Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar manuela

    manuela

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    pozz cure, nije me duze bilo, Neman sad bas vrimena zahvaljujuci mom malisi 😍
    Nisan Puno unazad citala pa ako ima novih bebica cestitam mamama, Nadan se da Ste sve dobro I da Su bebice dobro, I rodjene I one u trbuhu.
    evo mi smo dosli kuci iz rodilista ima 3 Dana, Jos se navikavamo Na kucni ritam 😁
    rodila san Na carski pa mi je malo bolno Ali guramo 😄

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    manuela

    pozz cure, nije me duze bilo, Neman sad bas vrimena zahvaljujuci mom malisi 😍
    Nisan Puno unazad citala pa ako ima novih bebica cestitam mamama, Nadan se da Ste sve dobro I da Su bebice dobro, I rodjene I one u trbuhu.
    evo mi smo dosli kuci iz rodilista ima 3 Dana, Jos se navikavamo Na kucni ritam 😁
    rodila san Na carski pa mi je malo bolno Ali guramo 😄


    Cestitam Manuela! Uzivajte sad..

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Carmen i Credolina, hvalaaa, pitajte pa javite. Sad je ok situacija, to predvečer što sam se zgrozila je isto bilo bijelo i sluzavo. Nekako sam zamišljala taj čep kao da je u krućem stanju ili druge teksture, ne znam zašto. U svakom slučaju sam računala na krv kao pokazatelj da je to to. Ovo je samo kao hrpa bijelog iscjetka. Dečko odmah došao do vrata i pita kaj se događa…sačuvala sam ga od detalja, nije da mi može pomoći. :D I dalje ne guglam slike, vidjet ćemo koliko ću izdržati. Ufff, kako mi je ova trudnoća skroz izmijenila perspektivu na tu južnu zonu tijela. Onih par dana menge mjesečno je bilo ništa, sad kad znam za cijeli mogući repertoar…prekrasno nešto. 


    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    manuela

    pozz cure, nije me duze bilo, Neman sad bas vrimena zahvaljujuci mom malisi 😍
    Nisan Puno unazad citala pa ako ima novih bebica cestitam mamama, Nadan se da Ste sve dobro I da Su bebice dobro, I rodjene I one u trbuhu.
    evo mi smo dosli kuci iz rodilista ima 3 Dana, Jos se navikavamo Na kucni ritam 😁
    rodila san Na carski pa mi je malo bolno Ali guramo 😄


    Čestitam! :) Kako se snalazite doma? Kako se osjećaš? Dobro si podnijela anesteziju? Uživajte u svom miru i kućnom komforu, pomalo ćete uhvatiti svoj ritam. Najgore je prošlo. :)


    [lilypie.com]

  • Avatar Carmen012

    Carmen012

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    gala_28

    Carmen i Credolina, hvalaaa, pitajte pa javite. Sad je ok situacija, to predvečer što sam se zgrozila je isto bilo bijelo i sluzavo. Nekako sam zamišljala taj čep kao da je u krućem stanju ili druge teksture, ne znam zašto. U svakom slučaju sam računala na krv kao pokazatelj da je to to. Ovo je samo kao hrpa bijelog iscjetka. Dečko odmah došao do vrata i pita kaj se događa…sačuvala sam ga od detalja, nije da mi može pomoći. :D I dalje ne guglam slike, vidjet ćemo koliko ću izdržati. Ufff, kako mi je ova trudnoća skroz izmijenila perspektivu na tu južnu zonu tijela. Onih par dana menge mjesečno je bilo ništa, sad kad znam za cijeli mogući repertoar…prekrasno nešto.


    Meni je gusto i malo tvrđe, ne curi mi stalno nego nekoliko puta na dan nađem komad toga na gaćicama. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Evo super clanak za sluzni cep. Super su opisi. I ne brini gala, nema slika :D
    http://klinfo.rtl.hr/djeca-2/trudnoca/sto-sluzni-cep/ [klinfo.rtl.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Stvarno mislim da se trudnoća ne moze  dočarati  niti opisati,  bas se mora dozivati 

    [lilypie.com]

  • Tena1203

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Curke evo mene s kontrole u bolnici, 36 tj tocno, bebac ima 2700 i jos je na zadak okrenut … 🙄 Kazu da se stigne jos okrenuti kak treba ali da ako ovako ostane da idem na carski. Jel znate nekoga kome se beba okrenula kasnije, odnosno ima li sanse za mene da ipak imam normalan porod? 😳 

  • trudnica82017

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Moje iskustvo s prvom bebom je bio zadak koji je završio carskim rezom. U 36 tjednu su mi rekli na pregledu u bolnici Sveti Duh da je beba na zadak i teško da će se okrenuti. Naravno nije se okrenula, naručili su me 39 + 4 (prije trudova) na carski. Inače postoji varijanta i vanjskog okretanja bebe, iako to ne rade kod prvorotkinja jer ne znaju razlog zašto je beba na zadak (možda je neka anomalija maternice). Moja druga beba je sada okrenuta na glavu i čeka me izgleda prirodni porod jer je prošlo 4 godine od carskog.

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Matie89

    Evo super clanak za sluzni cep. Super su opisi. I ne brini gala, nema slika :D
    http://klinfo.rtl.hr/djeca-2/trudnoca/sto-sluzni-cep/ [klinfo.rtl.hr]


    Baš sam sinoć čitala taj članak. I onda temu o sluznom na forum.hr i očito neke žene imaju tako sluzasti bijeli bez ikakvih tragova krvi. Imala sam prije iscjedak no ovo je sad bila najveća količina, a prije neki dan kad je bilo manje…već sam bila u dilemi jer je ili nije. Evo sinoć prije spavanja čista situacija, jutros isto…isto u epizodama se pojavljuje. Vidjet ćemo. 
    Koliko sam skužila ni jedna ovdje nije rodila prije prvog pregleda u TA. A znate li za neki primjer? To mi je trenutno najveća noćna mora jer moram tamo tek dogovoriti taj carski (termin i dobiti crno na bijelo da je to to). Ako krene prije, bit će zeznuto pod trudovima iskomunicirati zašto trebam na carski, jer indikacija nije ginekološka, pa ako me odbiju…sve će se zakomplicirati…a ja već u bolovima. 


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.