LH trakice i testovi za ovulaciju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar klookica

    klookica

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    ja sam narucila i dosle su za 10 dana…. :D

    Klookica

  • Mira.vilding

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Javi se u inbok

  • Mira.vilding

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    klookica

    ja sam narucila i dosle su za 10 dana…. :D


    Cijena

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mira Vilding

    Javi se u inbok


    Ovo su ti jako stari postovi,  te curke tesko da ce odgovoiriti vise. Inboxa ovdje nema,  tako da ti nitko ne moze u inbox pisati. Trakice si potrazi na ebayu,  ima ih,  a ima i na njuskalu isto.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Mira.vilding

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Da

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    hej ja sam koristila ovulacijske testove kupljene u ljekarni (irska doduse, ali trebalo bi ih imat u bipi dmu i slicno) pokazali su mi ovulaciju drugaciju nego sta je pokazivala aplikacija i isti mjesec vodeci se time ostali trudni

    [lilypie.com]

  • Čekalica

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Cure molim pomoć.. 
    Danas mi je 29 dan ciklusa. Imam policisticne jajnike(sa urednim hormonima osim malo povisen slobodni testesteron) i inzulinsku rez. I od ovog mjeseca sam pocela piti metamorfin. Bila sam na folikometriji ovaj ciklus i ginekolog je rekao da misli da ništa od ovog mjeseca. Isla sam na preglede do 17. dana ciklusa. Ali naime 22. dan ciklusa mi je krenila sluz kao ovulacijska i trajala je 6 dana. Isla sam provjeriti situaciju sa lh trakicama koje mi zadnja 3 dana ujutro i navecer pokazuje negativnu lh trakicu ali ona rađena oko 11 sati bude skoro pa pozitivna, nikad mi nije bila toliko tamna. Sad me zanima vase misljenje, je li stvarno moguće da je bila ovulacija ovako na samom kraju ciklusa. Meni su inace ciklusi oko 33-35 dana, al ponekad, jako rijetko) zna produzit do 45 dana. Nikad nisam uzimala nesto za izazivanje menstruacije, uvijek dode sama. Molimm za pomooć

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Da li je koja od vas kupovala trakice preko njuskala ili stranice mojekrpice.hr

    Takodjer, da li je koja probala trakice iz Bipe?

    Nemam bas naviku narucivati online, radije bi kupila osobno, ali se dvoumim zbog cijene. Ove po ljekarnama i ducanima su stvarno skupe.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Omerta

    Da li je koja od vas kupovala trakice preko njuskala ili stranice mojekrpice.hr?

    Takodjer, da li je koja probala trakice iz Bipe?

    Nemam bas naviku narucivati online, radije bi kupila osobno, ali se dvoumim zbog cijene. Ove po ljekarnama i ducanima su stvarno skupe.


    Ja sam u dva navrata kupila s njuskala, stigle su u roku od tri dana nakon uplate na njihov racun. Oko 70kn 20kom i dobijes 3 testa gratis.

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Omerta

    Da li je koja od vas kupovala trakice preko njuskala ili stranice mojekrpice.hr?

    Takodjer, da li je koja probala trakice iz Bipe?

    Nemam bas naviku narucivati online, radije bi kupila osobno, ali se dvoumim zbog cijene. Ove po ljekarnama i ducanima su stvarno skupe.


    Omerta ja sam isto naručila s njuškala, uzela sam paket od 50 kom, uz to dobiješ i testove za trudnoću gratis. Moje su bile u bijelom pakiranju i imale su rozna slova. Bile su mi ok, jednostavne.  Koristila ih 3 mjeseca i uspjela uhvatiti LH pik svaki puta s njima. I ostala trudna ubrzo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.