Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Nemoguca misija😊

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Sanja...

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Ej curke jel zna itko kako izgleda sluzni cep? Ja sam sad nasla na gacica komadic malo veci onako prozirno rastezljivo. Nema sukrvice pa nezz jel to je to. Nije iscjedak. Mogla sam opipat pod prstima

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Evo da se javim i ja iz Vinogradske. Tu je živa koma. Kupaš se u vlastitom znoju koliko je vruće. Ništa ne pomaže osim boravka pod hladnim tušem. Kad bi bilo klima bar…

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Joj drage zenice,  bas ste me malo nasmijale :D jer da nema vas mislila sam da sam luda koji pretjeruje…  Ali moj zaključak je da treba izbjegavati treće tromjesečje po ovim vrućinama…  Mene muci sto imam puno posla a od oticanja i vrućine ne mogu…  Preživjeti cemo  mi to sve…  Dona divim ti se :D

    [lilypie.com]

  • tmr28

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Evo nasa lucija odlucila uraniti pa lezimo u predradjaoni na sv duhu…otvorena samo 1 prst al plodna voda curi….evo netko je nedavno rekao kako nemamo bas trudnica kojima je porod poceo sa puknucem vodenjaka hihihihi

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Jutro tmr28… Želim ti što bezbolniji i brži porod, da se ti i Lucija što prije počnete maziti.
    Javi kada budeš mogla…mislimo na tebe.

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    tmr28

    Evo nasa lucija odlucila uraniti pa lezimo u predradjaoni na sv duhu…otvorena samo 1 prst al plodna voda curi….evo netko je nedavno rekao kako nemamo bas trudnica kojima je porod poceo sa puknucem vodenjaka hihihihi

    Sretno i drzi se :) 
    kakva je situacija na sv duhu sa klimama? 

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    tmr28

    Evo nasa lucija odlucila uraniti pa lezimo u predradjaoni na sv duhu…otvorena samo 1 prst al plodna voda curi….evo netko je nedavno rekao kako nemamo bas trudnica kojima je porod poceo sa puknucem vodenjaka hihihihi

    Da, ja sam rekla Haha eto vidiš 😉
    Drži se, bit će sve dobro 😘 I javi kad završi…
    Ja sam inače dobro, ništa me vise ne siječe dolje i ne ispadaju nikakve sluzi 😂 Jučer preležala dan pa se valjda smirilo…
    Netko je pitao za sluzni cep..koliko ja znam iz vlastitog iskustva a i sa čitanja na netu, trebao bi biti skoro smećkast, malo sukrvice i bas sluzav. Zato je mene jučer i iznenadilo ono moje, bjelkasto, bez sukrvice i ne preobilno pa ne znam jel i to se smatra nekim čepom ili ne….iako ima i takvih svjedočanstava na netu - bjelkast, bez sukrvice..

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Tmr28 sretno!




    [lilypie.com]

  • tmr28

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    summerchild

    tmr28

    Evo nasa lucija odlucila uraniti pa lezimo u predradjaoni na sv duhu…otvorena samo 1 prst al plodna voda curi….evo netko je nedavno rekao kako nemamo bas trudnica kojima je porod poceo sa puknucem vodenjaka hihihihi
    Sretno i drzi se :)
    kakva je situacija na sv duhu sa klimama?


    Klima je cijelo vrijeme upaljena…ja sam cak u spavacici dugih rukava pa sam potfrknula i ugodno mi je…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.