina, otecene jako jako grudi i mala probadanja u donjem dijelu stomaka koje traje jako kratko. Plus bijeli iscjedak prisutan par dana u malo vecoj kolicini, i piskim svako maloo.. ima li neko slicnih iskustava?? 
    Hvalaa unaprijed ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.