Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Pa kako te to grubo pregledavaju da prokrvaris.. Kod nas u Ri su onda sve neki njezni doktori hahah
    I mene cesto hvataju laznjaci i to dosta jaki, ali nista..
    Kiara, pa da cugnete malo u rađaoni ha? salim se
    Ja jos u petak imam pregled kod svoje gin, pa onda u pon u bolnici i tako svaki drugi dan do poroda

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ni ja nisam svjesna da me za koji dan ceka porod a dani su mi se pretvorili u iscekivanje.. Mogu mislit kako je tek vama koje ste presisale termin

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Joj mene ni jedan laznjak nije ulovio, ne dam se uhvatiti :) ne znam ni sta da ocekujem, kakva je to bilo. Uf uf. Ja samo jedem I debljam se. :)

    [lilypie.com]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ni ja nemam nikakve laznjake, barem mislim da nemam 😊 joj ja se nadam da ce te kile otici, ja sam stvarno pretjerala.

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Nisam niti ja u prvoj t imala lazne, kad sam ih dobila, to je bilo to. Sad cu bas vidit kako ce bit.
    Zadnja dva tj nisam nista dobila na kilazi, a voljela bi jos koju kilu. Dojenjem sve brzo ode

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Onda cu ja biti dobro kad krenem s dojenjem, dobila sam 4kg u zadnja 3 tjedna, I ne stajem s jelom… :D 
    Danas sam osjetila blage menstrualne grceve, par sati trajalo… Priprema se nesto :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Jos smo na istom mjestu, ali doslo do pomaka. Tatica nam odradjuje vec 3.dan na poslu. Vozi za van. Napokon se maknuli s mrtve tocke!

    [lilypie.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Pinkica93

    Jos smo na istom mjestu, ali doslo do pomaka. Tatica nam odradjuje vec 3.dan na poslu. Vozi za van. Napokon se maknuli s mrtve tocke!


    Super pinkice!!! :) 

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Odlicno Pinkice, bas mi je drago!
    Matie, to su ti pripremni tj lazni trudovi :) mogu se osjecati i kao menstrualna bol. Događa se i kod tebe nesto ;)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Kako ste curkeee??:-)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.