LH trakice i testovi za ovulaciju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Hvala.  Poslala mi je jedna forumasica 10 komada besplatno jer su joj bile visak. Isto bijele sa rozim slovima. Te su osjetljivosti 20mlU?

    Isprobala sam jednu jucer navecer iako je po kalendaru bio dan nakon o. Pojavila se blijeda crtica sto bi znacilo negativno odnosno ovulacija stvarno  prosla. Pokrili smo par puta za vrijeme plodnih dana i na dan o pa cemo vidjeti. Ako ne bude dobitan ciklus onda definitvno sljedeci skroz pratim sa trakicama.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Omerta

    Hvala. Poslala mi je jedna forumasica 10 komada besplatno jer su joj bile visak. Isto bijele sa rozim slovima. Te su osjetljivosti 20mlU?

    Isprobala sam jednu jucer navecer iako je po kalendaru bio dan nakon o. Pojavila se blijeda crtica sto bi znacilo negativno odnosno ovulacija stvarno prosla. Pokrili smo par puta za vrijeme plodnih dana i na dan o pa cemo vidjeti. Ako ne bude dobitan ciklus onda definitvno sljedeci skroz pratim sa trakicama.


    Možda i nije prosla O,  meni je prva faza ciklusa svaki mjesec šetala, od 15 do 17 dana. Ostala sam trudna u ciklusu s 15 dana prve faze jer sam O trakicama uhvatila na 15 dan a aplikacija je odredila po svojim proračunima da će biti 18 dan. Sve je moguće kad se najmanje nadaš. Tako je kod mene bilo. 

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    I te su ti osjetljivosti 20IU/L

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Bok cure,
    U jucer oko 13 trakica je bila pozitivna, hopsali smo intenzivno 2 dana prije toga i jucer kad je bio pozitivan test. Danas je negativan. Sto mislite,da se jos bacimo par dana na posao?:D

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    malina08

    Bok cure,
    U jucer oko 13 trakica je bila pozitivna, hopsali smo intenzivno 2 dana prije toga i jucer kad je bio pozitivan test. Danas je negativan. Sto mislite,da se jos bacimo par dana na posao?:D


    Jos danas i sutra nece skoditi, mislim da znaš to 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Pina96

    malina08

    Bok cure,
    U jucer oko 13 trakica je bila pozitivna, hopsali smo intenzivno 2 dana prije toga i jucer kad je bio pozitivan test. Danas je negativan. Sto mislite,da se jos bacimo par dana na posao?:D

    Jos danas i sutra nece skoditi, mislim da znaš to 😂


    4. dan povisene temperature, cekam dalje… :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Bok cure, 
    ovaj ciklus sam koristila digitalni test za ovulaciju Clearblue. 
    Nakon 3 dana testiranja se monitor koji očitava rezultate pokvario. Ja sam se i dalje nastavila testirati, ali sam rezultate očitavala sama, uspoređujući testnu liniju sa kontrolnom. Jučer su bile jednako tamne, a danas je testna bila mrvicu svjetlija od kontrolne.
    Mislite da je moguće očitavati rezultat na taj način ili se baš mora samo s monitorom?

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, suprug i ja planiramo trudnoću i prvi put koristim ovulacijske trakice. Prestala sam piti kontracepcijske pilule u lipnju, već 2 mj uzimam Elenatal i zadnja 4 dana pratim ciklus tim trakicama. Prva tri dana nije se prikazalo nista, jucer naznaka neke crtice, a danas imam potpuno tamnu crtu, tamniju od kontrolne (i inače mi je ovulacija trebala biti ovih dana, a ciklusi su mi jako uredni i točni). Dakle to znači da sad ulazim u najplodniju fazu? Hvala na savjetima :) 

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Pozdrav vana_ tako je, ukoliko je druga crtica ista ili jača od kontrolne, slijedi ovulacija, najčešće kroz iduća 24 sata… Znači vrijeme je za hopa cupa :D sretno!

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.