Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ne ,nisam mislila da sam sigurna ,vec sam mislila, da se osecam trudno. Ali izgleda da od zelje velike covek ponekad i umisli. 

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    malenaaa988

    Danas sa radila test ,ali ne sa jutarnjoj mokracom ,negativa je. Kasni mi dva dana. Da li je moguce da je test pogresio? Ja sam sigurna da sam trudna.
    Hvala

    Ako si sigurna da si trudna cestitam 🥳🥳🥳 Pocni pripremati pomalo stvari za bebu, brzo ce 9 mjeseci proci…


    Hocu.
    Hvala ti 

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    malenaaa988

    Ne ,nisam mislila da sam sigurna ,vec sam mislila, da se osecam trudno. Ali izgleda da od zelje velike covek ponekad i umisli.


    Ja bi ponovila i sutra/preksutra, ako je i dalje negativan kroz par dana, a ne dobiješ m, onda pravac kod ginekologa. Sretno.

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar malenaaa988

    malenaaa988

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    rosie0111

    malenaaa988

    Ne ,nisam mislila da sam sigurna ,vec sam mislila, da se osecam trudno. Ali izgleda da od zelje velike covek ponekad i umisli.

    Ja bi ponovila i sutra/preksutra, ako je i dalje negativan kroz par dana, a ne dobiješ m, onda pravac kod ginekologa. Sretno.


    Hvala ti na savetu. 💙

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Bleki

    Trebala sam dobiti 23.11. i menstruacija jos uvijek kasni (7dana) rađen je test FirstSign u petak (25.11) i pokazao je negativo. Zadnjih dva dana imam svijetlo smedi iscjedak. Zanima me ima li smisla ponovno raditi test ?
    Uz napomenu: test nije bio rađen s prvim jutarnjim urinom.


    Po opisanom si radila test kad ti je kasnila M, bez obzira sto nije prvi jutarnji urin trebao bi pokazati pozitivno da je trudnoca u pitanju. Ovako ovaj smedji iscjedak je mozda najava da dolazi M.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Bleki

    Trebala sam dobiti 23.11. i menstruacija jos uvijek kasni (7dana) rađen je test FirstSign u petak (25.11) i pokazao je negativo. Zadnjih dva dana imam svijetlo smedi iscjedak. Zanima me ima li smisla ponovno raditi test ?
    Uz napomenu: test nije bio rađen s prvim jutarnjim urinom.


    Svi testovi dva dana kasnjenja M su pouzdani. I nebitno je koji je urin. Nazalost po svemu tu nema trudnoce, smedji iscjedak je uvod u M, ali vjerovatno si sada opterecena sa ovim na i na psihickoj bazi ti kasni..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Bleki

    Marija.1994

    Bleki

    Trebala sam dobiti 23.11. i menstruacija jos uvijek kasni (7dana) rađen je test FirstSign u petak (25.11) i pokazao je negativo. Zadnjih dva dana imam svijetlo smedi iscjedak. Zanima me ima li smisla ponovno raditi test ?
    Uz napomenu: test nije bio rađen s prvim jutarnjim urinom.

    Po opisanom si radila test kad ti je kasnila M, bez obzira sto nije prvi jutarnji urin trebao bi pokazati pozitivno da je trudnoca u pitanju. Ovako ovaj smedji iscjedak je mozda najava da dolazi M.

    da, ali sam citala da taj test koj sam ja radila i nije bas pouzdan i da zna lazno pokazati pa me to onda dodatno uzbunilo


    Ako ce te to smiriti kupi bolji test recimo Cyclotest ili Gravignost ultra i napravi sutra ujutro. Ma da bi bilo koji trebao pokazati. 
    Meni je recimo dva dana prije M pokazao pozitivno i to neki s interneta test.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar LoraPoznjak

    LoraPoznjak

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Jutro… zadnja menga je bila 18.11 …trebala sam dobit u petak, ali gospodje jos nema. Danas je 5 dan kasnjenja. Testive sam radila u ponedjeljak popodne(treci dan kasnjenja), clearblue(digitalni) pokazao je negativno, a obican sa trakicama je pokazao nakon 2 min jako svijetlu drugu crticu. Jucer sam ponovila sa prvim jutarnjim urinom, trakicu jedva vidljiva crtica, popodne takodjer blaga, danas ujutro takodjer clearblue(digitalni) negativan… menge nema, jucer sam bila vadit Betu, danas moram zvat za nalaz da vidim. Jel se desavalo kojoj tako? Imam pcos, trombofiliju(zbog koje sam morala pocet sa bockanjem) i sad cemo vidjet…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ančica

    ančica

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice, zanima me iskustva s testovima za trudnoću s AliExpressa… Da li pokažu točan rezultat? 

    Filip&Andrej
    27.03.2020

  • Zlatanche

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Nova sam ovdje i nadam se da se jos ovaj forum koristi. Imam problemcic. Naime, imali smo odnos 9 dana prije menstruacije i sada M kasni 3 dana vec. Sto kod mene nije slucaj da kasni jer je tocna u sat. Radila sam tri testa i sva tri negativna. Nisam pametna, jer smo imali odnos kad nisu plodni dani. Da li sam mozda rano napravila test ili? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.