Naš liječnik doveo francuski carski rez u Hrvatsku: 'Oporavak rodilje neusporedivo je brži'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • abdo

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

     Dobar veće  jer vas mogu nesta pitati  ja sam trudna   i nisam se još otvorila    a imam dijabetes  u trudnoci jer ja mogu od svoje doktorice traziti carski rez

  • abdo

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Draga Abdo mozes ti pitati, ali za carski stvarno moras imati indikaciju. Ja vjerujem da bi ti dosad rekli da si kandidat za carski (negdje sam vidjela da si 39tjedana trudna). Dogovoreni carski se obicno radi 2 tj prije termina, a ti si u 40. tjednu pa mi se cini da ti nije planiran. Jel beba procijenjena da ce biti jako velika?

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.