Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zlatanche

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zelim dodati da nemam nikakve simptome za nadolazak menstruacije. Inace imam bolove u stomaku poprilicne i tocno znam kad ce vjestica doci. Medjutim ovaj mjesec to nije slucaj

  • Ana112

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Nova sam ovdje i imam pitanje. Naime menstruacija mi kasni sada 14 dana. Radila sam test u petak kada je kasnila 10 dana i bio je negativan te sam ga ponovila jutros i također je bio negativan. Znalo se desit da mi ciklus varira i da kasni, ali nikad ovoliko uz to i prije nego što sam trebala po kalendaru dobit menstruaciju sam imala grčeve( što mi je standardno prije svake menge), ali sad sr nastavilo i svaki dan sam imala osječaj da ću dobiti menstruaciju. Ono što je drugačije ovaj mjesec je da sam imala obilniji iscjedak sve ove dane kašnjenja koji je bio proziran (kao bjelanjak) i bez mirisa ili da je bijeli i gušći da bi se reklo da je infekcija. Uz to imam grčeve, mučnine, puno gadljiviji su mi neki miris koji su mi inače bili normalni ( medicinska sestra sam), plakala sam na crtić( ni sama ne znam kako haha). Razmišljam pričekat još par dana pa otići izvaditi krv da vidim razinu bhcga da budem sigurna. Čitala sam da su nekim ženama testovi bili lažno negativni i u nekim slučajevima nisu mogli detektirati trudnoću odmah, što je nekako okej jer je svaka od nas drugačija, ali ako neko može dat savjet bilo što će pomoći.

  • Tamara30

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    kad mogu da uradim test od 25 ui ??zadnja mes mije bila 7.3  na 28 dan

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2860

    Prijavi adminu

    Tamara30

    kad mogu da uradim test od 25 ui ??zadnja mes mije bila 7.3 na 28 na d

    Na dan kad bi trebala dobit menstruaciju

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • petra35wannabepregnant

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! 
    Evo trazim od Vas iskusnijih savjet ili mišljenje. Suprug i ja radimo na bebi 10-ak mjeseci ali nismo se vodili previše praćenjem nego kao kad se desi desi. Medutim nažalost  nije se desilo pa zadnja 2-3 mjeseca intenzivnije uz ovulacijske trakice.
    Zadnja menstruacija bila je 23.03., ovulacija sudeći po cervikalnoj sluzi i probadanja u jajniku rekla bi 08.04, nisam radila test ovulacijski. Odnose smo imali 07.04. i onda opet 10.04. Ciklusi nisu bas u dan redoviti, nekad je 27 dana, nekad 31. Menstruacija po tome sad kasni (ili ne kasni zbog neredovitih ciklusa), ovisno sto bi uzela kao prosječan ciklus. Radila sam test jutros, negativan je. Od simptoma imam već tjedan dana osjecaj kao da ću dobiti svaki cas, samo nije bol toliko jaka kao predmenstrualna nego podnošljiva. Danas imam smećkasti trag nakon pisanja, kad se idem obrisati vidim na papiru, oskudno, boja bas smeđa. Ima li smisla vaditi betu ili ponoviti test za koji dan? Ili vise srece drugi put? Hvala puno unaprijed.

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Draga Petra, ako je to danas možda implantacijsko krvarenje, ponovite test sutra trebao bi biti pozitivan. Možete i brzu izvaditi, svakako je ona najsigurnija.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    petra35wannabepregnant

    Pozdrav cure!
    Evo trazim od Vas iskusnijih savjet ili mišljenje. Suprug i ja radimo na bebi 10-ak mjeseci ali nismo se vodili previše praćenjem nego kao kad se desi desi. Medutim nažalost nije se desilo pa zadnja 2-3 mjeseca intenzivnije uz ovulacijske trakice.
    Zadnja menstruacija bila je 23.03., ovulacija sudeći po cervikalnoj sluzi i probadanja u jajniku rekla bi 08.04, nisam radila test ovulacijski. Odnose smo imali 07.04. i onda opet 10.04. Ciklusi nisu bas u dan redoviti, nekad je 27 dana, nekad 31. Menstruacija po tome sad kasni (ili ne kasni zbog neredovitih ciklusa), ovisno sto bi uzela kao prosječan ciklus. Radila sam test jutros, negativan je. Od simptoma imam već tjedan dana osjecaj kao da ću dobiti svaki cas, samo nije bol toliko jaka kao predmenstrualna nego podnošljiva. Danas imam smećkasti trag nakon pisanja, kad se idem obrisati vidim na papiru, oskudno, boja bas smeđa. Ima li smisla vaditi betu ili ponoviti test za koji dan? Ili vise srece drugi put? Hvala puno unaprijed.

    Kupite clear blue digital on bi treba vec pikazati.
    Meni je pokazao dva dana prije ocekivane menstruacije i to u momentu kad sam se popiskila u casu utonila test izvadila i obrisala se a na papiru uocila isto kao i Vi.
    I bio je pozitivan.
    Radila sam to u vecernjim satima.
    Sretno

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • petra35wannabepregnant

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala puno. Ukoliko M ne dođe do sutra, otici ću sutra izvaditi betu, to mi je mislim najpouzdanije. Nadam se pozitivnom ishodu🤗❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.