Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Ja nocas, Bogu hvala, ipak malo odmorila. Da nisam to bi mi bila treca noc za redom I mislim da bi crkla. Evo nas sad u sopingu nuznih stvari pa nazad doma pod klimu do navecer. 
    Muz pozelio gulas za rucak, planiram jos toliko energije skupit da skuham I odo u krevet :)
    Ove vrucine/sparine su neizdrzive….

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, jel dišete? :) ja se evo vučem po kući jer sam jučer bila na svadbi i dobrano se isplesala. Došli doma u pol 4 ujutro 😱
    E sad…reže me dolje nisko (nije ni čudo, jel), ali konstantno, nije ono kao trud da ulovi pa prestane. Nije jako, ali smeta. Sad ne znam jel možda probava ili se nešto događa… moram pratiti..

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Donnaaaa, svaka ti cast! Ne znam jesam li vise impresionirana jer si uspjela plesati ili sto si toliko dugo budna bila ;) Ja bi pet put krepala 
    Mene ti tako reze nakon svakog napora. Ispruzi se I odmaraj danas, proci ce.

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Haha ma i ja sam samu sebe iznenadila! Plan je bio doći u salu, prosjediti i otići poslije torte, ali neeee…nisam mogla izdržati i hopsala naokolo 😄 Neki ljudi su me čudno gledali, neki samilosno, al bilo je zabavno gledati kako mi se ljudi išćuđavaju 😂 
    Zato danas ne mrdam…

    [lilypie.com]

  • Avatar Faustina

    Faustina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ma ako je sve u redu, plesanje sigurno ne steti… No ipak se divim energiji! Svaka cast!!! 😊
    Ja sam dobro dok sampod klimom… Ali uzasavam se pomisli na ranije smjestanje u bolnici gdje nema klime… I onda jos radjati u takvim uvjetima, plus oporavljati se u znoju, slijepljenosti… Boze pomozi!!! 😨😧😧

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Hm. Danas imam i nekakav obilniji sluzavi iscjedak. Mogao bi biti sluzni čep. Malo je smiješno sto to ne znam jer mi je s prvim djetetom otišao sluzni cep, ali je bio nekako drugačije boje i bilo je onak bas puno toga u komadu (sorryyy…), a sad kao da pomalo ispada, ako je to to. I bijelo žut. Uh. Eto cure kad predugo čekate s drugim djetetom onda sve zaboravite, pa vam je kao i prvi put. Odoh guglat sluzni cep 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Cure stigao mi Torch nalaz, sve negativno al Rubella igg pozitivna 14.5 i HSV 1 Igg pozitivni…
    Jel neko imao nešto takvo ili zna šta točno znači da mi skrati googlanje i šizu do pregleda?

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Prošla panika…objasnila mi frendica doktorica..Test pokazuje da imam antitijela na rubellu- znaći da sam ju preboljela tj. to je od cjepiva u oš…a ovo drugo čudo je običan herpes…eto ako još netko dobije pozitivan da ne brine ko ja…

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Curke mi smo na moru i nekak mi se cini teze neg u Zg…
    Sparno je,vlazno…more toplo pa previse i ne rashladi…kak se odmah poslije kupanja presvucem moramo birati mjesto na plazi blizu wc-a…pa mi ne pase sjedenje jer me poslije reze dole i kao da imam upalu misica…pa trazim hlad,,pa je li more cisto,neznam kaj bi i kak bi na plazi…pa dodje period da mi je super,pa se onda osijecam ko nasukani kit na plazi koji dolazi do zraka.Ugl.mislim da bu muz popizdil, a bome i ja😫

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Faustina

    Faustina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Tko bi nam ugodio 😉…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.