Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Maslačak, znači dogodi se da netko ni ne dođe do TA. Logično je, ali mislila sam da ipak fantaziram tu mogućnost jer zašto bi tako kasno naručivali ako se ipak događa. Fino sam si sve štreberski zamislila da trebam proći, i onu krasnu čekaonu, i ctg i uzv i sve…sad ćemo vidjeti kako su nam zvijezde odredile. 
    Sundi, kako je toliko prenijela? :O Vjerojatno su fulali termin, i to jače. Malo si me smirila sa ta tri tjedna. Još mali pritišće dolje kao da hoće glavom kroz tunel pa stalno imam osjećaj da nešto curka, a ne curka. I 3200 ste? :) Taaaman curica! Bravo mama, bravo Mare! :)
    Tamara, imala sam operaciju u djetinjstvu i imam rez preko cijelog trbuha, od pupka prema dolje. Još tada je kirurg rekao da ako budem rađala, trebam na carski zbog napinjanja. Izvana je to ok zaraslo (naravno, vidi se i koža je tanja ali već je stara rana), no ne znamo kakva je situacija sa unutarnjim šavovima. 
    Opa, vas tri ste onda u niskom startu! Čekamo vaaas! :)
    Manuela, sorry ako si negdje napisala, gdje si rodila? Leđa te bole zbog spinalne ili? Čitala sam da neke žene znaju tako reagirati.


    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    gala_28

    Maslačak, znači dogodi se da netko ni ne dođe do TA. Logično je, ali mislila sam da ipak fantaziram tu mogućnost jer zašto bi tako kasno naručivali ako se ipak događa. Fino sam si sve štreberski zamislila da trebam proći, i onu krasnu čekaonu, i ctg i uzv i sve…sad ćemo vidjeti kako su nam zvijezde odredile.
    Sundi, kako je toliko prenijela? :O Vjerojatno su fulali termin, i to jače. Malo si me smirila sa ta tri tjedna. Još mali pritišće dolje kao da hoće glavom kroz tunel pa stalno imam osjećaj da nešto curka, a ne curka. I 3200 ste? :) Taaaman curica! Bravo mama, bravo Mare! :)
    Tamara, imala sam operaciju u djetinjstvu i imam rez preko cijelog trbuha, od pupka prema dolje. Još tada je kirurg rekao da ako budem rađala, trebam na carski zbog napinjanja. Izvana je to ok zaraslo (naravno, vidi se i koža je tanja ali već je stara rana), no ne znamo kakva je situacija sa unutarnjim šavovima.
    Opa, vas tri ste onda u niskom startu! Čekamo vaaas! :)
    Manuela, sorry ako si negdje napisala, gdje si rodila? Leđa te bole zbog spinalne ili? Čitala sam da neke žene znaju tako reagirati.


    A to ti je kad imas cudne ovulacije. Prema tome Mare bi trebala doci ranije. Ja sam otvorena vec 10 dana prst i to je to. Cini mi se da cemo cekat Gospu posto vec treba bit Mare. Haha
    Gala nemoj se brinut. Ako ista i bude ili ako te ulovi panika na prvi kat u petrovu i to je to. Ionak su ti pregledi u TA fakat smjesni. Mislim kad idem kod svoje doktorice ona pogleda svaki put ultrazvuk, napravi mi bris i pogleda odmah na mikroskopu, pogleda dal sam otovrena, izvaze me, izmjeri tlak, one bjelancevine u urinu itd. Ovdje posto nisam bila u 38 tjednu nisu me spojili na ctg. Sestra je stavila sondu na trbuh (2 sec), pogledao je dal sam otvorena (2 sec), sestre ti izmjere tlak i kilazu i bjelancevine iz urina. Covjeku je zao potrosit ciiijeli dan za to. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    To otvaranje ne mora  ništa značit,evo ja sam otvorena prst i pol i to tako stoji već ohoho cca mjesec dana a nije da mirujem i ležim hahah..
    Sad se samo nadam kad mi idući tjedan dr kaže šta ima  da ću sama to dalje uspjet pokrenut da ne završim na gelu i ostalim glupostima…

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Usput cure iducictjedan nam stiže katastrofa vrijeme…opet vrucineeeee :-(

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Gala zar nisu onda oni trebali tebi već ugovoriti termin.. Sa obzirom na sve…  Joj bas me brinu te vrućine,  ali da su do sada bile ja bi umrla…  Ja bome po danu bi samo spavala,  moram kucu pospremati ali razmišljam da odem na kavu…  Tu sam u ovoj kuci sama po cijele dane,  a dva napeta…  I jos nisam bila na pregledu ovaj tjedan :(

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Tamara, nisam uopće dosad išla u TA. U ponedjeljak ćemo dogovoriti, samo da budem u komadu do tad. :) Lakše ću disati čim dobijem taj neki datum i papir gdje sve piše, pa onda kak i kad bude da bude.
    Sundi, nisam ni očekivala previše od njih u Petrovoj, to je baš kao na traci ali voljela bih obaviti taj glupi pregled pa biti mirna da je to to i da ja znam da oni znaju da je to za carski. :D
    Najavili su najgore vrućine do sada. Manite se spremanja i bilo kakve fizikale. 
    Inače mi se čini da je Zagreb pun trudnica, pogotovo moj kvart. Ili smo samo mi ostale tu pa se stalno srećemo. I sve pušemo dok se gegamo, uz pogled pun razumijevanja. Neke dvije stalno srećem (odvojeno). Baš mi je dečko rekao kako je smiješno kako si u hodu pogledamo pupice i smješkamo se. Kao neko tajno društvo smo. :D 


    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    I ja sam bila danas na pregledu, zatvorena i sve ok. Narucena opet za tjedan dana a onda ginicka ide na godisnji i bez pregleda sam dok se ne vrati bas mi nije jasno to, taman pred termin.. Moram i na uzv jos jednom.
    Bila u bubamari opet i ovaj put sam pitala za poklon paket i dobila sam
    jel planira koja od vas napisati plan poroda?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Aha više niš ne znam
    Od tri popodne mi steže Trbuh,ništa precizno ali ono steže ga…pogotovo kad se dignem…i šta bi to trebalo bit?
    Niti to traje 30 sec niti je u pravilnim razmacima…malo je malo nije…

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Ja*

  • Tena1203

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    To stezanje je rekli su mi normalno i bit ce ih sve vise i vise pred porod.. bitno je samo da nije u jednakim intervalima jer to su onda trudovi…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.