Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    gala_28

    Matie89

    Evo super clanak za sluzni cep. Super su opisi. I ne brini gala, nema slika :D
    http://klinfo.rtl.hr/djeca-2/trudnoca/sto-sluzni-cep/ [klinfo.rtl.hr]

    Baš sam sinoć čitala taj članak. I onda temu o sluznom na forum.hr i očito neke žene imaju tako sluzasti bijeli bez ikakvih tragova krvi. Imala sam prije iscjedak no ovo je sad bila najveća količina, a prije neki dan kad je bilo manje…već sam bila u dilemi jer je ili nije. Evo sinoć prije spavanja čista situacija, jutros isto…isto u epizodama se pojavljuje. Vidjet ćemo.
    Koliko sam skužila ni jedna ovdje nije rodila prije prvog pregleda u TA. A znate li za neki primjer? To mi je trenutno najveća noćna mora jer moram tamo tek dogovoriti taj carski (termin i dobiti crno na bijelo da je to to). Ako krene prije, bit će zeznuto pod trudovima iskomunicirati zašto trebam na carski, jer indikacija nije ginekološka, pa ako me odbiju…sve će se zakomplicirati…a ja već u bolovima.


    Huh ako te nekaj tjesi moja sister kaze da joj je taj cep ispao skoro 3 tjedna prije poroda. A ona je prenjela jos 15 dana trudnocu. 
    Nemoj se brinuti nece te odbiti za carski pogotovo ne u petrovoj. Pa njima se dogodi 10 kompliciranih poroda koji postanu carski a nisu trebali biti jednoj veceri… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    gala_28

    Matie89

    Evo super clanak za sluzni cep. Super su opisi. I ne brini gala, nema slika :D
    http://klinfo.rtl.hr/djeca-2/trudnoca/sto-sluzni-cep/ [klinfo.rtl.hr]

    Baš sam sinoć čitala taj članak. I onda temu o sluznom na forum.hr i očito neke žene imaju tako sluzasti bijeli bez ikakvih tragova krvi. Imala sam prije iscjedak no ovo je sad bila najveća količina, a prije neki dan kad je bilo manje…već sam bila u dilemi jer je ili nije. Evo sinoć prije spavanja čista situacija, jutros isto…isto u epizodama se pojavljuje. Vidjet ćemo.
    Koliko sam skužila ni jedna ovdje nije rodila prije prvog pregleda u TA. A znate li za neki primjer? To mi je trenutno najveća noćna mora jer moram tamo tek dogovoriti taj carski (termin i dobiti crno na bijelo da je to to). Ako krene prije, bit će zeznuto pod trudovima iskomunicirati zašto trebam na carski, jer indikacija nije ginekološka, pa ako me odbiju…sve će se zakomplicirati…a ja već u bolovima.


    Ja rodila prije TA i prije zadnjeg pregleda kod svog ginekologa. Ravno 38 tjedana. Ali drugo dijete..i ne brini nisu pocetni trudovi tako jaki da nebi nista mogla iskomunicirat.




    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Gala oprosti zbog cega moras na carski? Pogubim se malo….  Joj mene bas strah tog carskog ne znam zašto…  Valjda je lakše kada se pripremis…  Joj prenijeti 15 dana mi se cini bome veselo 

    [lilypie.com]

  • Avatar Carmen012

    Carmen012

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Evo i mene s pregleda, ono moje je zbilja sluzni cep, znaci ne mora biti krvav. Ppočela sam se polako i otvarati, u utorak sam bila totalno zatvorena, a sad sam otvorena za jedan prst.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Mene danas neka mučnina i ^srafa^ me po trbuhu kao da moram na wc. Imate prijedlog kako da malo ublazim to?

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Eto mene cure iz petrove. Beba ima 3200 sve u redu. Pregled u srijedu.

    [lilypie.com]

  • credolina

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Carmen012

    Evo i mene s pregleda, ono moje je zbilja sluzni cep, znaci ne mora biti krvav. Ppočela sam se polako i otvarati, u utorak sam bila totalno zatvorena, a sad sam otvorena za jedan prst.


    I ja danas bila na pregledu, isto otvorena za prst ☺

  • Avatar manuela

    manuela

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    gala_28

    manuela

    pozz cure, nije me duze bilo, Neman sad bas vrimena zahvaljujuci mom malisi 😍
    Nisan Puno unazad citala pa ako ima novih bebica cestitam mamama, Nadan se da Ste sve dobro I da Su bebice dobro, I rodjene I one u trbuhu.
    evo mi smo dosli kuci iz rodilista ima 3 Dana, Jos se navikavamo Na kucni ritam 😁
    rodila san Na carski pa mi je malo bolno Ali guramo 😄

    Čestitam! :) Kako se snalazite doma? Kako se osjećaš? Dobro si podnijela anesteziju? Uživajte u svom miru i kućnom komforu, pomalo ćete uhvatiti svoj ritam. Najgore je prošlo. :)

    pa Evo snalazimo se nekako, svaki Dan je drugaciji, Ali srica nocu dobro spava.
    A sta se carskog tice od priprema do samog poroda sve je proslo super, nije nista strasno Ali zato kad san se Isla dignit prvi put posli carskog bilo je grozno, bolilo me uzasno dva Dana Ali vec treci Dan je sve bilo malo lakse, nakon 4-5 Dana san vec normalno mogla sve, Naravno ne pretjerivati, mislin boli Jos uvik Ali nije nista strasno, vise me ledja bole nego rez. Inace voltaren je cudo, uzmite ga svaki put kad van ga ponude u rodilistu 😄

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    credolina

    Carmen012

    Evo i mene s pregleda, ono moje je zbilja sluzni cep, znaci ne mora biti krvav. Ppočela sam se polako i otvarati, u utorak sam bila totalno zatvorena, a sad sam otvorena za jedan prst.

    I ja danas bila na pregledu, isto otvorena za prst ☺


    Meni su isto jucer rekli da sam otvorena za prst..bumo sve tri u isto vrijeme ;) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Carmen012

    Carmen012

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    summerchild

    credolina

    Carmen012

    Evo i mene s pregleda, ono moje je zbilja sluzni cep, znaci ne mora biti krvav. Ppočela sam se polako i otvarati, u utorak sam bila totalno zatvorena, a sad sam otvorena za jedan prst.

    I ja danas bila na pregledu, isto otvorena za prst ☺

    Meni su isto jucer rekli da sam otvorena za prst..bumo sve tri u isto vrijeme ;)

    Šteta što nismo u istim bolnicama

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.