Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Prvo i trenutno najvažnije, Lagertha čestiiiitam sa malim zakašnjenjem! :) :)
    U seobi smo i nemam net u ovoj fazi, a na mobu se ne mogu ulogirati i dalje. Sad sam sjela lijepo sa kompom kao čovjek u kvartovski kafić sa netom da predahnem i škicnem virtualu.
    Moram napomenuti da sam te se sjetila u par navrata, baš sam pomislila kako je u ovih par dana možda došao Matej :) kad ono stvarno, odlučio je doći juhuhu! 
    Ne stignem sada puno čitati, vidjela sam svega par postova. Nadam se da je pizdobolja :D bolje i da slatkiš manje plače. 
    Za vas ostale se nadam da dobro podnosite vrućine i da uživate u voću i hladu. 
    Jedva čekam da vam se vratim…zasad ne znam kad će doći spojiti internet. Imamo bomba situacije na obje fronte, iseljivoj i useljivoj. Valjda ću preživjeti jer sve sam veća, zadihanija i otečenija. 
    Za vas koje se nalazite preksutra, želim vam dobru zabavu i nadam se da ću vam se pridružiti ubrzo!
    Sundi, mi se još čujemo tu kroz tjedan :) 


    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Ofnice hvala na odgovoru, bas je motivacijski, nadam se da cu i ja uspjeti..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Pandice, kad ti izvuce bradavicu sesiricem i nakon nekog vremena mu prstom prekinu vakum izmedju ustiju i sesirica. Nakon toga mu golu bradavicu sto dublje gurni u usta. Donja usnica mora biti izvrnuta. Mene isto boli, al prema trudovima to je nista 


  • Avatar Elsa0

    Elsa0

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ako je koja rodila u vinodradskoj ili ce rodit mogu rec samo lijepa iskustva i za porode i za dojenje

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnice i mene bole i ljubicaste su na vrhu. Najradije bih bila cijelo vrijeme golih sisa s purelanom gore dok Matej ne sise. Krupnije su i punije nego jucer. 
    Gala, hvala ti i sretno sa selidbom!
    Elsa i ja sam zadovoljna Vinogradskom, pogotovo doktorima, primaljama i ostalim osobljem. Iako mi je bilo strasno bolno, ostalo mi je u ljepom sjecanju i voljela bih za koju godinu mozda opet 🙂

    Ofnice ja sam isto bila uvjerena da nemam mlijeka jer sama nista ne mogu izvuci van, i onda je mali jednom usred podoja stao i hrpa mlijeka je ostala u sesiricu.


  • Avatar Elsa0

    Elsa0

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Ofnice i mene bole i ljubicaste su na vrhu. Najradije bih bila cijelo vrijeme golih sisa s purelanom gore dok Matej ne sise. Krupnije su i punije nego jucer.
    Gala, hvala ti i sretno sa selidbom!
    Elsa i ja sam zadovoljna Vinogradskom, pogotovo doktorima, primaljama i ostalim osobljem. Iako mi je bilo strasno bolno, ostalo mi je u ljepom sjecanju i voljela bih za koju godinu mozda opet 🙂

    Ofnice ja sam isto bila uvjerena da nemam mlijeka jer sama nista ne mogu izvuci van, i onda je mali jednom usred podoja stao i hrpa mlijeka je ostala u sesiricu.


    Ahahahah svi su super zato sam ja tamo bila trì puta al meni je dosta vise necu..e da i za vas mame koje ste rodile procitsjte skokovi u razvoju temu da nebi mislile da su bebaci gladni i davale im adap.mlijeko bez razloga procitajte o toj temi pomoci ce vam 

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Maslacak31

    PaulaPerkovic

    Mene je taj umor poceo toliko hvatat da ako 15 min radim nesto moram malo sjesti da dodem sebi, buduci da se malac jos spusta kad sjedim trbuh mi u krilo dođe ehhehe

    Paula, dobrodosla. Ti si napisala da ti je sad blizu termin, cini mi se


    Hvalaa :) 
    Da, jos cca 7 dana hehe 

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Eloa na sv. Duhu. Problem je sto ne pokazuju kako sami to napraviti nego dođu i vele legnite bočno, beva bočno prema vama, zgrabe bebinu glavu i pristekaju ju na cicu…znaci nema objašnjavanja kako podraziti bubu da otvori usta, ovo sta Lagertha veli da bebina donja usna mora biti izvrnuta, moram to pogledati na rodbinu stranicu. Rodilište prijatelj djece…nisu mi sestre bas nesto zainteresirane sa pokazivanje tehnike.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    * podraziti bebu
    * rodinu stranicu

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    PaulaPerkovic

    Maslacak31

    PaulaPerkovic

    Mene je taj umor poceo toliko hvatat da ako 15 min radim nesto moram malo sjesti da dodem sebi, buduci da se malac jos spusta kad sjedim trbuh mi u krilo dođe ehhehe

    Paula, dobrodosla. Ti si napisala da ti je sad blizu termin, cini mi se

    Hvalaa :)
    Da, jos cca 7 dana hehe


    Onda krecemo u odbrojavanje i za tebe!




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.