Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Cure moja beba ima maka ustašca i tesko da moze cijelu aureolu zgrabit. Meni je nekako ispupcio vise gornju polovicu bradavice koje imaju sad krastice onak po sebi i boleeeee. Sestre u bolnici su rekle da to nisu ragade. Krastice su tek od jucer. Razmišljam da mozda imam ne skroz pravilan položaj.
    Lagertha kak je kod tebe? Jel te bole? Mene danas užasno zapeku u prvom kontaktu i onda jos malo manje za vrijeme sisanja ali ne odustajem…sve za mog mišonju. Sutra cu patronažnu pitati jos za savjet…
    Jel znate ako se zovu rode jel moze tko doci kuci?


    Si probala leptirice. I ako imas velike bradavice leptirici ti idu u velicinamam. Ima 1 i 2. Najbolji su sister bili tomme tippe i MAM. Aventove bebac nije htio. Sister je znala izvuci bradavicu na izdajalicu i onda kad je bila okrugla onda ju je dala malom.

    http://www.roda.hr/udruga/programi/dojenje-i-zastita-dojenja/rodin-sos-telefon-za-dojenje.html [roda.hr]
    Eto stranice. Br. telefona: 091 22 77 220 i 01 61 77 520
    Nedeljom rade od 15 do 20 sati.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ma imam ja bradavicu sundi samo sto mislim da ju pod krivim kutem stavljam bebi u usta. Jer inam osjećaj da s bradavicom ulazim u usta odozgo, a pravilan hvat je odozdo. U bolnici su nam pokazali samo na ležećki kako dojiti. Moram probati sjedeći s jastukom za dojenje. U bolnici sam htjela na sjedeći, a sestre stalno forsiraju bočno ležanje. 
    Fala za broj telefona, a jel znas jel bi tko dosao doma za demonstrirati i vidjeti kako to radim i gdje griješim.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Elsa0

    Elsa0

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Cao cure moze koji savjet vidim da se mucite dojenjem…s prvim je i meni bilo tak…sad trece i svi samo cicali…najmlada 7 mj jos cicamo..samo opusteno…sjedecki sam i ja samo mogla kak vam pase tak dojite nema pravila da mora bit lezecki…bolne cice krv sve normalno mazat i proci ce cak pomaze i tvoje mlijeko.bebu sto vise stavljat na cicu i mlijeko ce doc meni nije doslo tri dana od poroda ali ne brinite imaju oni svoje zalihe..stovse tice ove slike kolko beba treba mlijeka i kolki joj je zelucek su smjesne beba papa kolko zeli i kad zeli-dojenje na zahtjev.niti ja imam istu velicinu noge ko svi vi pa tako nemaju ni sve bebe isti zeludac

  • Avatar Elsa0

    Elsa0

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Patronazna sestra bi trebala pokazat sve sa dojenjem prvih tj dana i vagat bebu 

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Ma imam ja bradavicu sundi samo sto mislim da ju pod krivim kutem stavljam bebi u usta. Jer inam osjećaj da s bradavicom ulazim u usta odozgo, a pravilan hvat je odozdo. U bolnici su nam pokazali samo na ležećki kako dojiti. Moram probati sjedeći s jastukom za dojenje. U bolnici sam htjela na sjedeći, a sestre stalno forsiraju bočno ležanje.
    Fala za broj telefona, a jel znas jel bi tko dosao doma za demonstrirati i vidjeti kako to radim i gdje griješim.


    Mi smo zvale patronaznu jer ju mama zna.. i ona nam je dosla pokazati… ali probaj pitat rodarice sad iza 3 na telefon… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Elsa0

    Elsa0

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Ninche9 ni kapi nisam imala mlijeka, tek se nazirala kapljica u bolnici 2.dan kad je sestra vidjela da se mučim pa me dosla stisnuti za bradavicu da vidi ide li sto…samo se mala kapljica pojavila na rupici bradavice. Krenulo kako spada kad smo dosli doma treći dan. Danas vec sama mogu istisnuti, odnosno bas lijepo kapa…
    Mame s iskustvom…bebač mi ima neke krmeljice onak ljepljive, brišem ga toplom vodicom i danas sam mu kapala moje mlijeko u oci, necu drugo dok ne dođe patronažna sutra. Jel koja od vas imala takav slučaj s bebicom starom 5 dana? Kak ste vi to rješavale?


    Nastavi mu kapat svoje mlijeko…bitno je ds brises od vanjskog kuta prema unutra nosicu da mu ne raznosis po oku

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Sutra dolazi patronažna…ma razmišljam da zovem rode ali tesko je to objasnit, bas bi to trebao netko uživo vidjeti i pristekati mi bebu ispravno. Čitajući je sve kako i u teoriji, ali treba to praktično ispravno odraditi.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Elsa0

    Elsa0

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Lagertha molim te reci mi kako si uspjela bez sesirica? Ocajna sam od njih, jednom sam mu dala da proba povuc i plakala sam od bolova, doslovno plakala jedno 5 minuta i malo su mi krvarile bradavice. Mozda nesto krivo radim???


    Nis krivo ne radis…boli i boljet ce te jednostavno bebac ima jak refleks cicanja i zato budi sretna jer ima koji nece usta otvorit i lijeni su vuc..stisni zube mazi cice proci ce za koji dan

  • Avatar Elsa0

    Elsa0

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Sutra dolazi patronažna…ma razmišljam da zovem rode ali tesko je to objasnit, bas bi to trebao netko uživo vidjeti i pristekati mi bebu ispravno. Čitajući je sve kako i u teoriji, ali treba to praktično ispravno odraditi.

    Na rodinoj stranici sve ima prekrasno objasnjeno uz slike

  • Avatar Elsa0

    Elsa0

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Ofnice u kojoj bolnici si rodila 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.