Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    ValentinaA, on je presladak! Lagertha, dobro Ofnjca kaze, dug je dan😊Ja ne mogu virovat da jos imam samo 7 tjedana do poroda?!?Nikad mi brze vrime nije proslo, imam osjecaj da sam se jucer pridruzila Klokanici  a proslo 7 mjeseci.
    Lagertha kako ti ne radi Klokanica na mobu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha bas to vele, da se bebos smiri par dana pred porod…zato sam ja luda bila ovih dana, makar jos nista. Jucer sam ga s glazbom potaknula…na hranu vise ne reagira, mozda eventualno na sok od jabuke samo.
    Prati kad se javi, jel mu noge osjećaš niže nego obicno. Frendica mi je rekla da joj je to bio znak, a nije uopce imala trudove kroz križa.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Da, bebe se umire pred porod i stomak se spusti.Bas mi je neki dan od prijateljice nevista rodila, trudove je dobila u 12 otisla u bolnicu tek u 2q.4p, rodila u ponoc.Takodjer prvorotka!Idealan scenarij, tako da cure budite sta duze doma,dok se stvarmo trudovi ne pocnu kretati svakih barem 5 min.

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    U 21.30 otisla u bolnicu😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ne radi mi na mobu slanje poruka, imam iPhone. Javile su još neke cure da ne mogu s Moba. Možda je do browsera i programa u kojem je pisana klokanica. Nije mi se dalo istraživati to dalje.


  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    blu5

    Da, bebe se umire pred porod i stomak se spusti.Bas mi je neki dan od prijateljice nevista rodila, trudove je dobila u 12 otisla u bolnicu tek u 2q.4p, rodila u ponoc.Takodjer prvorotka!Idealan scenarij, tako da cure budite sta duze doma,dok se stvarmo trudovi ne pocnu kretati svakih barem 5 min.


    Za ovo sto je Blu rekla, da se ostane kuci sto je moguce dulje, jedan lijep clanak. 
    “How to labor at home as long as possible”
    http://www.motherrisingbirth.com/2016/10/labor-at-home.html [motherrisingbirth.com]

    Valentina presladak pesek :) ja imam slicnu stvar sa spavanjem na jastuku, samo sto je kod mene maca od 7kg :D 

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Lagertha, samo polako…kao što kažu cure: dug je dan, a bome i vikend. :) 
    Spremna si ako krene! Čak si i nas neke pripremila za bolnicu sa spiskom stvari. :D
    Ofnica, jelda je super nagrada doručak? :D Ja sam sinoć pred spavanje baš pomislila kako ću se ujutro počastiti pa jutros prpošno izašla iz kreveta hihihi.


    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Ništa ipakmislila sam da možda jesu jer me zatezalo iz križa prvo na naprijed. Malo je i boljelo, trajalo je 10-20 sekundi i ponovilo se par puta s pauzom između. Onda sam se otusirala i zaspala ko top.


    Hej,Lagertha,jos ces nss drzat u iscekivanju!Daj nemoj,meni je dosta mojeg!Ha ha…Salim se!Zbilja sam mislila da ti je pocelo!Znaci cekamo i dalje!😀

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Matie89

    mamika3

    Da li ima koja od vas ovaj vikemd u planu posjetit dm?Ja necu ici pa sam mislila zamolit da mi pogleda zastitu za kolica protiv komaraca!Navodno ih ima tamo,univerzalne su!

    Mamika, vidjela sam ih sinoc u mullera, pa eto da znas da ima I tu.

    Lagertha sve si nas uzbudila :)) ovako ce znaci biti kad sve to krene s liste :D


    Hvala puno!Moram to kupiti!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Gala na kraju sam jela kruh, maslac i pekmez od šljiva hehe, mamin domaći.
    Lagertha i ja imam iPhone, c5 pa mi sve super radi sta se tice slanja poruka.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.